آن را رها کنیم یا از آن بگذریم؟


بنا به دلایلی، چیزهای خنده دار و معمایی مانند شکلات و کره بادام زمینی دست به دست هم می دهند: هر دو به خودی خود خوب هستند اما هر کدام دیگری را بهتر می کنند. آنها با هم کار می کنند زیرا پتانسیل سرگرم کننده بسیار زیادی هم در مظنونان و هم در بازپرس وجود دارد. فیل لرد و کریس میلر قرن هاست که از طرفداران این سبک هستند. دیگر چگونه می‌توانیم توصیف کنیم که در سری جدید آنها چقدر خوب میخکوب می‌شود بعد از مهمانی?

شوت باز مردی را می بینیم که به سمت هتلی می رود که در آن جلسه دبیرستان برگزار می شود. “بخش ۲۰۰۶” روی بنر است.

نکته اصلی روشن است – آنیک (سم ریچاردسون) نگران است، اما برای ملاقات تا پانزدهم بسیار هیجان‌زده است، زیرا او و زویی (زو چائو) که اخیراً از هم جدا شده‌اند با هم آشنا شده‌اند و او نمی‌تواند منتظر دیدن او باشد. او گفت: “هیچ چیز نمی تواند امشب را خراب کند.” بعد از آن مرد ردای بنفش را قطع کردیم و هیچ پیراهنی در ساحل زیر خانه نیفتاد.

بازرسان در حال بررسی هستند. رئیس دانر از او می‌خواهد که منتظر بماند تا کارآگاه با تجربه‌تر صبح بیاید، اما او مصمم است که قتل را همان شب حل کند. متوفی به عنوان ستاره پاپ و بازیگر خاویر (دیو فرانکو) شناخته شد که در این مراسم شرکت کرد و بعد از ظهر را در خانه خود گذراند. در خانه، Bot Aniq – خیس و گربه روی صورتش – و Zoe وجود دارد، اما همکلاسی های دیگری نیز وجود دارد.

هنگامی که دانر شروع به پرسیدن از مردم می کند – او بیشتر مراقب است تا خون صفر – به تماشاگران می گوید که مانند فیلمی است که همه در خانه نماینده آن هستند. برای مثال، هنرمند Indigo (Genevieve Angelson) آنیک را به عنوان یک هنرمند سیاه و سفید به تصویر می کشد.

داستان آنیک البته بیشتر رامک است. او در آنجا با دوست خوبش جاسپر (بن شوارتز) آشنا شد و در طول راه یک طاق بادکنکی زیبا را به اشتراک گذاشت و آن حادثه چقدر دور بود. چلسی (ایلانا گلیزر) را می بینید که در کلاس “بسیار موفق” بود، اما اکنون بیشتر مست است.

به محض ملاقات آنیک و زوئی، خاویر به معنای واقعی کلمه با هلیکوپتر وارد جلسه شد و زوئی به او گفت که پشت میزی بنشیند که جایی برای آنیک نداشت. در واقع، آنیک زویی نگران است که خاویر او را ملاقات کند، بنابراین جاسپر به همکلاسی سابق خود در مورد سیستم AV می گوید و به او کمک می کند تا حواس او را از خاویر پرت کند. در طول داستان، دانر یادداشت‌برداری می‌کند، سؤال می‌پرسد و پاپ کورن می‌خورد.

همچنین برت (آیک بارینهولتز)، همکلاسی آگارو، که همسر سابق زویی نیز بود، در این دیدار حضور داشت. هنگامی که آنیک و زویی مهمانی را ترک می کنند تا کلوچه بخورند (او معاون مدیر است و کلیدهای زیادی دارد) و در زمین می مانند، زمان آنها توسط دختر زویی، اورلی کارگانیلا، قطع می شود، که باعث ایجاد یک تربیت عصبانی بین فرزندانش می شود. و برت زوپو سوار هلیکوپتر خاویر شد و خاویر به آنیک گفت که به خاطر “لرزش ها” عقب بماند.

در آن لحظه در راه مهمانی، آنیک با جاسپر و چلسی در ماشین شروع به نوشیدن کرد و آنیک که در یک لحظه چیزی داشت شوکه شد. هوا تاریک بود و وقتی از خواب بیدار شد، روی پیست یخ من آبجو خورد و صورتش را نقاشی کرد. او می خواهد با خاویر روبرو شود اما سقوط می کند و تا مرگ بر می خیزد. یا آنیک می گوید.

بعد از مهمانی
عکس اپل تی وی رایگان +

چه چیزی را به شما نشان می دهد و آیا به یاد دارید؟ بعد از مهمانی این یک کمدی کلاسیک است اشاره یا آدم کشیجایی که در طول معاینه همه در یک اتاق هستند. به نظر می رسد در مواد مخلوط شده است دروغ های کوچک بزرگ تا کمدی را در بستری مدرن تر آماده کنیم.

نتایج ما خواهد بود فیل لرد و کریستوفر میلر در کپی کردن ژانرها در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی خود با تجربه هستند و این کار را با موفقیت انجام می دهند. بعد از مهمانی. لزوما یکی از شگفتی های نمایش نیست راشومون– روش تفسیر یک داستان که در آن هرکس نظر خود را در مورد آنچه اتفاق افتاده است بیان می کند. عاقلانه است که آنها را به ژانرهای مختلف فیلم تبدیل کنیم، اما بسیاری از قسمت های اخیر را نمی بینیم که این کار را به این صورت انجام دهند.

لرد و میلر محبوب ما (میلر کلاس را رهبری می کند) خجالت نمی کشند که به کمدین های قاتل خود اجازه دهند نقاط قوت خود را بازی کنند، اگرچه این نقاط قوت شخصیت دیگران را بازتاب می دهد.

به ویژه ریچاردسون و هدیش را می بینیم که در اتاق هایی که با او مصاحبه می شود به یکدیگر خیره شده اند. نقطه شیرین ریچاردسون شخصیتی است که خطوط طنز را به سرعت و زیر لب صحبت می کند، اغلب در یک عاشقانه ساده لوحانه یا انیمه ای و ناامیدکننده. وقتی هادش را تشویق می‌کند تا قسمت خاصی از داستان را تعریف کند و تصمیم می‌گیرد آن را تاریک کند و قسمت‌هایی از داستان را که به طرح داستانش منتهی نمی‌شود کنار می‌گذارد، به نوعی جسارت هادش را پر می‌کند.

ما او را به عنوان “مردی که می تواند ژاکت بپوشد” می بینیم. ما جیمی دیمتریو (که) گلیزر در نقش یک کمدین داغ است، شوارتز، نابغه ای که سخت کار می کند، تیا سیرکار (بازیگر نقش جنیفر شماره ۱)، که سعی می کند او را خسته کننده کند، که نقش چائو را احمق و شیرین بازی می کند، دیده ایم. والت بازی می کند) به عنوان یک فرد خطرناک اما ناشناخته و غیره.

قدرت هر کس آنقدر قوی است که همه می توانند در ژانری که داستانشان را تعریف می کنند اجرا کنند و دیگران برای حمایت از آن داستان ها تمرین کنند. آنها داستان خود را بیان نمی کنند، بنابراین برای مظنونان تماشاگر خوبی ایجاد می کنند، همانطور که از اهل حدیث و قدما هستند. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم اصلا اگرچه به نظر می‌رسد جایی برای دانر وجود دارد، اما بیرون رفتن از اینجا بینشی عالی نسبت به شخصیت‌های هدیش و دالی است.

اما قسمت اول قطعا به اندازه کافی خنده دار بود، و شخصیت ها به اندازه کافی توضیح داده شده بودند، بنابراین ما کنجکاو بودیم که ببینیم هر کدام از آنها کدام ژانر را برای داستان خود انتخاب می کنند. اوه، و خوب است ببینیم ماندونیت به کدام سمت می رود.

جنسیت و پوست؛ هیچی تو قسمت اول

سکته مغزی جدایی به محض اینکه دانر آنیک و جاسپر شواهدی پیدا کردند، آنها را در حمام پیدا کرد و کالپ برت را هنگام سوار شدن به ماشین گرفت. دانر برت گفت: «زمان گوش دادن به نسخه شبانه شما فرا رسیده است.

ستاره خفته می‌توانستم Changing Tatum را ببینم که جان اوتس را در یک سالن واقعی بازی می‌کند و Oyat Biopik. به طور جدی.

پل خط خلبان – ما به شوهر جنیفر ند (کلوین یو) اشاره نکردیم که به نظر می رسید برای تمسخر آنیک آنجا بوده است. آیا او در سایه ها پنهان خواهد شد یا از صدای پس زمینه ساکت تر خواهد بود؟

تماس ما این است: جریان. بعد از مهمانی نه تنها خنده دار است، بلکه برای بسیاری از ژانرهای فیلم نیز سرگرم کننده است.

جوئل کلر@joelkeller) در مورد غذا، سرگرمی، فرزندپروری و تکنولوژی می نویسد اما خودش بچه نیست. نوشته های او در نیویورک تایمز، اسلیت، سالن، RollingStone.com، VanityFair.com، شرکت فست و جاهای دیگر.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر