آخرین قربانی حمله چکشی نیویورک از جنایات گسترده مترو خسته شده است


مردی که سه شنبه شب در یک حمله وحشیانه با چکش در ایستگاه متروی منهتن مورد ضرب و شتم قرار گرفت، می گوید که نیویورکی ها با خشونت حمل و نقل خارج از کنترل دچار این مشکل شده اند.

قربانی ۲۹ ساله به این روزنامه گفت: “ما سعی می کنیم تا جایی که می توانیم زندگی خود را خوب زندگی کنیم، و این مایه تاسف است که باید با تمام این ناملایمات، همراه با تمام مشکلات زندگی روبرو شویم.” روز چهارشنبه پست کنید. “این فقط یک درگیری غیر ضروری است و بد است.”

وی افزود: “مایه تاسف است، می دانید، شهر همین طور است.” بدیهی است که چیزی باید بیفتد، چیزی باید تغییر کند.

این مرد که نخواست هویتش فاش شود، گفت که در حال بازگشت از شام به خانه با یکی از دوستانش بود که حوالی ساعت ۹ شب سه شنبه با مهاجم دیوانه خود در ایستگاه خیابان ۱۴-یونیون میدان برخورد کرد.

ایستگاه خیابان چهاردهم قطار 1 2 3 صحنه حمله یک فرد با چکش در میدتاون منهتن بود.
مردی ۲۹ ساله پس از برخورد این دو نفر بر روی سکوی خط ۱/۲/۳ خیابان ۱۴ در ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ مورد حمله یک فرد دیوانه با چکش قرار گرفت.
ویلیام میلر

قربانی گفت: “او در نهایت با من برخورد کرد و بعد از آن، به سمت اطراف چرخید و سعی کرد به صورت کاملاً تهاجمی وارد صورت من شود و در چنین روندی در نهایت پا به من گذاشت.” او پا به پای من گذاشت و بعد از آن چکش را بیرون آورد و بعد ضربه ای به سرم خورد.

من چکش را ندیدم. من فقط او را دیدم که دستش را داخل کیسه ای می برد و چیزی بیرون می آورد. خیلی سریع اتفاق افتاد که نتوانم واکنش نشان دهم.»

فیلمی که با تلفن همراه توسط رفیقش گرفته شده، ضارب را با کلاه گیس و کت قرمزی که حرف “B” روی آن نقش بسته است، نشان می دهد که قبل از اینکه یک بار با چکش به پهلوی سر قربانی ضربه بزند، بر سر قربانی فریاد می زند.

“چرا منو زدی؟” بر اساس ویدئو، مهاجم فریاد می‌زند. “چرا f-k مرا زدی؟”

قربانی حمله چکشی
قربانی به The Post گفت: “مایه تاسف است، می دانید، شهر همین طور است.”

استرافنجر به زمین می خورد و بی رحم فرار می کند. او رها می ماند.

قربانی به یاد می آورد: «دردناک نبود. «احساس کردم خون زیادی از کنار سرم جاری شد. من به نوعی شوکه شده بودم و کمی مات و مبهوت بودم و سعی می کردم در آن زمان پردازش کنم.

مقتول از ناحیه سر دچار بریدگی شد و در بیمارستان بلوو تحت مداوا قرار گرفت.

اما با وجود اینکه جراحاتش جزئی بود، او می‌خواهد مهاجمش تا حد امکان تحت پیگرد قانونی قرار گیرد.

حمله چکشی
تصاویر تلفن همراه ضارب را در کلاه گیس و کت قرمزی که حرف “B” روی آن نقش بسته است، نشان می دهد.

او گفت: «می‌خواهم او را حبس کنم، زیرا او بسیار تهاجمی بود. او به دنبال دردسر بود.

این حمله در بحبوحه افزایش چند ماهه خشونت حمل و نقل اپل بزرگ صورت گرفت. هفته گذشته، یک زن ۶۸ ساله در ایستگاه میدان یونیون در یک حمله غیرقانونی کشته شد.

ماه گذشته، یک کارمند ۵۷ ساله بهداشت شهری در یک حمله چکشی دیگر در ایستگاه متروی کوئینز مورد اصابت گلوله قرار گرفت – یکی از حداقل سه عمل خشونت آمیز تصادفی در چند ساعت.

قربانی حمله چکشی
آمار NYPD نشان می دهد که جنایت حمل و نقل در حال افزایش است زیرا مقامات تلاش می کنند تا کارکنان اداری را به شهر بازگردانند.

آخرین آمار NYPD نشان می دهد که تا روز یکشنبه، جرایم حمل و نقل شهری بیش از ۸۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است، با ۴۲۸ جرم در مقایسه با ۲۳۶ در سال گذشته.

بزرگترین جهش ها مربوط به سرقت های بزرگ بوده است، تا ۲۰۱ مورد در سال جاری در مقایسه با ۸۵ مورد در بازه زمانی مشابه در سال ۲۰۲۱. سرقت ها از ۱۱۸ به ۶۰ در سال گذشته تقریبا دوبرابر شده است و در مقایسه با سال جاری تاکنون ۱۰۳ مورد تجاوز جنایی ثبت شده است. در مدت مشابه سال ۲۰۲۱ به ۸۵ رسید.

قربانی گفت: «این سخت است، زیرا اگر باید بترسیم یا فقط مدام هوشیار باشیم، از هر کسی که از کنار شما رد می‌شود بترسیم و فقط، می‌دانید، چه کسی می‌داند آنها چه دارند، واقعاً راهی برای زندگی کردن نیست.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر