آن را رها کنیم یا از آن بگذریم؟


Keshet یک استودیو مستقر در اسرائیل است که بیش از یک دهه تولید در کشور خود و فراتر از آن دارد. موفق ترین آن اقتباس از فیلم هیجان انگیز اسرائیلی برای مخاطبان آمریکایی و انگلیسی است. خانه روستایی مثال عالی بودن برای اپل، اولین وظیفه آنها تنظیم سری اسرائیلی بود. پرچم دروغین. موفقیت در رسیدن به ارتفاعات قسمت های اول؟ خانه روستایی آیا او؟

آیا جریان مشکوک را منتشر می کنید؟

شوت باز «میدتاون، شهر نیویورک. در میدان تایمز، مرد جوانی از کنار گوش های او می گذرد.

نکته اصلی روشن است – لئو نیومن (جران هاول) وارد هتل شد و در سالن منتهی به اتاقش توسط چهار مرد در کسوت ملکه الیزابت، پرنس چارلز، پرنس ویلیام و کیت میدلتون دستگیر شد. گذاشتند توی چمدان و رفتند. دوربین های امنیتی چه کار می کنند؟ هیچ چیزی؛ حتی ویدیوی امنیتی ربوده شده را در یک فیلتر شکن ویدیو آپلود می کند و به سرعت در یک ویروس قرار می گیرد.

ما زندگی چند نفر را در نقاط مختلف انگلستان می بینیم. آدش چوپرا (کونال نیر) با اکراه یک تجارت فرش برای پدرش اداره می کند، کامپیوتر او را در دهه ۰۰ تعمیر می کند و او را از ماشین بیرون می کشد. اما او و همسرش، شیپ، هفته گذشته یک معامله تجاری بزرگ دارند تا به نیویورک پرواز کنند و مبلغ اندکی پول سرازیر کنند.

ناتالی تامپسون (جورجینا کمپبل) به تازگی از نیویورک آمده است تا ازدواج کند. مادرش فکر می کرد که پول از کجا آمده است، اما خواهرش مونیک (وستیا) سعی کرد به او بگوید که نگران نباش. اما وقتی به پیام های تلفن مادرش نگاه کرد، دید که به کسی بدهکار است. او به همراه نامزدش به آپارتمانش رفت و در آنجا یک دفترچه و یک مشعل پنهان شده بود. اما به مرور زمان برای آماده شدن به خانه مادرش بازگشت.

تارا مک آلستر (الیزابت هنریج) در چند روز اخیر به نیویورک نقل مکان کرده است. او استاد دانشگاه آکسفورد است و با دانشجویی در تماس است که در انتخاب تماشای یک نوار ویدئویی از آدم ربایی او مشکل دارد (که او انجام می دهد). در پروازی از نیویورک به لندن، شان تیلسون (الیس گیبل) به طور موثر مسافر بی‌وجدان اتاق کار را تهدید می‌کند. اما وقتی زمان برخاستن رسید، به حمام رفت، ریشش را درآورد، کلاه گیس و کلاهی به سر کرد و پشت مسافری پنهان شد.

وقتی به نیویورک برگشتیم، مادر لئو، کاترین (اوما تورمن)، یک تاجر ارشد با “روابط استراتژیک”، با اسکات اندرسون، رئیس کارکنان FBI صحبت کرد. او می گوید که از طریق کارش دوستان زیادی پیدا می کند، «بیشتر مردم از شما متنفرند. سپس دشمنان هستند.

آداش، ناتالی و تارا را می‌بینیم که وظیفه خود را انجام می‌دهند و تحت نظر هستند. هر سه در نهایت توسط آژانس جنایی ملی دستگیر شدند: آدش در خانه والدینش، ناتالی در عروسی و تارا در اتاقش.

شک
عکس اپل تی وی رایگان +

چه چیزی را به شما نشان می دهد و آیا به یاد دارید؟ با صدا، شک این دارد خانه روستایی احساسات – تعجب آور نیست، زیرا شک محصول کشت و تهیه کنندگی یک استودیو. خانه روستایی. این سریال بر اساس سریال اسرائیلی ساخته شده است. پرچم دروغین. اما به نظر می رسد یک الگوی موش و گربه وجود دارد که ما را به یاد او می اندازد آمریکایی هاو نه فقط به خاطر امریش.

