آکادمی باشگاه سپیدرود رشت افتتاح و فرشاد شکوری را به عنوان مدیر این آکادمی معرفی می کند


مدیرعامل باشگاه سپیدرود از پیشکسوتان باشگاه سپیدرود، فرشاد شکوری، وی را به عنوان مدیرعامل آکادمی معرفی کرد و طی سخنانی گفت: سپیدرود راش از ۵۴ سال پیش یکی از باشگاه های مطرح فوتبال ایران است. جدای از موسسه، بازیکنان زیادی به جامعه فوتبال معرفی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا آکادمی باشگاه سپیدرود با حضور جمعی از مسئولین دانشگاه آزاد و باشگاه سپیدرود به صورت رسمی در دانشگاه آزاد رشت فعالیت خود را آغاز کرد.

بنابراین گزارش در این مراسم معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و بازیار استان گیلان، مدیر دانشکده مهارت دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سعید عباس صادق، مدیرکل ورزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد گیلان اسماعیل شاد، مدیر عامل باشگاه سپیدرود، اسماعیل شاد مدیرعامل باشگاه سپیدرود، علی نظرمحمدی سرمربی سپیدرود، مدیر آکادمی، اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم های پایه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد گیلان حمد نازه رشت حضور داشتند.

در این مراسم شاد فرشاد شکوری مدیرعامل باشگاه سپیدرود از پیشکسوتان باشگاه سپیدرود وی را به عنوان مدیرعامل آکادمی معرفی کرد و در سخنانی گفت: سپیدرود رشت از ۵۴ سال تاسیس تا کنون. تا به امروز یکی از باشگاه های فوتبال ایران است و بازیکنان زیادی را به جامعه فوتبال معرفی کرده است. به همین دلیل تیم جدید مالکیت و مدیریت قصد دارد خلاء باشگاه های گیلان را پر کند. یک آکادمی فوتبال با آموزش های مناسب و آکادمیک ابتدا نیازهای انسانی خود را برطرف می کند و در مراحل بعدی نیازهای فوتبال را برطرف می کند.ایران به عنوان منبع درآمد انس.

وی ادامه داد: اخلاق، انصاف، شایستگی گزینی، توسعه فوتبال پایه در باشگاه، تشکیل تیم های پایه و مدارس فوتبال دائمی، تشکیل رده های سنی مختلف و استعدادیابی با سنجش مهارت و بدنی. از دیگر مواردی که وی بر آن تاکید دارد مهارت های ذهنی، دوره های برنامه ریزی، آموزش، همایش های علمی، کارگاه های ویژه و توسعه همکاری های آموزشی، پژوهشی و فنی با مراکز علمی پژوهشی معتبر در راستای آموزش پایه و علمی فوتبال است.

سپس معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دکتر. قاسمی و سید عباس صادق مدیر کل ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در جمع حاضران سخنرانی کردند.
توجه داشته باشید که ثبت نام آکادمی باشگاه سپیدرود برای سنین ۷ سال به بالا همچنان ادامه دارد، علاقه مندان می توانند با شماره تلفن ۳۳۳۳۰۱۶ تماس بگیرند و یا به بلوار منظریه نزدیک مبل برنز مراجعه کنند. به ساختمان منظریه طبقه دوم بروید.

به اشتراک بگذارید