استاندار از نشست سیاستمداران بوشهری در انتقاد از عملکرد خود خارج شد


کرامتی بیان کرد: استاندار بوشهر به جز یکی دو مورد از تمامی استانداران و مدیران از بازنشستگان استفاده کرد. این جلسه زمانی متشنج شد که برخی از اطرافیان استاندار به اظهارات کرامتی در پایان سخنان این جوان واکنش نشان دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیورمیرزا به نقل از فارس، نشست فعالان سیاسی و فرهنگی با حضور دستیار رئیس جمهور در بوشهر منجر به خروج بوشهر از جلسه استانداری شد.

نشستی با عنوان «نقش دولت انقلاب در دستیابی به تمدن اسلامی در استان بوشهر» با حضور رئیس جمهور، استاندار، مسئولان ارشد استانی و جمعی از فعالان سیاسی و فرهنگی برگزار شد. تالار لئون باندر بوشر.

در این دیدار هر یک از فعالان سیاسی و فرهنگی پیشنهادات، سخنرانی ها و انتقاداتی را در خصوص موضوعات مختلف استان مطرح کردند اما در این بین سید جواد موسوی رئیس شورای ائتلاف شورای انقلاب اسلامی نیز از عملکرد کرامتی انتقاد کرد. فرماندار بوشر

وی با انتقاد از برخی انتصابات صورت گرفته در استانداری ها گفت: به نظر می رسد برخی از استانداری هایی که قرار است به ستاد دولت قبل رفته باشیم که این گناه بزرگی است که دولت انقلاب مرتکب شده است.

کرامتی بیان کرد: استاندار بوشهر به جز یکی دو مورد از تمامی استانداران و مدیران از بازنشستگان استفاده کرد.

این سیاستمدار با اشاره به سفر استاندار بوشهر به استان گفت: استاندار در اولین جلسه گفت که او محصول تروریسم محمود احمدی نژاد است. اما به او بگویید نه آقای استاندار این نتیجه انحراف احمدی نژاد است.

وی افزود: شما به بچه های جریان انقلابی که به آنها اصلاح طلب می گفتند یک چیزی گفتید که در آن زمان ما را تندرو خطاب می کردند.

این جلسه زمانی متشنج شد که برخی از اطرافیان استاندار به اظهارات کرامتی در پایان سخنان این جوان واکنش نشان دادند.

در همین حین محمد زاده استاندار بوشهر از جای خود برخاست و از سالن خارج شد و اکنون در حال تغییر مسیر انقلاب هستم.

در همین حال همراهان استانداری با جمعی از مدیرانی که پشت سر استاندار به جلسه آمده بودند سالن را ترک کردند. برخی دیگر در اعتراض به این اتهامات در سالن لیون شورش کردند.

این دیدار با حضور عبودیان مشاور رئیس جمهور ضمن تلاش برای بازگرداندن میزبانان و مسئولان به جلسه با آرامش به پایان رسید اما با ممانعت علیرضا تقوی نیا مشاور جوان فرماندار بوسیر مواجه شد. کرد در بازگشت به جلسه گفت از آنجایی که استاندار جلسه را ترک کرده است، هیچ کس دیگری در جلسه حضور نخواهد داشت و شورای ائتلاف میهمان را به جلسه دعوت کرده است که ربطی به ما ندارد.

اشتراک گذاری