آن را پخش کنید یا از آن بگذرید؟


هجوم نتفلیکس به سریال های واقعیت بخشی از تماشایی ترین درام های چند سال اخیر را ارائه کرده است. فروش غروب، عشق کور است، خیلی داغ برای رسیدگی، دایره، و بیست و چند ساله ها: آستین همگی موفقیت‌های بزرگی بوده‌اند، و ما را جذب می‌کنند و ما را جذب می‌کنند (و از آنها متنفر می‌شویم) بازیگران و اغلب مکان‌های دیدنی. بایرون بیس، که اکنون روی پلتفرم پخش می شود، احتمالاً اعتیاد به واقعیت جدید شما است. صابون مستند گروهی از اینفلوئنسرها و خلاقان استرالیایی را دنبال می‌کند و زمان زیادی طول نمی‌کشد که نمایش‌های تئاتر شروع به تولید می‌کنند.

بایرون بیس: پخش جریانی یا رد شدن از آن؟

شات افتتاحیه: سارا یک تخته دستی به دوربین می گیرد.

اصل مطلب: به بایرون بی، یک شهر ساحلی زیبا در نیو ساوت ولز، استرالیا خوش آمدید. سارا، یک خواننده / اینفلوئنسر / پیانیست، خانه خود را در ساحل طلا ترک می کند تا به بایرون نقل مکان کند، جایی که امیدوار است بتواند ارتباط برقرار کند و به حرفه خود ادامه دهد. جید کوین فاستر، یک اینفلوئنسر (او ۱.۲ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد، واقعیتی که اجازه نمی دهد فراموش کنید) نیز از ساحل طلایی به بایرون آمده است تا دوستان جدیدی پیدا کند و تازه شروع کند. او به ما می گوید: «اینفلوئنسر بودن قطعا می تواند تنها باشد. پس چه کار دیگری وجود دارد جز رفتن به یک مکان دیدنی – همانطور که به ما می گویند “مکه برای تأثیرگذاران” – و به دنبال دوستان جدید بگردید؟

سارا و جید به زودی به گروهی از مردم محلی بایرون ملحق می شوند که ما آنها را می شناسیم و آنها را دوست داریم (یا از آنها متنفریم). هانا، یک مدیر برند غیرمتعارف که خانواده‌اش شرکتی به نام Bisque، Elle، یک انسان‌دوست عاشق درام، جس، طراح مدی که وقتی کایلی جنر لباس‌هایش را پوشید به موفقیت بزرگی دست یافت، خواهر جس، لورن، یک مدل، نیتان هستند. فاورو، که ممکن است از او بشناسید لیسانس در بهشت، جزیره عشق استرالیا ستاره الیاس چیگروس، درمانگر روحانی سیمبا علی، عکاس کای لپلاو، و الکس رید، مدیر مشتاقی که ممکن است به سارا کمک کند تا به موفقیت بزرگ خود برسد. همه گروه در مهمانی بزرگ و پر زرق و برق هانا گرد هم می آیند، جایی که او امیدوار است تنش هایی را با جس حل کند. با وجود یک «رویداد اجتماعی» هاپین، مشکلی در ایجاد آن وجود دارد. الکس به جید اعتماد ندارد و مصمم است که بفهمد معامله او چیست و ممکن است فقط یک مثلث عشقی در آینده سارا وجود داشته باشد. این فقط شروع برای اینهاست بایرون بیس.

بایرون بیس نتفلیکس استریم
عکس: PAUL A. BROBEN / NETFLIX

چه نمایش هایی به شما یادآوری خواهد کرد؟ با گروه بازیگران جذابش، بایرون بیس طرفداران نمایش های واقعیت را مانند بیست و چند ساله ها: آستین، خانه تراس، دایره، هایپ هاوس، و حتی فروش غروب.

