ارتباط بین یک توله سگ و بدن آنها در بسته بندی در Amazon Prime Video!


این پست توسط BabbleBoxx از طریق Amazon Prime Video پشتیبانی می شود، اما مانند همیشه، همه کلمات و نظرات متعلق به من هستند.

———————————

من بسیار صادقانه خواهم گفت… من از کودکی همیشه سگ ها را دوست داشتم و همیشه مانند بسیاری از بچه ها سگی را می خواستم، اما تا زمانی که سگ خودم را نداشتم واقعاً می توانستم با هر یک از شما ارتباط واقعی داشته باشم.

IMG_3011

برای کسانی از ما که ما را شخصا می شناسند، بدانند که کیت توله سگ نجات دهنده خود را تحسین می کنیم (اگرچه چهره او در این عکس بعدی ظاهر نمی شود، او می خواهد به بازی ادامه دهد!)

IMG_3127

او به خیابان های می سی سی پی آمد و بعداً توسط مردم شگفت انگیز نیوهمپشایر کانین حمایت شد. من ماه ها در حال تحقیق بودم تا توله سگ آینده خود را پیدا کنم و وقتی عکس او را در سایت پیدا کردم، فهمیدم که او باید مال ما باشد.

IMG_2865

عشق ما به این دختر بی‌نظیر است و صفحات و صفحات عکسی را در رول دوربین خود یافتیم که نشان می‌دهد چقدر از همه کارهای او قدردانی می‌کنیم.

IMG_2833

کیتا می داند چه زمانی ناراحت، خوشحال، نگران یا ترسیده ایم. او کاملاً با آنچه ما احساس می کنیم موافق است و ما با آنچه او احساس می کند موافقیم. او به همان اندازه قوی، دلسوز و دوست داشتنی است، اما بسیار رازدار، کنجکاو و خنثی است.

او ترکیبی از Wept GrayHowond + Biggil است (ما فکر می کنیم)، او کمی سریع و ورزشکار است. من سعی می کنم با او رقابت کنم و همیشه می بازم.

IMG_2927

ما همیشه به شوخی می‌گفتیم که با پاهای بلند و سرعت خود در مسابقه پیروز می‌شویم، اما او از هر مانع یا تونلی که سعی می‌کنیم بر آن غلبه کنیم می‌ترسد.

IMG_3075

من هنوز معتقدم که اگر او به درستی آموزش داده شود، پتانسیل زیادی دارد، اما اکنون او تمام روز را می کشد، می دود، تعقیب می کند و بوی می دهد.

IMG_3046

اگر سعی می‌کردید درمان‌ها را از طریق تونل انجام دهید، بهتر است؛]

من و کوری در طول اقامت او در این خانه فیلم های مستند زیادی دیده ایم و زمانی که یک حیوان وجود دارد، آنها همیشه یکی را انتخاب می کنند.

من مشتاقانه منتظر اضافه شدن به لیست خود و دیدن بسته جدید آمازون اصلی هستم!

IMG_2792

این سریال که توسط لینسی فون دارنده مدال طلای المپیک و شریک سگش لوسی میزبانی می شود، دوازده تیم سگ و افراد آنها را در یک ماجراجویی دیدنی در چندین قاره به نمایش می گذارد.

IMG_2779

این بسته یک سری جدید جهانی است که ارتباط بی‌نظیر بین سگ‌ها و شرکای انسانی آنها را نشان می‌دهد.

IMG_2878

این بسته در ۲۰ نوامبر راه اندازی شد, تغییر زندگی در بیش از ۲۴۰ کشور و منطقه در Amazon Prime Video 750,000 دلار برای برندگان و خیریه آنها، ۵۰۰,۰۰۰ دلار برای برندگان و عشق به حیوانات انتخابی شما (که من هستم)!!)

این بسته همچنین ۲۵۰۰۰۰ دلار به موسسات خیریه و امداد و نجات در سراسر کشور در طول مراحل فیلمبرداری کمک کرد.

IMG_2777

برای برنده شدن جایزه نقدی برای خود و خیریه‌شان، تیم‌ها باید بر روی درک خود از نقاط قوت و ضعف یکدیگر تمرکز کنند و مطمئن شوند که پیوندی قوی با یکدیگر دارند.

IMG_3037

ترکیب انسان و سگ با چالش‌های هیجان‌انگیز و هیجان‌انگیزی مواجه است، تیمی از دامپزشکان معتبر و دامپزشکان معتبر و همچنین تیم را در سفر هیجان‌انگیز خود همراهی می‌کنند و مطمئن می‌شوند که این یک تجربه مثبت برای همه است.

IMG_2784

در واقع، برخی از افراد مورد علاقه کیتا یک جعبه هدیه برای او فرستادند و او پر از پمپ شد.

IMG_2991

من مشتاقانه منتظر بغل کردن پسر و دیدن این سریال هستم و می دانم که شما هم عاشق آن خواهید شد!

IMG_2965

ببخشید وقتی میرم و سعی میکنم با سگم که الان از غارها میترسه لینزی فون و لوسی بعدی باشم.

IMG_3099

با خودت روراست باش

xo Kasey

 

عکس‌ها Mikayla @ the.photographygirls

پیوند بین توله سگ ها و بدن آنها را در Amazon Prime Video ارسال کنید! اولین بار در Powercakes ظاهر شد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر