آلوین جنتری در مقابل جولیوس رندال نیکس وزنه می زند.


با جولیوس راندل، حال و هوای فصل بهتر شده است.

خواه توهین به داوران، اشاره با انگشت به سمت هواداران، یا امتناع از ملاقات با مطبوعات پس از چندین بازی از اواسط دسامبر، ستاره های ۲۰۲۰-۲۰۲۱ گرمتر از آسمان بودند.

آلوین جنتری، سرمربی ساکرامنتو، مربی سابق راندل را دید که لحظاتی آتشین را در نیواورلئان سپری کرد و در فصل ۱۹-۲۰۱۸ با پلیکانز بازی کرد.

وقتی در این شهر بازی می کنید، واقعاً کمی متفاوت است. “شما باید در هر زمینه ای قوی باشید. او فردی بسیار عاطفی است. اما فکر می کنم همه چیز خوب است. ما بخش هایی از آن را داشتیم. فکر می کنم او از جای خوبی آمده است. من از مربیگری او لذت بردم و او بسکتبال بسیار خوبی برای ما بازی کرد. “

شایعه شده بود که کینگز که در فکر میزبانی دیورون فاکس بودند، ممکن است علاقه ای به اتحاد مجدد جنتری و رندل داشته باشند.

توپ ها
جولیوس رندال و مربی سابق آلوین جنتری
APA، Getty Images

“من فکر می کنم او بازیکن بهتری است [than in New Orleans]گفت جنتری. او بازیکن بزرگی برای ما بود. او با ما خیلی خوب بود. فکر کنم کمی سرد شده بود. می دانم که او اکنون کمی مشکل دارد، اما نه به خاطر تلاشی. او توپ را شوت نکرد. اما نحوه حمله او به سبد و توانایی اش در کنترل توپ در زمین و خلق بازی کاری بود که او از زمانی که در نیواورلئان بود شروع به انجام آن کرد و فکر می کنم اکنون خیلی بهتر شده است. “یک فرد خوب برای تمرین، زیرا او عاشق رقابت است و به روابط آسیب نمی رساند.”

البته راندل همچنان یک قطار باری در محله ای صعب العبور از انتها بود، اما این بار نتوانست ضربه پرش را بشکند. شوت سه امتیازی او در یک فصل از ۴۱.۱ درصد به ۳۰ درصد کاهش یافت.

رندال در ۱۳ بازی در ژانویه فقط ۱۶ امتیاز کسب کرد – ۱۱ امتیاز یا کمتر در چهار بازی.

تام تیبودو، مربی باشگاه گفت: “وقتی او گلی را به ثمر می رساند، من نمی خواهم آن را اندازه گیری کنم.” می‌خواهم او را با هر کاری که برای تیم ما انجام می‌دهد بسنجیم. ما باید بدانیم که چگونه سطل های ساده برای او تهیه کنیم. می‌خواهم سریع‌تر بازی کنیم، توپ را بیشتر بزنیم، امیدوارم بتوانیم از این طریق سطل‌های راحت‌تری داشته باشیم.»


فاکس (درد مچ پا) پنجمین بازی متوالی را از دست داد زیرا کینگز سفر جاده ای ۱۱ روزه خود را به پایان رساند. قبل از دوشنبه، تنها چهار تیم بودند که در این فصل با کانینگهام دیدار نکردند. ساکرامنتو و ممفیس دو نفر از آنها بودند و نایک به طور منظم با یکدیگر روبرو می شدند. گریزلی ها چهارشنبه به دیدار من خواهند رفت. یوتا و پورتلند هیچ بازی دیگری انجام نداده اند و در تور وسترن آتی خود از هر دو دیدار خواهند کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر