آقای عباسی! شهید رضایی مجد هم فوتبالیست بود


چگونه افراد بر اساس شغل خود تعیین می کنند که آیا مناسب هستند یا نه؟ معیارهای یک مصلح اجتماعی چیست و حسن عباسی چگونه به این نتیجه رسید که هیچ کدام اصلاح طلب نیستند؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سپر ستاری خبر در فضای مجازی نوشت:

امروز بیانیه هایی علیه #فوتبالیست های کشور منتشر شد که در آن به شدت مورد حمله قرار گرفتند.

حسن عباسی که خود را تحلیلگر مسائل سیاسی و راهبردی می داند در مصاحبه ای تند و توهین آمیز علیه فوتبالی ها گفت این قشر اصلاح اجتماعی نیستند! حال سوال این است که افراد چگونه بر اساس شغل تعیین می کنند که آیا تناسب اندام دارند یا نه؟

یک مصلح اجتماعی چه معیارهایی دارد و چگونه به این نتیجه رسیده که این افراد اصلاح طلب نیستند؟ هر صنف و حرفه ای خوب و بد دارد. در همین فوتبال افرادی مثل علی دایی را داریم که نام ایران را در سطح جهانی زنده کردند و بارها با حرکات خیرخواهانه به مردم کمک کردند. یا محمد انصاری را داریم که شخصیت و منش او معروف است.

انگار شهید مهدی رضایی مجدین را فراموش کرده که می گوید ما در بین فوتبالیست ها شهید نداشته ایم و لیاقت شهادت را ندارند. او کریم باوی را فراموش می کند که در اوج فوتبالش برای کشور جنگید و هنوز هم با عواقب حضور در خط مقدم دست و پنجه نرم می کند، سلامتی او در این سال ها با مشکلات زیادی دست به گریبان بوده است. چه کسی تصمیم می گیرد که آیا گروهی از افراد واجد شرایط شهادت هستند یا خیر؟

حسن عباسی اینگونه به فوتبالیست ها حمله می کند، در این سال ها چه حرکت مثبتی انجام داده و کجا به مردم کمک کرده است؟ او تقریباً در مورد همه چیز اظهار نظر می کند، اما هنوز هیچ کس دقیقاً نمی داند تخصص او چیست!

به اشتراک بگذارید