آلیسا لیو شانزده ساله ماه ها پس اجتناب کرده اند المپیک اجتناب کرده اند اسکیت بورد بازنشسته شد.


آلیسا لیو حتی دبیرستان را تمام نکرد، با این حال ورزشکار کارکنان آمریکا قبلاً بازنشستگی شخصی را اجتناب کرده اند اسکیت ادعا کرده است.

۲ ماه پس اجتناب کرده اند کسب مقام هفتم در المپیک ۲۰۲۲، منصفانه ماه پس اجتناب کرده اند قهرمانی فرانسه در جام جهانی ۲۰۲۲ فرانسه، لیو ادعا کرد کدام ممکن است به هدف شخصی رسیده است.

لیو روز شنبه در اینستاگرام شخصی نوشت: “من می خواهم همین جا آمدم به همان اندازه بازنشستگی شخصی را اجتناب کرده اند اسکیت ادعا کنم.” “من می خواهم اجتناب کرده اند اینکه حرفه اسکیت من می خواهم چگونه تحویل داد فوق العاده راضی هستم.

لیو در کل ۱۱ سال مسکن شخصی در یخ، حرفه شگفت انگیزی داشته است. در سن ۱۳ سالگی، او جوانترین زنی بود کدام ممکن است سودآور به کسب عنوان سراسری در آمریکا شد. ساده منصفانه سال بعد، در سال ۲۰۲۰، لیو شهرت شخصی را شناخته شده به عنوان ۲ بار قهرمان سراسری محافظت کرد. در پکن، او جوان‌ترین زن اجتناب کرده اند میان سه زن بود – به در کنار ماریا بل را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارن چن – کدام ممکن است مشاور آمریکا در یک واحد رقبا شخصی خانمها بود.

آلیسا لیو
روز شنبه، آلیسا لیو بازنشستگی شخصی را اجتناب کرده اند اسکیت تهاجمی ادعا کرد.
A.P.

روی یخ دختری ۱۶ ساله همراه خود تفریحی های شگفت انگیزش به مشهور رسید. لیو اولین زن جوانی بود کدام ممکن است در یک واحد این سیستم سودآور به لمس کردن جهش چهارگانه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید او اولین زنی بود کدام ممکن است در یک واحد ماموریت هم سه محور را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم ۴ محور را همراه خود موفقیت لمس کردن آورد.

لیو نوشت: «۱۱ سال حلقه دار بودم. “من می خواهم واقعاً به هیچ وجه در نظر گرفته شده {نمی کنم} بتوانم این کار را انجام دهم. من می خواهم فوق العاده خوشحالم.”

بازدید المپیک لئو هم روی یخ بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم با بیرون جنجال. خاص شده است کدام ممکن است رقیب روسی کامیلا والوا چرخ دنده را ممنوع کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید انجام را افزایش بخشیده است، با این حال او همچنان اجازه دارد در مسابقه نمایندگی تدریجی.

بنا بر مطالعات، لیو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پدر پناهنده سیاسی سابقش نیز توسط مقامات چین خرس تعقیب قرار گرفتند. پدر لیو، آرتور، قبلاً همراه خود حزب کمونیست چین مخالفت کرده بود. در کل المپیک، این ۲ ورزشکار در همه زمان ها در کنار همراه خود اسکورت بودند.

آلیسا لیو
در المپیک ۲۰۲۲، او در انفرادی خانمها هفتم شد.
A.P.

همراه خود این جاری، بازنشستگی لیو در تخصص خوش بینانه او در اسکیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه چیزهایی کدام ممکن است او شناخته شده به عنوان منصفانه اسکیت باز تهاجمی {دوست دارد} منعکس تبدیل می شود.

لیو می نویسد: “من می خواهم دوستان زیادی پیدا کرده ام را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاطرات خوبی اجتناب کرده اند بقیه عمرم دارم. «(اکنون) می توانم به طور منظم آزادم را همراه خود خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستانم بگذرانم. من می خواهم هم آرزو می کنم یاد بگیرم.»

ولی [for real] این اسکیت بیش اجتناب کرده اند آنچه تصور می کردم به من می خواهم دانستن درباره مسکن آموخت. من می خواهم اجتناب کرده اند اسنوبورد لذت می برم.