ادعای ۱۰۰۰ دلار حدس زدن حلقه دار وار با بیرون ریسکخوانندگان نیویورک پست می توانند با BetMGM حدس زدن با بیرون ریسک ۱۰۰۰ دلاری را به بازو آورند. اجتناب کرده اند کد تبلیغاتی بیشترین استفاده را ببرید NPBONUS برای BetMGM پرونده شناسایی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرط های شیرین ۱۶ شخصی را ایمن بدست آمده کنید.

مسابقات NCAA به ما وابسته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا ۱۰۰۰ دلار اولین شرط مشخص برای خریداران جدید است. با استفاده اجتناب کرده اند کد جایزه BetMGM NPBONUSمشتریان جدید می‌توانند اجتناب کرده اند این توصیه شده شگفت‌انگیز استفاده کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون ریسک روی جنون مارس شرط‌بندی کنند.

به این دلیل است که تکنیک است کدام ممکن است اگر شرط خواهید کرد دریافت کرد شود، تمام بردها را ذخیره می کنید، با این حال حتی وقتی ببازید، کل پشته شخصی را شناخته شده به عنوان عالی شرط رایگان برمی گردانید. توصیه شده پرونده شناسایی BetMGM یکی اجتناب کرده اند تهاجمی ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشامدگویی ترین مسکن با مشتریان جدید برای همه زمانها با BetMGM است.


حدس زدن در جنون مارس ۲۰۲۲؟


چگونه BetMGM خطر حدس زدن رایگان می خواست است

  1. مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند کد جایزه BetMGM روی بالا فشار کنید.
  2. عمیق شخصی را پرونده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید T & Cs را بیاموزید.
  3. در صورت تقاضا کد جایزه را وارد کنید NPBONUS.
  4. اولین سپرده شخصی را تا ۱۰۰۰ دلار انجام دهید.
  5. اگر اولین شرط خواهید کرد دریافت کرد شود، پول نقد در حساب خواهید کرد حاضر داده تبدیل می شود.
  6. اگر شرط خواهید کرد باخته باشد، شرط رایگان خواهید کرد ظرف ۲۴ ساعت در حساب خواهید کرد {خواهد بود}.
  7. شرط های رایگان باید در عرض هفت روز استفاده شوند یا منقضی شوند.

بهتر از مکان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم های حدس زدن ورزشی را بازرسی کنید


تحلیل انتقادی روز افتتاحیه حلقه دار وار مارس.

پس اجتناب کرده اند اولین هفته حلقه دار کننده مسابقات NCAA، ۱۶ خدمه باقی مانده اند. رتبه ۱ توسط کارولینای شمالی گرفته شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عرف پیترز برای برداشتن رتبه دوم کنتاکی با جاده پول مخالفت کرد.

عرف پیترز ادامه دارد هم زیرین ترین گروه نژادی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها در مسابقه شیرین شماره ۳ پوردو در رتبه ۱۶ ایستاده اند. طاووس ها در ۲ راند دریافت کرد ایالت موری شدند، با این حال پرس و جو غول پیکر اینجا است کدام ممکن است خواه یا نه آنها نیاز دارند عالی مسابقه غول پیکر تولید دیگری را اجتناب کرده اند بین ببرند یا خیر.

آریزونا اجتناب کرده اند در اطراف دوم TCU جان مفید به در برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید Wildcats به مصاف هیوستون، پنجمین نفر اجتناب کرده اند مسابقات تا کنون {می رود}.

پس اجتناب کرده اند حاضر دیدنی آرماندو باکوت، کارولینای شمالی بیلور را در اوقات فراغت شخصی لمس کردن آورد. پاشنه‌های تار در یک واحد سری ۱۶ ورزشی شیرین، با ۲ شرکت کننده بسکتبال کالج، مقابل UCLA قرار می‌گیرند.

گونزاگا با کسب ۴ امتیاز در در اطراف دوم، گیمرها را ناراحت کرد. زاگز به مصاف آرکانزاس {می رود} کدام ممکن است تنها به ۵۳ امتیاز مقابل نیومکزیکو خواستن دارد.

تکزاس تک با دوک را انتخاب کنید و انتخاب کنید کانزاس پراویدنس ورزشی خواهند کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴ خدمه همگی مطابق پیش بینی ورزشی خواهند کرد. میامی (FL) شماره ۲ آبورن را به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید با مسابقات ۲ رقمی کدام ممکن است به هشت مسابقه منتهی شد، دریافت کرد مسابقه آیووا شد.

بازاریابی مشتریان حال BetMGM

برای حدس زدن رایگان جنون مارس پرونده شناسایی کنید

خواه یا نه ماه بهتری برای مارس برای دنبال کنندگان بسکتبال موجود است؟ در حالی کدام ممکن است مدعیان روی تورنمنت NCAA هدفمند هستند، فصل شادی ها انگیز NBA را فراموش نکنیم.

BetMGM 2 تورنمنت را با عالی شرط رایگان ۱۰ دلاری برای همه مشتریان مخلوط کردن می تنبل تا حداقل ۵۰ دلار در هر ورزشی NBA دریافت کرد شود. فقط عالی شرط ۵۰ دلاری در گذشته اجتناب کرده اند ورزشی یا شرط خشمگین روی هر ورزشی NBA این هفته قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون برای درمان نتیجه، عالی شرط رایگان ۱۰ دلاری بدست آمده خواهید کرد.

با BetMGM دوستی را ببینید

ساده ۲۱ NY، CO، DC، IA، IN، MI، NJ، NV، PA، TN، WV، IA، VA، WV، WY. TC ها اعمال تبدیل می شود.

یکی اجتناب کرده اند آسان‌ترین راه‌ها برای بدست آمده بار شرط رایگان، اجتناب کرده اند طریق BetMGM است، عالی فرآیند فوق العاده سخاوتمندانه “توصیه شده عالی دوست”. BetMGM به نمایندگی کنندگان اجازه می دهد تا کمتر از ۲۰ دوست را تقاضا کنند کدام ممکن است هر دوی آنها ۵۰ دلار جایزه بدست آمده می کنند. برای بدست آمده جایزه شخصی، دوست خواهید کرد باید اولین سپرده شخصی را واریز تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاداش ۵۰ دلاری شخصی را در هر بازی با احتمال ۲۰۰۲۰۰ یا تا حد زیادی قرار دهد.