رژیم لاغری سریع

آنتونی ادواردز دی آنجلو راسل تیمبرولوز را هل می دهد


مینیاپولیس – آنتونی ادواردز را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیانلو راسل در مجموعه ای اجتناب کرده اند سازندگان کلاچ آمده اند. پاتریک بورلی اجتناب کرده اند تذکر احساسی بر گروه سابق شخصی پیروز شد.

مینه سوتا تیمبرولز در سطوح پایانی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این تنها جایی است کدام ممکن است می توانند برای این فرنچایز کمیاب بروند.

ادواردز را انتخاب کنید و انتخاب کنید راسل همراه خود هم ۵۹ امتیاز به کف دست آوردند به همان اندازه تیمبرولوز عالی پیروزی روی حیله و تزویر مقابل کارل-آنتونی تاونز را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی پیروزی ۳-۰ مقابل لا کلیپس را در سه شنبه ساعت شب به ارمغان آورد.

کریس فینچ، معلم اظهار داشت: ورزشی باید در جهت عکس پیش می سر خورد. “این دلیل است است کدام ممکن است خواهید کرد عالی گروه دارید، از اشخاص حقیقی زیادی بالا می الگو.”

ادواردز در ۵ پرتاب ۳ امتیازی ۳۰ امتیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید راسل ۲۹ امتیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶ پاس گل به کف دست آورد به همان اندازه گرگ ها را به شماره ۷ کنوانسیون غرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزشی در اطراف اول مقابل ممفیس برساند.

راسل اظهار داشت: «ساده اجتناب کرده اند آنچه داریم استفاده کنیم. ما عناصر زیادی داریم کدام ممکن است اجتناب کرده اند یکدیگر حمایت می کنند.»

آنتونی ادواردز که 30 امتیاز به دست آورد در ادامه با نتیجه 109 بر 104 تیمبرولوز کلیپرز را شکست داد.
آنتونی ادواردز کدام ممکن است ۳۰ امتیاز به کف دست آورد در یکپارچه همراه خود نتیجه ۱۰۹ بر ۱۰۴ تیمبرولوز کلیپرز را شکست داد.
NBAE اجتناب کرده اند طریق Getty Images

پل جورج همراه خود ۳۴ امتیاز دوم شد برای کلیپرز کدام ممکن است احتمال دوم را در ورزشی روز جمعه در نیواورلئان هر دو سن آنتونیو در شماره ۸ داشت.

رجی جکسون (۱۷ امتیاز) را انتخاب کنید و انتخاب کنید نورمن پل (۱۶ امتیاز) {در این} رقبا همراه خود اشکال مواجه شدند، با این حال کلیپرز نتوانستند جدایی کافی تحمیل کنند، روزی کدام ممکن است تیمبرولوز تا حد زیادی نیمه اول را به هم ریخت.

سیتی در برد ۳-۱ ساده ۱۱ امتیاز کسب کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جریان کوارتر چهارم شکست خورد، با این حال گروه او بهتر اجتناب کرده اند آزمون قرار گرفت.

ممکن است آنچه را کدام ممکن است ورزشی به ممکن است داد، بدست آوردم. این همان چیزی است که آنها به ممکن است دادند. آنها اجتناب کرده اند دفاع کردن اجتناب کرده اند ممکن است می ترسیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است اجتناب کرده اند آن سوء استفاده کردم.

کلیپ های ۳ امتیازی جکسون آنها را همراه خود نتیجه ۹۳-۸۳ ۸ در ۵۴ پیش انداخت، با این حال ۴ دقیقه بعد راسل ۹۷-۹۵ وولوز را انصافاًً با بیرون شکست گذاشت. او همراه خود علامت نگارش به استقبال باند سر خورد.

ادواردز توسط پاول منفجر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوتوله تاماهاوک در جستجوی او سر خورد.

بورلی اظهار داشت: “ممکن است یکی اجتناب کرده اند بهتر از مدافعان روی پایین هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچکس {نمی تواند} اجتناب کرده اند او دفاع کردن تنبل.”

هواداران برای دومین بار در ۱۷ سال اجتناب کرده اند گروه فوری ریختن شدند، با این حال گیورگیس همراه خود ۱۵ امتیاز در صدر قرار گرفت، از در کوارتر سوم ضربات به سختی دیرتر به نوک رسید.

او سپس ۷ تاون ۳۴ را در راه یادآور خانه اجتناب کرده اند کف دست داد، کمتر از دو دقیقه پس اجتناب کرده اند بازگشت.

تایرون لو، معلم کلیپس اظهار داشت: «آنها خارج اجتناب کرده اند پایین سطح اجتناب کرده اند کیتی خیلی بیشتر ورزشی کردند. آنها برای حفاظت {به سمت} ما آمدند. باید خیلی چیزای دیگه رو عوض احتمالاً انجام دادی هیچ وقت در نظر گرفته شده {نمی کردم} کدام ممکن است تئاتر درستی انجام می دهیم.

کلیپرز در کوبیدن شهرها در فصل دوره ای سودآور بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند ۴ مسابقه شخصی در سه ورزشی پیروز شده است. نیکلاس باتوم شکنجه‌گر بی نظیر بود، با این حال تا حد زیادی کلیپ‌ها در آن عملکرد داشتند.

سیتی ها برای اولین بار در بیش اجتناب کرده اند سه سال در نیمه اول نتوانستند سبد مناسب کنند. تنها امتیاز او در تعدادی از پرتاب آزاد به کف دست به اینجا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند بدست آمده آن تصمیم همراه خود لبخندی کنایه آمیز به اولین ضربه به نظر می رسید کرد.