از فراخوان طراحی لباس تا تست رسمی و تعیین محل تمرین تیم


علی نظرمحمدی سرمربی تیم سپیدرود رش گفت: آزمون استعدادهای درخشان سپیدرود برای انتخاب بازیکنان فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ لیگ دسته دوم به مدت سه روز برگزار می شود و این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. مسیر.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، روابط عمومی باشگاه سپیدرود طی تماسی از هواداران، طراحان لباس و هواداران سپیدرود خواست تا در طراحی پیراهن فصل آینده باشگاه سپیدرود شرکت کرده و ایده های خود را ارائه دهند.

متن این فراخوان به شرح زیر است:

لذا از هواداران و طراحان لباس سپیدرود درخواست می شود طرح های پیشنهادی و مورد نظر خود را برای پیراهن تیم سپیدرود برای فصل آینده به روابط عمومی باشگاه ارسال کنند.

علاقه مندان عزیز می توانند نظرات خود را در مورد طرح های مور برای تیم های حاضر در لیگ فوتبال ایران از طریق ایمیل [email protected] و یا از طریق واتساپ یا شماره تلگرام ۰۰۹۸۹۱۱۱۳۲۰۸۸۰ با در نظر گرفتن موازین قانونی ارسال نمایند.

این طرح ها برای استفاده در پیراهنی شایسته سپیدرود بوزور آزمایش خواهند شد که بازخورد طرفداران را نیز به دنبال خواهد داشت.

دوشنبه ۲۰ تیر؛ تست رسمی باشگاه سپیدرود

علی نظرمحمدی سرمربی تیم سپیدرود رش گفت: آزمون استعدادهای درخشان سپیدرود برای انتخاب بازیکنان فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ لیگ دسته دوم به مدت سه روز برگزار می شود و این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. مسیر.

بنابراین گزارش این آزمون از ساعت ۱۰:۳۰ روز دوشنبه ۲۹ تیرماه برگزار می شود که شرکت در این آزمون برای عموم آزاد است اما شرکت کنندگان باید دارای بیمه و سوابق ورزشی مثبت باشند.

محل برگزاری آزمون دوشنبه تا چهارشنبه (۲۰، ۲۱ و ۲۲ تیرماه) ساعت ۱۰:۳۰ صبح در ورزشگاه سردارجنگل خواهد بود.

زمین چمن طبیعی دانشگاه گیلان و پگا، زمین تمرین پیش فصل سپیدرود

با هماهنگی مدیریت و مالکیت باشگاه سپیدرود و کمک و همکاری دانشگاه گیلان و کارخانه پگا گیلان، تمرینات تدارکاتی سپیدرود راش برای فصل جدید فوتبال ایران در زمین چمن طبیعی این دو مجموعه ورزشی برگزار می شود.

به درخواست علی نظرمحمدی سرمربی باشگاه سپیدرود، پگا رشت، مدیرعامل کارخانه شیر پاستوریزه، آموزش پیش فصل چمن طبیعی و مشاوره مدیریت و مالکیت باشگاه با دمیرچی، رئیس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه گیلان انجام می شود.

بنابراین گزارش، یکی از دلایل اصلی مصدومیت بازیکنان سپیدرود در فصول گذشته استفاده از زمین چمن مصنوعی است که به همین دلیل درخواست سرمربی باشگاه سپیدرود و رایزنی های نوید و شاد. ، این مشکل برطرف شد، با حسن نیت دمیرچی یکی از پیشکسوتان باشگاه سپیدرود، تمرینات فصلی در مجموعه آغاز می شود، دانشکده تربیت بدنی دانشگاه گیلان آغاز می شود. مجموعه ورزشی گیلان آماده است و به شهر صنعتی راش منتقل می شود.

لازم به ذکر است طبق توافقات انجام شده باشگاه سپیدرود در تهیه و نگهداری این مجموعه ورزشی با دانشگاه گیلان همکاری خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید