استفان میلر، دستیار سابق ترامپ، در گذشته اجتناب کرده اند شورش های ۶ ژانویه به نظر می رسد شد


دونالد ترامپ، مشاور سابق دونالد ترامپ در کاخ سفید، روز پنجشنبه در برابر این کمیته انتخابات مجلس نمایندگان حاضر شد تا کسب اطلاعات در مورد حمله ۶ ژانویه ۲۰۲۱ به ساختمان کنگره آمریکا تجزیه و تحلیل تنبل.

به گزارش فاکس نیوز، میلر کدام ممکن است در ماه نوامبر احضار شده بود، در کنار با تولید دیگری افسران سابق مقامات ترامپ به این کمیته اتصال. تقریبا.

در کل احضار، رئیس کمیته، بنی تامپسون (د. خانم میلر) نوشت: الهام بخش قانونگذاران ایالتی {برای تغییر} نتایج انتخابات نوامبر ۲۰۲۰، اجتناب کرده اند جمله، با تصمیم گیری اوراق رأی متنوع.

تامپسون اضافه کرد کدام ممکن است میلر به ترامپ کمک کرده بود تا در گذشته اجتناب کرده اند اینکه باند زیادی در ساختمان کنگره ترکیبی شده بودند تا نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ را لغو کنند، به ترامپ کمک کرده بود تا کتاب “خانه شکنی را متوقف کنید” را در کوه های آلپ بنویسد. .

همکاری میلر با این هیئت پس اجتناب کرده اند آن صورت گرفت کدام ممکن است هفته قبلی ایوانکا ترامپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسرش یارد کوشنر، کدام ممکن است هر ۲ در کاخ سفید رایزنی داشتند، با کمیته صحبت کردند.

استفان میلر، مشاور ارشد سیاستگذاری کاخ سفید
آموزش داده شده است تبدیل می شود کدام ممکن است میلر در کمپینی برای تخلیه دانش نادرست با توجه به غیر صادقانه در شهروندان در انتخابات نوامبر ۲۰۲۰ نمایندگی داشته است.
الکس وانگ / گتی ایماژ
در روز چهارشنبه 6 ژانویه 2021، حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ در ساختمان کنگره آمریکا در واشنگتن دی سی با پلیس درگیر شدند.
به آموزش داده شده است این پنل، میلر به مستندسازی نشانه “خانه شکنی را متوقف کنید” رئیس جمهور دونالد ترامپ در گذشته اجتناب کرده اند شورش ها کمک کرد.
جیمز کیوو.
آدام شیف دموکرات کالیفرنیا، زو لوفگرن دموکرات کالیفرنیا، بنی تامپسون رئیس ششم مجلس نمایندگان، نماینده جمهوری خواه وایومینگ لیز چنی، و جیمی راسکین نماینده دموکرات مریلند.  نشست کمیته مجلس نمایندگان برای بررسی حمله 6 ژانویه به ساختمان کنگره آمریکا
بنی تامپسون، رئیس کمیته مجلس نمایندگان، میلر را به امتحان شده برای الهام بخش قانونگذاران به حمایت اجتناب کرده اند ترامپ در انتخابات نوامبر ۲۰۲۰ متهم کرده است.
EPA / مایکل رینولدز

سایر افسران مقامات، اجتناب کرده اند جمله وزیر مطبوعات سابق کایل مک کنن، {در این} پنل بحث کردند، با این حال برخی تولید دیگری نپذیرفتند.

به آموزش داده شده است جیم دوپونت، کلانتر فلت هد، کلانتر آرکانزاس، مدل مدوز، رئیس سابق کارگران کاخ سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشاورانش، استیو بنن، دن اسکاوینو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیتر ناوارو، {به دلیل} شلیک به ۱ مجسمه با تفنگ ساچمه‌ای به شرارت جنایتکارانه متهم شده‌اند. .

بانون محاکمه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جیب دادگاه برای ژوئیه تصمیم گیری شده است.

چهارشنبه 6 ژانویه 2021 مخالفان در کاپول ایالات متحده، پلیس تپانچه را ردیابی می کند.
میلر در ماه نوامبر به در کنار تعدادی از مقام سابق مقامات ترامپ توسط خوب کمیته مجلس نمایندگان احضار شد.
AP / جی. اسکات اپل وایت