اجرای قانون در مرز جنوبی یک مسخره کامل استانجی وونگ در The Post گزارش می دهد: “من سه روز را در خط مقدم بحران مهاجرت غیرقانونی دولت بایدن گذراندم و یک گشت مرزی را پیدا کردم که از یک سازمان مجری به یک سرویس نگهبان تبدیل شده است.”.

بدتر: “مرز جنوبی ایالات متحده به یک پیشنهاد تبدیل شده است، خطی که هر روز کمی بیشتر از بین می رود.”

مهاجران دسته جمعی به کشور وارد می شوند که توسط کارتل های کایوت و سازمان های غیرانتفاعی متمایل به چپ کمک می شود. افسران گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده تقریباً هیچ اعمالی را انجام نمی دهند. تعداد آنها کافی نیست.

بنابراین آنها به کار متوسل شده اند با کارتل ها و کایوت ها، با هماهنگی در مورد “زمان و مکان ریزش ها”. درست است: عمو سام عملاً کنترل مرز را به جنایتکارانی که از جابجایی مردم در آن سوی مرز سود می برند، واگذار کرده است.

این نتیجه مستقیم سیاست مرزی پرزیدنت جو بایدن است.

از فوریه ۱ تا دسامبر در ۳۱، ۲۰۲۱، افسران ۱،۹۵۶،۵۹۶ مهاجر غیرقانونی را در مرز جنوبی، در مقابل، دستگیر کردند. ۵۱۱۱۹۲ در دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ یک سال قبل. این رقم به میزان ۲۸۳ درصد افزایش یافت. و بی شمار بیشتر مهاجران، حتی در گروه های بزرگ، موفق می شوند بدون اینکه دیده شوند، چه رسد به اینکه گرفتار شوند، به آمریکا بروند تا به این آمار اضافه شود.

«گشت مرزی تظاهر به گشت زنی در مرز می کند. وانگ خاطرنشان می کند که اداره مهاجرت و گمرک وانمود می کند که از افرادی که وارد می شوند نظارت می کند. پرزیدنت بایدن و معاون رئیس‌جمهور کامالا هریس وانمود می‌کنند که می‌گویند، “اینجا نیایید”، اما هر سیگنالی – از مرزهای باز تا تشک استقبال از سازمان‌های غیر دولتی – می‌گوید: “بیا داخل!” ”

به نظر می‌رسد تنها استراتژی کاخ سفید این است: جریان را ادامه دهید، مهاجران را به سراسر کشور بفرستید تا تأثیرات را گسترش دهند، به رسانه‌ها اعتماد کنید که در مورد آن گزارش ندهند – و وانمود کنید که واقعاً هیچ اتفاقی نمی‌افتد. آیا چپ زمانی ادعا نمی کرد که جنبه «واقعی» سیاست ایالات متحده است؟

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر