آنچه را که باید در مورد فصل ۱ به خاطر بسپارید


پس از یک انتظار وحشتناک طولانی، مگنولیاهای شیرین سرانجام با فصل ۲ به نتفلیکس بازگشت. این سریال شیرین جنوبی اولین دسته از اپیزودهای خود را در ماه مه ۲۰۲۰ منتشر کرد – و اکنون ما بالاخره در حال دریافت دسته های بعدی هستیم. اما از آنجایی که بیش از یک سال و نیم از آخرین باری که مدی، دانا سو و هلن را دیدیم می‌گذرد، شاید فراموش کرده باشید که ماگنولیاهای شیرین خود را کجا گذاشتیم.

اگر نیاز دارید که درگیر شوید مگنولیاهای شیرین یا فقط می خواهید یادآوری کنید که ما خانم های برجسته خود را در پایان فصل ۱ کجا گذاشتیم، این خلاصه برای شماست.

چیست مگنولیاهای شیرین در باره؟

بر اساس سری از مگنولیاهای شیرین رمان‌های شریل وودز، این مجموعه نتفلیکس، زندگی سه دوست مادام‌العمر را دنبال می‌کند که در کارولینای جنوبی انواع آزمایش‌ها و مصیبت‌ها را پشت سر می‌گذارند. مدی تاونسند (جوآنا گارسیا سویشر)، طلاق گرفته با سه بچه و یک آبگرم جدید برای اداره وجود دارد. فصل گذشته او در نهایت عاشق کال مدوکس (جاستین برونینگ) مربی بیسبال هولناک دبیرستان (و ورزشکار حرفه ای سابق) شد. سپس دانا سو سالیوان (بروک الیوت)، مالک و سرآشپز سالیوان است. او از شوهرش رونی (براندون کوین) جدا شده است و یک دختر سرسخت به نام آنی (قاضی آنلی) دارد. و هلن دکاتور (هدر هدلی)، یک وکیل قدرتمند که منتظر نیست مردی در سطح او قرار بگیرد تا خانواده ای برای خودش تشکیل دهد.

بازیگران Sweet Magnolias
عکس: نتفلیکس

چطور شد مگنولیاهای شیرین پایان فصل ۱؟

لردی، در ماه مه ۲۰۲۰ با تعداد زیادی صخره به پایان رسید. هلن پس از اینکه با رایان سابقش ترک کرد، تصمیم گرفت به دکتر باروری مراجعه کند. او حتی ممکن است یک مرد جدید در اریک، یک سرآشپز از سالیوان صف آرایی کند. در صحبت از سالیوان، دانا سو به رونی فشار می آورد تا طلاق آنها را نهایی کند تا بتواند برای وام درخواست کند و شریک تجاری قدیمی خود را بخرد. و مدی و کال وقتی فکر کردند که او می‌خواهد پسرش تای بیسبال را به دانشگاه بسپارد دچار سوءتفاهم شدند.

ماگنولیاهای شیرین هلن مدی و دانا سو در تصادف
عکس: نتفلیکس

اما دلیل واقعی اینکه شما باید فصل ۲ را تنظیم کنید این است که تصادف ماشینی میخکوب کننده ای است که پایان فصل را به پایان رساند. ما می دانیم که کایل، فرزند وسط مدی، پشت فرمان بود – اما مسافر کی بود؟ آیا ممکن است برادر کایل تای باشد یا نلی برای مراسم جشن او؟ آیا ممکن است آنی دختر دانا سو باشد؟ یا ممکن است یکی از تعدادی دیگر از بچه های دبیرستانی باشد؟

مگنولیاهای شیرین  هدر هدلی در نقش هلن دکاتور، جوآنا گارسیا سویشر در نقش مدی تاونسند، بروک الیوت در نقش دانا سو سالیوان در قسمت 201 سریال ماگنولیاهای شیرین.  Cr.  ریچارد دوکری / نتفلیکس © 2021
ریچارد دوکری / نتفلیکس

در چه چیزی می توانیم انتظار داشته باشیم مگنولیاهای شیرین فصل ۲؟

خوب، ما باید بفهمیم چه کسی دیگر در آن تصادف وحشتناک بوده است. سپس شاید بتوانیم به زندگی عشقی و آینده شغلی ماگنولیاهای شیرین فکر کنیم. علاوه بر همه اینها، اتفاقات شهر در کل و چند معمای دیگر وجود دارد که نیاز به حل دارند – مانند راز نسب آیزاک. یک چیز مطمئن است: خانم ها برای حل همه این مشکلات به یک پارچ کامل مارگاریتا نیاز دارند.

فصل ۲ از مگنولیاهای شیرین اکنون در نتفلیکس پخش می شود.

جریان مگنولیاهای شیرین در نتفلیکس

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر