اسنوپ داگ Death Row Records را می خرد – برچسبی که کار خود را آغاز کرد


Death Row Records یک بار دیگر یک “دنیای سگ سگی” است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی چهارشنبه برکشایر هاتاوی بیزینس وایر، اسنوپ داگ، شرکت ضبط موسیقی جنگی را خرید که کار حرفه ای رپ او را آغاز کرد.

این رپر ۵۰ ساله که نامش کالوین برادوس جونیور است، شرکت را از گروه موسیقی MNRK که دارای سهام خصوصی است خریداری کرد.

اسنوپ داگ گفت: “من از فرصتی که برای به دست آوردن نام تجاری نمادین و مهم فرهنگی Death Row Records به دست می آید، هیجان زده و قدردان هستم.”

“احساس خوبی است که مالکیت برچسبی را دارم که در ابتدای کارم و به عنوان یکی از اعضای موسس آن عضو بودم. این لحظه بسیار مهمی برای من است.»

مشخص نیست که اسنوپ چقدر برای این برچسب که در سال ۲۰۰۶ برای ورشکستگی اعلام شد و شش سال بعد فروخته شد، زیرا بنیانگذار Suge Knight با مشکلات حقوقی و مالی دست و پنجه نرم کرد، مشخص نیست. این مدیر عامل سابق اکنون در حال گذراندن حکم ۲۸ سال زندان به دلیل زیر گرفتن و قتل یک مرد در سال ۲۰۱۵ است.

اسنوپ داگ و دکتر.  Dre در طول جوایز فیلم MTV 1993.
اسنوپ پس از اینکه به شدت در سریال Dr. آلبوم شکست Dre در سال ۱۹۹۲.
فیلم جادویی

در اواسط دهه ۹۰، Death Row حدود ۱۰۰ میلیون دلار در سال درآمد داشت و مسلماً قوی‌ترین لیبل هیپ‌هاپ بود که باعث پیشبرد حرفه‌های Snoop، Dr. در، توپاک شکور، ناتی داگ و تا داگ پاوند.

اسنوپ در سال ۱۹۹۲ در آلبوم پرفروش Dre به نام The Chronicle که حدود ۶ میلیون آلبوم در Death Row فروخت و رپ گانگستایی ساحل غربی را در جریان اصلی موسیقی تثبیت کرد، به شدت حضور داشت.

با ترانه‌هایی مانند «جین اند جویس» و «من کی هستم (اسم من چیست)؟» به گفته لس‌آنجلس تایمز، آلبوم انفرادی اسنوپ در سال ۱۹۹۳ با نام «Doggystyle» بیش از ۱۱ میلیون نسخه در سراسر جهان منتشر کرد و در آن زمان سریع‌ترین فروش اولین آلبوم در تاریخ بود. در سال ۱۹۹۶، “Tha Doggfather” نیز برای این برچسب پلاتین شد.

اسنوپ داگ از سوپرگروه هیپ هاپ Mt.  Westmore در Rupp Arena اجرا می کند.
اسنوپ سال گذشته مشاور اجرایی و خلاقانه و استراتژیک Death Row Records شد.
گتی ایماژ

سال گذشته، Death Row اسنوپ داگ را به مشاور خلاق و استراتژیک اجرایی خود تبدیل کرد، و باعث شد که اهل لانگ بیچ، کالیفرنیا، به Barstool Sports بگوید که فکر و پول خود را برای داشتن آن صرف کرده است.

اسنوپ در ماه نوامبر گفت: “فکر می‌کنم تمام Death Row باید در دستان من باشد.” “من باید آن را اجرا کنم. درست مثل من [in] یک موقعیت در Def Jam، Death Row برای من اهمیت بیشتری دارد زیرا من به ایجاد آن کمک کردم.

اعلامیه اسنوپ قبل از یک هفته بنر برای رپر “Drop It Like It’s Hot” منتشر شد. آلبوم جدید او “BODR” (که مخفف Bacc on Death Row است) قرار بود یکشنبه منتشر شود، همان روزی که او قرار بود در یکی از شهر زادگاهش در سوپر باول در کنار Dre و دیگر افراد برجسته هیپ هاپ اجرا کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر