اش بارتی دانیل کالینز آمریکایی را شکست داد و عنوان قهرمانی اوپن استرالیا را به دست آورد


اش بارتی به انتظار ۴۴ ساله استرالیا برای یک برنده خانگی در اوپن استرالیا پایان داد، زمانی که مرد شماره یک جهان از مبارزه دانیل کالینز آمریکایی جلوگیری کرد تا روز شنبه پیروزی ۶-۳ ۷-۶ (۲) را کامل کند و سومین گرند خود را بدست آورد. عنوان اسلم

بارتی اولین استرالیایی بود که از زمانی که کریس اونیل عنوان قهرمانی زنان را در سال ۱۹۷۸ به دست آورد، برنده این مسابقات شد.

زمانی که بارتی اولین امتیاز مسابقه خود را با برنده فورهند کراس کورت تبدیل کرد، اونیل در جایگاه ها حضور داشت و تشویق می کرد.

کالینز اولین کسی بود که در مسابقه با چند ضربه محکم، یک نقطه استراحت ایجاد کرد، اما بارتی آرام و خونسرد با سرویس خود توانست این محدوده را پیدا کند تا از دردسر خلاص شود. او سپس در بازی بعدی زمانی که حریفش یک خطای مضاعف انجام داد، شکست خورد.

برخی از خطاهای فورهند غیرمشخص از بارتی به کالینز، که اولین بازی خود را در ۱۰ تیم برتر در روز دوشنبه به روز رسانی رتبه بندی انجام می دهد، اجازه داد تا در اوایل ست دوم شکسته شود و این آمریکایی برای جشن باز کردن ۳، فریاد “Come On” را صادر کرد. -۰ سرب

اشلی بارتی استرالیایی پس از پیروزی در برابر دانیل کالینز در جریان مسابقه فینال انفرادی زنان در مسابقات تنیس اوپن استرالیا در ملبورن در 29 ژانویه 2022 با جام عکس می گیرد.
اشلی بارتی استرالیایی پس از پیروزی مقابل دانیل کالینز در جریان مسابقه فینال انفرادی زنان در مسابقات تنیس اوپن استرالیا در ملبورن در ۲۹ ژانویه ۲۰۲۲، با جام عکس می گیرد.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

این آمریکایی برای بار دوم در ست، تحویل بارتی را شکست، که در دو هفته گذشته تقریبا غیرقابل نفوذ به نظر می رسید. اما زمانی که به نظر می رسید کالینز در آستانه تساوی دادن به بازی قرار دارد و با نتیجه ۵-۱ سرویس می داد، استرالیایی اعصاب فولادین نشان داد و بازی خود را بالا برد.

بارتی ست را به سرویس برگشت و سپس بر تای بریک مسلط شد تا یک بازگشت به یاد ماندنی را تکمیل کند که باعث شادی کشور میزبان در سراسر استرالیا شد.

اشلی بارتی (R) استرالیایی توسط دانیل کالینز به دنبال برد بارتی در مسابقه فینال انفرادی زنان در مسابقات تنیس اوپن استرالیا در ملبورن در 29 ژانویه 2022 تبریک می گوید.
اشلی بارتی (R) استرالیایی توسط دانیل کالینز به دنبال برد بارتی در مسابقه فینال انفرادی زنان در مسابقات تنیس اوپن استرالیا در ملبورن در ۲۹ ژانویه ۲۰۲۲ تبریک می گوید.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر