آب منطقه ای گیلان از سرمایه گذاران علاقمند به گردشگری آبی دعوت می کند


شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان به محض دریافت درخواست و طرح سرمایه گذاری به استعلام پاسخ می دهد و مراحل قانونی امضای قرارداد را طی می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در اولین همایش و نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری گردشگری استان گیلان، کارگاه تخصصی سرمایه گذاری در سدها، چالش ها و فرصت ها در تالار شهر رشت برگزار شد.

تفاهم نامه مشترک وزارتخانه های نیرو، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان برای شناسایی مکان های بالقوه گردشگری در منابع آبی استان وارد عمل شده است.

وی ادامه داد: پس از شناسایی مکان های مستعد، تعرفه و تمایل خود را برای پذیرش طرح های گردشگری در منابع آبی به اطلاع فرمانداران شهرستان های گیلان رساندیم.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان افزود: لذا از کلیه سرمایه گذاران علاقه مند به گردشگری آبی دعوت می کنیم در صورت تمایل طرح های پیشنهادی خود را با در نظر گرفتن اصول فنی و الزامات زیست محیطی ارائه دهند. تامین منابع آبی کمیته گردشگری شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان.

وی افزود: شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان پس از دریافت درخواست و طرح سرمایه گذاری پیوست، در کمترین زمان ممکن به استعلامات پاسخ می دهد و مراحل قانونی قرارداد را طی می کند تا سرمایه گذاران محترم سود ببرند. و آن را سودآور کنید. سرمایه گذاری مفید در مدت زمان کوتاه

من باید بگویم؛ این کارگاه ویژه با حضور تنی چند از شهرداران استان گیلان و علاقمندان به سرمایه گذاری در حوزه گردشگری آبی در تالار مرکزی شهر رشت برگزار شد و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان به سوالات آنان پاسخ داد.

به اشتراک بگذارید