آلیسون گولست، مدیر CNN در رابطه مخفیانه با جف زاکر کیست؟


مدیر اجرایی CNN که گفته می شود سال ها با جف زاکر رابطه مخفیانه داشته است، یک متخصص روابط عمومی قدیمی است که دوران حرفه ای خود را در تلویزیون گذرانده است.

زوکر، ۵۶ ساله، پس از اینکه نتوانست رابطه خود با گولست را برای سی ان ان فاش کند و گفت که در جریان تحقیقات ایستگاه در مورد اتهامات سوء رفتار جنسی کریس کومو، آشکار شد، صبح چهارشنبه اعلام کرد که از شبکه بازنشسته می شود.

گولست، ۴۹ ساله، ادعا کرد که او و زوکر مدت‌ها با هم دوست بوده‌اند، اما رابطه آنها در بحبوحه همه‌گیری تغییر کرده است – ادعایی که خودی‌های CNN آن را “دروغی جسورانه” توصیف کردند.

در اینجا همه چیزهایی است که در مورد Golust می دانیم.

سابقه ی حرفه ای

طبق بیوگرافی او در CNN، گولست قبل از نقل مکان به اپل بزرگ و موفقیت بزرگ در NBC News، به عنوان مجری اخبار، گزارشگر و تهیه کننده در دنور شروع کرد.

او در سال ۱۹۹۶ در دفتر ارتباطات شرکتی شبکه شروع به کار کرد و سال بعد به عنوان روزنامه‌نگار ارشد “امروز” انتخاب شد.

جف زوکر، رئیس CNN، پس از افشا نکردن رابطه خود با معاون اجرایی و مدیر بازاریابی CNN، آلیسون گولست، از شبکه کابلی استعفا داد.
جف زوکر، رئیس CNN، پس از افشا نکردن رابطه خود با معاون اجرایی و مدیر بازاریابی CNN، آلیسون گولست، از شبکه کابلی استعفا داد.
جیسون مندز / Invision / AP

کتی کوریک در گفت‌وگوی خود با عنوان «رفتن به آنجا» نوشت: در آن زمان، زوکر تهیه‌کننده اجرایی جایزه‌دهنده رتبه‌بندی بود و این دو دست در دست هم برای جلب توجه به این سریال کار کردند.

زمانی که زوکر به ریاست NBC Entertainment ارتقا پیدا کرد، گولست به صعود از نردبان شرکت در بخش روابط عمومی شبکه ادامه داد.

در بیو سی‌ان‌ان گولست آمده است: «با تبلیغات پی در پی، گولست مسئولیت تلاش‌های ارتباطی حمایت از NBC News، MSNBC، CNBC و Weather Channel و برنامه‌های امضاکننده از جمله NBC Nightly News، Dateline و Meet the Press را اضافه کرد».

گولست قبلاً همزمان با زوکر در NBC کار می کرد.
گولست قبلاً همزمان با زوکر در NBC کار می کرد.

او به سمت معاونت اجرایی NBC یونیورسال در بخش ارتباطات شرکتی منصوب شد، اما تقریباً در همان زمانی که زاکر این شبکه را خریداری کرد، آن را ترک کرد.

گولست برای مدت کوتاهی در سال ۲۰۱۲ دنیای تلویزیون را ترک کرد و به عنوان فرماندار سابق حضور داشت. مدیر ارتباطات اندرو کومو. در بیانیه‌ای در آن زمان، این سیاستمدار رسوا او را «یک حرفه‌ای تمام عیار که تجربه زیادی در ارتباطات و مدیریت دارد» خواند.

فقط چهار ماه بعد، زوکر از گولست استفاده کرد تا معاون ارشد ارتباطات CNN در CNN شود، حدود یک ماه پس از اینکه او رئیس CNN Worldwide شد.

گولست در سال 2012 صنعت تلویزیون را ترک کرد و به عنوان فرماندار سابق مشغول به کار شد.  مدیر ارتباطات اندرو کومو.
گولست در سال ۲۰۱۲ صنعت تلویزیون را ترک کرد و به عنوان فرماندار سابق مشغول به کار شد. مدیر ارتباطات اندرو کومو.
AP Photo / Seth Wenig، فایل

در اکتبر آن سال، گولست به سمت مدیر ارشد بازاریابی در CNN ارتقا یافت و بعداً معاون اجرایی این شبکه شد، اما مشخص نیست که این ارتقا چه زمانی اتفاق افتاد.

تاریخچه گولست با زوکر

گولست زمانی که این دو در دهه ۱۹۹۰ در NBC News بودند کار با زوکر را آغاز کرد. در حالی که زوکر تهیه کننده اجرایی Today بود، گولست به عنوان مدیر تبلیغات سریال معرفی شد.

آن‌ها در طول دوران حرفه‌ای خود به همکاری با یکدیگر ادامه دادند و برای سال‌ها، خودی‌های تلویزیونی گمان می‌کردند که دوستی آن‌ها بسیار بیشتر از آن چیزی است که می‌خواستند ادامه دهند.

سولداد اوبراین، مجری سابق CNN، چهارشنبه در توییتر نوشت که رابطه گولست و زاکر “یک راز آشکار” بود.

زوکر و گولست در کنسرت بیلی جوئل در مدیسون اسکوئر گاردن در 5 نوامبر 2021.
زوکر و گولست در کنسرت بیلی جوئل در مدیسون اسکوئر گاردن در ۵ نوامبر ۲۰۲۱.
جف البام

من شما را تشویق می کنم که دو طرف را در گوگل جستجو کنید و جزئیات مربوط به رابطه آنها را که به سال ها قبل برمی گردد، بخوانید. با این حال، من مطمئن هستم که ایمیل‌های شرکت به راحتی می‌توانند تشخیص دهند که آیا او در این بیانیه دروغ می‌گوید یا خیر، “اوبراین با اشاره به بیانیه گولست که ادعا می‌کرد او و زوکر تنها در طول همه‌گیری شروع به وصل شدن کردند، نوشت.

“باز هم – این یک راز آشکار بود و من حتی ۸ سال است که در آنجا کار نکرده ام.”

زندگی شخصی

سوابق عمومی نشان می دهد که قبل از رابطه اش با زوکر، او با ویلیام هالت ازدواج کرده بود.

گولست قبلا با ویلیام هالت قبل از رابطه اش با زوکر ازدواج کرده بود.
گولست قبلا با ویلیام هالت قبل از رابطه اش با زوکر ازدواج کرده بود.
AP Photo / مایک گرول، فایل

بر اساس وب سایت این شرکت، Hult، که نام بیلی را بر عهده دارد، در حال حاضر رئیس Tradeweb Markets، یک شرکت خدمات مالی بین المللی است.

هالت و گولست در سال ۲۰۱۵ درخواست طلاق دادند و طبق سوابق دادگاه پرونده در سال ۲۰۱۷ به پایان رسید.

این دو با هم دو فرزند دارند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر