ابراهیم کسرونی منفرد سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی گیلان


معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه علمی کاربردی معارفه ابراهیم کسرونی منفرد به سمت سرپرستی دانشگاه با حضور حمد باقری فراهانی و جمعی از مسئولان گیلانی انجام شد. استان.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، دکتر. با حضور حمد باقری. فراهانی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی و جمعی از مسئولان استان گیلان در این مراسم حضور داشتند.

بابک در ابتدای مراسم پس از خیرمقدم به حاضرین از کارکنان دانشگاه علمی کاربردی نائوروسی و همکاران سابق خود تشکر کرد.

دکتر. محمدحسین امید و رئیس سابق دانشگاه گیلان عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان با تشکر از رازیک گفت: از این عزیزان تشکر می کنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا در دانشگاه جامع علمی کاربردی خدمت کنم. ورود به این دانشگاه فرصت ارزشمندی بود و در این دوران طلایی تجربیات زیادی به دست آوردم.

در ادامه این مراسم، رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان گیلان، دکتر ابراهیم کسرونی منفرد. وی با تشکر از حسین بلندی و هیئت امنای دانشگاه افزود: خدا را شاکرم که این فرصت را به من داد. خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امیدوارم وقتی زمان واگذاری این مسئولیت به شخص دیگری فرا می رسد، سربلند باشید و در برابر خداوند و کسانی که به من ایمان آورده اند، چهره سفید نشان دهید.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گیلان در ادامه با تشریح برنامه های دانشگاه جامع علمی کاربردی در توسعه متوازن کمی و کیفی خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم دانشگاه جامع علمی کاربردی را به جایگاه اصلی خود نزدیک کنیم. با همکاری دولتمردان و نمایندگان شورای اسلامی.

وی افزود: با همکاری نمایندگان استان در شهرهایی که مرکز آموزشی ندارند، راه اندازی مراکز آموزش علمی کاربردی را ادامه می دهیم و این مراکز با توجه به نیاز بازار کار شهرستان ایجاد می شود.

یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: ایجاد خانه خلاق، گسترش برنامه های فرهنگی و دانشجویی و توجه ویژه به دوره های کوتاه مدت و استارت آپ ها از دیگر برنامه های استان گیلان خواهد بود. . واحد در دوران مدیریت خود.

همچنین حمد باقری فراهانی انتخاب سرپرست واحد استانی از بدنه دانشگاه را اقدامی ارزشمند از سوی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی عنوان کرد.

وی با اشاره به هدف نهایی دانشگاه جامع علمی کاربردی که تربیت نیروی ماهر با توجه به نیاز بازار کار است، گفت: این هدف هر زمان که به تبعات آن نگاه می کنیم باید معیاری برای عملکرد ما باشد. اقدامات ما، زمانی که به این هدف رفتیم، باید عملکرد خود را اصلاح کنیم و به این هدف برگردیم.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی، ارتباط با بازار کار و نهادهای متولی این بخش را برای دانشگاه و مراکز آموزش علمی کاربردی بسیار حائز اهمیت است. وی گفت: خروجی این ارتباط باید تربیت نیروی ماهر با توجه به نیاز این بخشها باشد.

دکتر دکتر با اشاره به ظرفیت های استان گیلان. حمد باقری فراهانی گفت: توسعه مناطق و مراکز آموزش و پرورش باید متناسب با خط ولایت باشد، توجه به ظرفیت ها و مزیت های نسبی استان بسیار مهم است. در بخش کشاورزی و گردشگری

وی در پایان خاطرنشان کرد: خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران خدمتی خداپسندانه است و این کشور پیشتاز گفتمان الهی و صالح در عرصه جهانی است. خدمت در این نظام را باید از منظر جهادی و ارزشی نگریست.

به اشتراک بگذارید