برداشت ما: به ما می گویند: «بخصوص در گروه دوستی ما، درام زیاد است، و بایرون بیس به این وعده عمل می کند این از یک قالب نمایش واقعیت بسیار کلاسیک پیروی می کند و ما را با خود همراه می کند تا زمانی که دو فرد خارجی سعی می کنند در یک سلسله مراتب اجتماعی تثبیت شده در مکانی جدید و زیبا حرکت کنند، و در اینجا به همان اندازه که معمولاً موثر است. بسیاری از این افراد (مثل بسیار زیاد)، اما تلویزیون عالی را می سازند. کلید یک تماشای نفرت پراکنده، یک بازیگر مضحک است، و بایرون بیس این را می فهمد سریال زمان را تلف نمی کند تا مشخص کند که شرورهای بالقوه ما چه کسانی می توانند باشند و چه نوع درام عاشقانه و دوستانه ای در پیش است. این یک پایلوت قوی است، و به راحتی می توان از بین بازیگران فیلم های موردعلاقه را انتخاب کرد، حتی قبل از اینکه نمایش واقعاً در حال اجرا باشد.

لذت بخش ترین – و خنده دار ترین چیز در مورد بایرون بیس این است که چقدر خودآگاهی در نمایش وجود دارد. این افراد به‌جای اینکه از هر ایده‌ای که در ذهن خود ساخته‌اند و از طریق اینستاگرام یا دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی به دنیا ارائه کنند، واقعاً سرنخی ندارند که چگونه درک می‌شوند. هر یک از این افراد فکر می‌کنند که دارند کاری واقعاً منحصر به فرد یا نامتعارف انجام می‌دهند، سیستم را متزلزل می‌کنند یا مردم را با فردیت خود شگفت‌زده می‌کنند، اما همه آنها از یک پارچه جدا شده‌اند. با تعداد انگشت شماری از بازیگران که قبلاً در برنامه های واقعیت حضور داشته اند و به حضور در چشمان عمومی عادت کرده اند، بایرون بیس ویترینی است برای انواع گول‌های هذیانی و ملودراماتیک که تلویزیونی عالی می‌سازند. اگر این هفته به من نیاز دارید، من خودم را بیهوش می کنم و کل فصل را با نفرت تماشا می کنم. احتمالا شما هم باید همین کار را انجام دهید.

جنسیت و پوست: هیچ یک.

شات فراق: مهمانی های جید در خارج از خانه در حالی که الکس در رسانه های اجتماعی می چرخد ​​و به ما می گوید که فکر می کند چیزی در مورد جید وجود دارد و او نمی خواهد این کار را رها کند.

ستاره خفته: به نظر می رسد هانا برای یک ستاره واقعیت متولد شده است، چه با معنویت شدید، نگاه قضاوت آمیز و تشنگی برای نمایش. این بازیگران کریستال دوست و وو وو مطمئناً به نظر می‌رسد که برای تبدیل شدن به میم‌های واکنشی متولد شده‌اند، اما به نظر می‌رسد هانا واقعاً هر چیزی را که می‌فروشد می‌خرد. ال ممکن است آنتاگونیست سرراست‌تر سریال باشد (و مطمئناً با ادامه سریال افتضاح‌تر) اما چیزی کمی شوم در مورد هانا وجود دارد که تماشای آن به طور همزمان هیجان‌انگیز و آزاردهنده است.

بیشترین خط پایلوت: این یکی به هانا می رسد، که در ابتدای اپیزود به طرز شومی به ما می گوید که «بایرون بی این قدرت قوی را دارد، که اگر شما را اینجا بخواهد، شما را می مکد و اگر نخواست، به معنای واقعی کلمه شما را بیرون می اندازد. ”

تماس ما: آن را استریم کنید. بایرون بیس تماشای نفرت‌انگیز واقعیت ایده‌آل است، مملو از درام مضحک، مبادلات ناخواسته خنده‌دار، و اعضای بازیگری با خودآگاهی تقریباً صفر. چه چیزی بیشتر می توانید بخواهید؟

جید بودوفسکی یک نویسنده آزاد است که در خراب کردن خطوط منگنه، استفاده از میکروفون در کارائوکه و تشنگی توییت مهارت دارد. او را در توییتر دنبال کنید: @jadebudowski.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر