استایلیست ها بالقوه است عالی ربع به عقب برگردند.


کلیولند براونز عالی پرو بال ۳ بار اضافه کرد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید دنور برونکوس عالی دریافت کرد سوپر باول، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایندیاناپولیس کلتس عالی MVP سابق NFL، پیتسبورگ استیلرز اضافه کردند… میچ تروبیسکی؟

استایلیست ها بازنده عالی مسابقه تسلیحاتی عظیم سه ماهه در AFC خواهند بود، اجتناب کرده اند جمله واردات راسل ویلسون را انتخاب کنید و انتخاب کنید مت رایان اجتناب کرده اند NFC به Broncos را انتخاب کنید و انتخاب کنید Colts. دشان واتسون – کدام ممکن است باقی مانده است در ۲۲ مورد سوء رفتار جنسی مجرم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل پیگرد قانونی است – مدافع جدید رقیب دیرینه استیلر، براونز است.

با نزدیک کردن به درفت NFL، استایلیست ها بالقوه است نتوانند به مرحله ۱ چهارم بسته شدن بازگردند.

برای اولین بار پس اجتناب کرده اند مدت ها، ما در روزهای بالا زودتر بودیم از قادر خواهیم بود در جایی کدام ممکن است هستیم باشیم [a need]سرپرست کل کوین کولبرت در یک واحد کنوانسیون مطبوعاتی یکشنبه اظهار داشت کدام ممکن است ESPN گزارش داد. “خواه یا نه یکی را می گیری؟ ممکن است باشد.”

میچل تروبیسکی شماره 10 بوفالو بیلز در 3 اکتبر 2021 در پارک اورچارد، نیویورک، یک پاس پیش از بازی با هیوستون تک در ورزشگاه هایمارک انجام می‌دهد.
میخ تروبیسکی
گتی ایماژ
کارولینای شمالی سام هاول در 3 مارس 2022 در ورزشگاه نفت ایندیاناپولیس، ایندیانا و لوکاس اویل در جریان ائتلاف NLL پرتاب شد.
سام هاول
گتی ایماژ

کولبر در مونتاژ صاحبان خانه NFL در فلوریدا حضور ندارد از در ناحیه Pro Day District است. کارولینای شمالی سم هاول دوشنبه اجرا خواهد کرد. معلم مایک تاملین پس اجتناب کرده اند حضور در پیتزبورگ کنی پیکت، فریدوم مالیک ویلیس، سینسیناتی دزموند ریدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید می سی سی پی مت کورال در دوره ها صاحبان خانه حضور دارد – را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند این بابت “عصبانی” است.

به گزارش اتلتیک، تاملین اظهار داشت: ما درک می کنیم کدام ممکن است گمانه زنی ها به در کنار ممکن است داشته باشد، با این حال آن را پنهان نمی کنیم.

چرا استایلیست ها برای مبادله بن روتلیسبرگر بازنشسته وارد رقبا نشدند؟

کولبر، کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند این پیش نویس بازنشسته می تواند، اظهار داشت کدام ممکن است استیلرها نمی خواهند در انتخابات میان فاصله ای نمایندگی کنند تا لشکر چهارم نظامی را افزایش دهند، کدام ممکن است بر امضای ۱۴.۲ میلیون دلار برای ۲ سال هدفمند است. قرارداد در تحریک کردن عالی آژانس رایگان. تروبیسکی کدام ممکن است در درفت ۲۰۱۷ در کلاس دوم قرار گرفت، در گذشته اجتناب کرده اند اینکه فصل قبلی را شناخته شده به عنوان بهتر از پشتیبان بیل سپری تنبل، ۲۹-۲۱ برای خرس ها بود.

اگر استایلیست ها قصد دارند شماره ۲۰ را تخفیف کنند، پیش نویس سرمایه ضروری است. برخی اجتناب کرده اند تحلیلگران NFL می گویند کدام ممکن است Stellers پایین بالا Panthers در شماره ۶، Falcons در شماره ۸ را انتخاب کنید و انتخاب کنید Seahawks در رتبه ۶ قرار دارند. ۹.