اتحاد نیروها فایده ای نداشت و افکار عمومی از عملکرد دولت و مجلس ابراز تاسف کردند.


این سیاستمدار اصولگرا گفت: در قوانین و مقررات موجود عدالت سیاسی و اجتماعی نوشته نشده است که اگر قوای سه گانه جزو یک دسته هستند، اشتباهات یکدیگر را بپوشانند و در مواردی به ضرر مردم عمل کنند. .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایلنا، حسن بیادی فعال سیاسی اصولگرا در پاسخ به این سوال که در حال حاضر حوزه سیاسی کشور از حمایت اصولگرایان در ساختار دولت و مجلس برخوردار است. دولت کاهش داده است. دلیل این کاهش حمایت ها را در کجا می بینید، گفت: قوانین موجود و آیین نامه های عدالت سیاسی و اجتماعی نمی نویسد که قوای سه گانه اگر در یک دسته قرار می گیرند باید عیوب یکدیگر را بپوشانند. رفتار به گونه ای که در مواردی به افراد آسیب برساند. اتحاد قوا نشان داد که این روند ناکارآمد بوده و موجب تاسف مردم از عملکرد دولت و مجلس شد.

وی در پاسخ به این سوال که دلیل نارضایتی مجلس از عملکرد دولت چیست؟ وی گفت: در ابتدای کار خود در دولت، آقای … رئیسی شعارهای مردمی داد و قول کاهش قیمت داد و از کاهش قیمت های غیرقابل توضیحی که به مردم داد خبری نشد، بلکه از قیمت ها بود. کالاهای غیردولتی و خدمات دولتی به یکباره بدون منطق و قانون افزایش یافت، قیمت ارز بالا رفت، به طوری که برخی از نمایندگان نتوانستند ساکت بنشینند، به همین دلیل شاهد احضار زودهنگام وزرا و معاونانشان هستیم. دو هفته یکبار اگرچه تاکنون هیچ نتیجه مثبتی حاصل نشده است.

این سیاستمدار اصولگرا گفت: با این روند قول و عمل مسئولان فرسنگ ها با هم فاصله می گیرد، دروغ در سخنان عده ای نهادینه می شود، همه برای بقا تلاش می کنند و در آینده نتیجه خوشی نخواهند دید.

بیادی در پاسخ به این سوال که برخی درباره تفاوت رئیسی و خلیباف می گویند، نظر شما در این باره چیست؟ وی گفت: به نظر من شکاف بین این دو آقا زیاد نیست، اگر شکاف اصلی بین آنها و مردم بیشتر شود، البته در این مورد نباید از نکته اصلی سوء ساختار و حکومت داری جزیره ای غافل شد. اگر این دو مرد قدرت و ثروت داشتند، این بلا به سرشان می آمد.

بیایید به این سوال پاسخ دهید که پیش بینی شما از وضعیت اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۴ چیست؟ وی گفت: یکی از مسائل اساسی که وضعیت را به این سطح رسانده نحوه برگزاری انتخابات است که با شأن و ارزش های نظام جمهوری اسلامی همخوانی ندارد. این هشداری است به همه مسئولان دولتی و غیردولتی که مردم از فرمایشات مقام معظم رهبری ناامید نشوند. این مسئولان هستند که با گستاخی و اختلاف نظر مردم را ناامید می کنند.

به اشتراک بگذارید