اریک آدامز برای بیرون آوردن یک بی خانمان خطرناک از مترو به برنامه ای نیاز دارد


شهردار اریک آدامز روز یکشنبه دلاسیان مثبت بود و گفت که فقط یک “راز” ترس وجود دارد.

میشل آلیسا که در تصادف مترو کشته شد، گفت: «ما یک سیستم متروی امن داریم. چنین مسائلی درک ترس را تشدید می کند».

بیل دبلاسیو به طور مشابه اشاره می کند که بیماری روانی بی خانمان «نادر» است. مگر اینکه مکرر اتفاق بیفتد.

یک سال پیش مردی عصبانی چهار نفر را در مترو با چاقو زد و دو نفر را کشت. مواردی وجود دارد که حداقل نیم دوجین نفر به داخل کامیون یا قطار پرتاب می شوند. خوشبختانه او زنده ماند. قبل از وقوع یک بحران چند نفر باید مجروح یا کشته شوند؟

قتل گو جنایتی است که وجدان را به وحشت می اندازد و عواقب زیادی دارد. مترو رگ حیات شهر ماست. اگر مدیریت نشوند، ممکن است به بیراهه رها شوند و راه درست را گم کنند.

بی خانمانی در شهر نیویورک به چشم می خورد  بسیاری از مردم به دلیل تعداد افراد بی خانمان در مترو هر روز از سوار شدن به قطار می ترسند.
بی خانمانی در شهر نیویورک در بحران است و بسیاری از ساکنان از سوار شدن به قطار می ترسند.
دبرا ال روتنبرگ / شاتر استوک

آقای شهردار، دیگر حرف از “نظر” را بردارید و حقایقی را به ما بگویید. برنامه چیه؟

این واقعیت که ما تنها دو هفته از مدیریت شما می گذریم، حواس پرتی است. می دانید که این ماموریت شما از نوامبر (و اجازه دهید با آن روبرو شویم – جولای) خواهد بود. ساکنان نیویورک باید یک استراتژی برای مقابله با بیماری های روانی در خیابان ها و مترو ببینند.

ما چند ایده داریم.

در 15 ژانویه 2022، NYPD ESU و MTA را پس از هل دادن زنی به جلوی قطاری که در خیابان تایمز اسکوئر در خیابان 42 غربی به سمت جنوب می رود، نشان می دهد.
در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۲، کارگران NYPD ESU و MTA در مقابل قطار R در میدان جنوبی در خیابان ۴۲ غربی هل داده شدند.
بریژیت استلزر
  1. افسران پلیس تنها راه حل نیستند، بلکه باید هوشیار باشند. در دستورالعمل NYPD دولت قبلی شرکت نکنید. اما پلیسی که مورد ضرب و شتم قرار می گیرد بهتر است علائم یک فرد آشفته عاطفی را ببیند. به جای اینکه منتظر حمله باشند، باید آنها را به بیمارستان یا پناهگاه برد.
  2. انتقال بیماران روانی به گروه های خدماتی بی خانمان را متوقف کنید. اغلب این گروه ها با ایدئولوژی اجبار افراد به پناهگاه مخالفند – چه آن شخص در ذهن آنها باشد یا نه. یک کارگروه مددکار اجتماعی که به شهر پاسخ می دهد (نه برای سود) می تواند با تمرکز بر بی خانمان های دارای مشکلات روانی، فشار بر پلیس را کاهش دهد.
  3. برای تمدید قراردادهای درمانی بدون مجوز با آلبانی همکاری کنید. نهادگرایی پاسخی قابل درک به موقعیت استرس زا بسیاری از روانپزشکان بود، اما اجازه دادن به بیماران اسکیزوفرنی برای تصمیم گیری خود دلسوزانه نبود. ابزارهای استفاده نشده زیادی مانند قانون کندرا وجود دارد که به اعضای خانواده اجازه می دهد از ایالت کمک بگیرند. گروه ضربت می تواند فعالانه با اعضای خانواده تماس گرفته و مجوزهای پزشکی و پزشکی را دریافت کند.

ضارب با ضربات مختلف با دوچرخه وارد دستگاه قضایی شد. اعضای انجمن گفتگوی آنلاین Reddit رابطه او با او را در متروی اصلی میدوی شرح دادند. او مشهور است. وقتی قانون را زیر پا می گذاشت، شهر با او صحبت می کرد یا به او اجازه می دادند فریاد بزند و تجاوز کند و خود را به قطار تبدیل کند و خود را “خدا” خطاب کند. این راه حل نخواهد بود.

در یک مقطع حساس در بی خانمانی شهر نیویورک، مردی بی خانمان روی سکوی ایستگاه مترو میدان تایمز دراز کشیده است.
بی خانمانی در نیویورک به فوریت مورد نیاز است و افراد بی خانمان روی صحنه در ایستگاه مترو میدان تایمز می خوابند.
دبرا ال روتنبرگ / شاتر استوک

چند نفر در شهر نیویورک او را دوست دارند؟ ما کمتر از ۱۰۰ دلار می پردازیم اما آنها برای خود و دیگران خطرناک هستند و به مقدار زیادی پلیس و تجهیزات پزشکی نیاز دارند. پول دی بلازیو برای ابتکار همسرش Thrive باید لغو شود و راه حلی برای آن پیدا شود.

ما به آنها ایده هایی داده ایم، اما شهردار پذیرای هر ایده ای است. شهر نیاز به اقدام دارد. این را درست کن

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر