آزادی دقیق مرز دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسی حق ندارد به آرمانهای ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهدایمان جسارت تدریجی


روحانی ذکر شد: برخی اجتناب کرده اند شیاطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید انس می‌آیند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حرف‌هایی می‌زنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید افکار فناوری‌های جدید را ناهموار می‌کنند در حالیکه آزادی دقیق مرز دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسی حق ندارد به آرمانهای ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهدایمان جسارت تدریجی.

به گزارش پایگاه {اطلاع رسانی} دیارمیرزا، حجت‌الاسلام روحانی همراه خود تاکید بر اینکه فلسطین به مصالح سراسری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذهبی ما تکیه کن است اسرائیل را محور شرارت در قلمرو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کل جهان دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: رژیم کودک‌کش صهیونسیتی به محور تامین ایمنی نظام استکباری تغییر شده است.

امام جمعه شهرستان رودسر گفت: {در این} جمعه اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان خودم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه ممکن است برادران را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهران ایمانی را به رعایت تقوای الهی دعوت می‌کنم.

ویش همراه خود دقیق اینکه آیه ۲۱ سوره مبارکه آفتاب راه حضور در تقوا را به ما نماد داده است، عنوان کرد: {در این} آیه شریفه آمده شمایی کدام ممکن است ایمان معرفی شده است‌اید اجتناب کرده اند گامهای شیطان پیروی نکنید از شیطان قدم به قدم حرکت کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما را اجتناب کرده اند خداوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه انبیا الهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اهل بیت (ع) در اطراف می‌تدریجی.

روحانی تصریح کرد: هر کسی می‌خواهد پیرو محمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آل محمد (ص) باشد راهش اینجا است کدام ممکن است اجتناب کرده اند سیره را انتخاب کنید و انتخاب کنید منش ایشان تبعیت تدریجی از این روش شبیه به راه بی نظیر به سوی تقرب به خداوند متعال را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه تقوای الهی است.

وی اضافه کرد: ماه مبارک رمضان رو به نوک است، این ماه گران فرصتی طلایی برای {همه ما} برای تقرب {به سمت} خداوند متعال را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسب تقوای الهی است متعاقباً باید این شانس را غنیمت بشماریم.

امام جمعه شهرستان رودسر در خطبه‌های دوم آئین عبادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان رودسر گفت: دانشکده علوم پزشکی پیشنهاد کرده به همان اندازه مردمان دز سوم واکسن را تزریق کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش بینی داریم مردمان هم {در این} مسیر همراهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکاری کنند.

روحانی ضمن ردیابی به بازدید استاندار گیلان اجتناب کرده اند تصفیه خانه اندازه لات را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصل اکید ایشان برای رفع ضرر آب قلمرو ابراز داشت: امیدواریم همراه خود افتتاح این تصفیه خانه کمیت زیادی اجتناب کرده اند مشکلات مردمان در بخش آب آشامیدنی رفع شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در همینجا اجتناب کرده اند تمام مسئولانی کدام ممکن است به در نظر گرفته شده هستند تشکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید احترام می‌کنم.

وی شکسته نشده داد: خانمی آمده قرآن را زیر پرس و جو برده به پیغمبر اکرم (ص) توهین را انتخاب کنید و انتخاب کنید به شهید حاج قاسم سلیمانی جسارت کرده در حالیکه خاص است کدام ممکن است در فتنه سال ۸۸ رئیس این خانوار چه نقشی ایفا کرد.

امام جمعه شهرستان رودسر افزود: به رئیس قوه قضائیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید به تجهیزات قضایی عرض می‌کنم، نمی‌دانم این خانم چرا صیانت پیدا کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدون در نظر گرفتن دلش می‌خواهد می‌گوید در حالیکه وقتی سلمان رشدی ملعون آن توهین را انجام داد همه دیدند چه بلایی بر سرش به اینجا رسید، متعاقباً چرا منتظرید رئیس معظم اجتناب کرده اند خودشان خرج کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخورد نمی‌کنید.

روحانی اولویت مقام معظم مدیریت در باب فروش اباحه‌گری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقدس‌زدایی توسط برخی اشخاص حقیقی را مورد ردیابی قرار داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عنوان کرد: اجتناب کرده اند رئیس تجهیزات قضایی میخواهم این خانم را اوج جایش بنشاند شیک ملت ایران اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلابی خودشان این کار را انجام خواهند داد.

وی اذعان کرد: اینکه رئیس معظم انقلاب فرمان به جهاد تبیین می‌دهند دقیقا برای همین است اشیا است از برخی اجتناب کرده اند شیاطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید انس می‌آیند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حرف‌هایی می‌زنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید افکار فناوری‌های جدید را ناهموار می‌کنند در حالیکه آزادی دقیق مرز دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسی حق ندارد به آرمانهای ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهدایمان جسارت تدریجی.

امام جمعه شهرستان رودسر نامگذاری روز جهانی قدس توسط امام خمینی (ره) در جمعه ماه مبارک رمضان را حرکتی عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاریخی خواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادای احترام به شد: ملت ایران اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ملل اسلام بیدار شده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخواهند گذاشت امثال رژیم کودک کش، غاصب را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنایتکار صهیونیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستانش خواب آرام داشته باشد.

روحانی همراه خود تاکید بر اینکه ثمرات این پشتیبانی اجتناب کرده اند آرمان فلسطین بدیهی شده است افزود: زمانی فلسطینیان همراه خود سنگ به مبارزه نظامی به همان اندازه دندان مسلح صهیونیستی می‌رفتند با این حال در لحظه به همان اندازه این رژیم غلطی انجام دهد ۵۰۰ موشک به طرفش شلیک میشود درحالیکه صهیونیست‌ها هیچ وقت چنین روزهایی را پیش سوراخ بینی نمی‌کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این شبیه به میراث پدر مingسس انقلاب اسلامی است.

وی همراه خود تاکید بر اینکه در لحظه راهپیمایی روز جهانی قدس در ۸۹ ملت برپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید فریاد از دست دادن زندگی بر اسرائیل در ۵ قاره جهان بلند شده است گفت: همه باید بدانیم عده‌ای حرفهای بی‌ربطی می‌زنند کدام ممکن است سر آن در فتنه ۸۸ بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید الان هم شبیه به ایده ها غلط در جاری تزریق است.

امام جمعه شهرستان رودسر افزود: مسأله فلسطین به همان اندازه آزادی مناسب بیت‌المقدس به هیچ وجه کهنه نخواهد شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجاره این کار را نمی‌دهیم چون مسأله فلسطین به حداقل یک حزب را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه تکیه کن نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسأله‌ای فراتر اجتناب کرده اند اشغالگری را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینگونه اشیا است

Share