نتایج ما خواهد بود قسمت اول از شک Maekelawi کار ضعیفی در تهیه داستان انجام می دهد، زیرا زمان زیادی طول می کشد تا ثابت شود چهار متهم در بریتانیا چه کسانی هستند. ایده این است که حداقل در پایان قسمت اول، سه انگلیسی “معمولی” در هر سه مورد به دروغ متهم می شوند. آنها افراد عادی در زندگی عادی خود هستند. تنها چیزی که آنها را کنار هم نگه می داشت این بود که در زمان ربوده شدن در همان هتل نیویورک بودند.

اما همه ما می دانیم که چیزی بیش از این وجود دارد، و ما تعجب کردیم که چرا راب ویلیامز مجری برنامه و کارکنانش زمان زیادی را صرف قدم زدن در اطراف می کنند. فراتر از اصول اولیه ای که ما را با اکثر بازیکنان این داستان آشنا می کند – ما هنوز ادی واکر (تام رایس هریس) را ملاقات نکرده ایم – و نشان می دهد که آنها در شک هستند، ما واقعاً در قسمت اول چیز زیادی یاد نمی گیریم.

ما می دانیم که همه مظنونان متهم نشده اند، اما همه ما روی این سرمایه گذاری نمی کنیم که بدانیم چه کسی بی گناه است و چه کسی بی گناه.

این مسئله به خودی خود عجیب است، به خصوص با یک قطعه ویدیو در مورد ویروس. چرا این همه مردم به ویدیوی مردی که چمدانی را پر می کند و روی سر دیگر افراد مشهور می گذارد می خندند؟ در حالی که این ممکن است نشان دهنده یک جنایت باشد، چگونه می توانیم هر ویدیوی ویروسی را مشاهده کنیم؟

علاوه بر نیمار واقعاً جذاب، تورمن و امریش در آنجا حضور دارند تا بخشی از قدرت ستارگان را به سریال بدهند، اما به نظر می‌رسد که هر دو فایده چندانی ندارند. امریش می‌تواند شخصیت‌هایی غیر از ماموران FBI را بازی کند و به نظر می‌رسد اندرسون او را انتخاب می‌کند، زیرا او کمبود خلاقیت را از سوی سردبیران نشان می‌دهد. و تورمان باید برای چند صحنه ای که در آن حضور دارد بسیار جدی و سخت گیر به نظر برسد و بیشتر از این تلاش نمی کند.

جنسیت و پوست؛ هیچ چیز دیگر.

سکته مغزی جدایی اندرسون در اتاقش مشغول تماشای فیلم سه مظنون در آژانس ملی جنایت در لندن بود. تصویر تیلسون که هنوز بزرگ است، روی برخی از کنترلرها وجود دارد.

ستاره خفته کلر پرکینز، مانند مادر ناتالی، لیدیا، زمان زیادی را روی صفحه نمایش می گذراند. او همچنین رازهایی دارد و ممکن است آن اسرار از فرزندش جالب تر باشد.

پل خط خلبان – پلیس متروپولیتن ساخته شده است واقعا آیا ناتالی باید در راه عروسی خود بسته شود؟ آیا نمی توانند به محض اینکه لیمو را ترک کرد او را ربودند؟

تماس ما این است: ردش کن. به نظر می رسد شک جستجوی تاریخچه یکپارچه مجموعه ای از صحنه های جاسوسی است. داستان ممکن است در مقطعی پیش بیاید، اما در حال حاضر، ما احساس می کنیم که کل روند آنقدر گستاخانه و کلی است که در قسمت های بعدی نمی توانیم با آن ارتباط برقرار کنیم.

جوئل کلر@joelkeller) در مورد غذا، سرگرمی، فرزندپروری و تکنولوژی می نویسد اما خودش بچه نیست. نوشته های او در نیویورک تایمز، اسلیت، سالن، RollingStone.com، VanityFair.com، شرکت فست و جاهای دیگر.

جریان شک در Apple TV +رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر