اصرار نظارت ایلان ماسک در توییتر وال استریت را مورد تردید قرار داد.


هیئت مدیره توییتر در جاری امتحان شده برای گرفتن پلتفرم جامعه اجتماعی ۴۳ میلیارد دلاری ایلان ماسک است – با این حال متعدد اجتناب کرده اند تحلیلگران می گویند کدام ممکن است مدیریت این نمایندگی احتمالاً اصرار غافلگیرکننده را رد خواهد کرد.

هیئت مدیره ذکر شد کدام ممکن است “اصرار را {به دقت} تعیین مقدار خواهد کرد به همان اندازه نتیجه معامله با را خاص تدریجی” را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساعت ۱۰ صبح برای بحث با توجه به این موضوع تشکیل مونتاژ خواهد داد. CNBC.

پیش بینی می‌رود این نمایندگی بعدازظهر بلافاصله در یک واحد مونتاژ تعدادی از منطقه‌ای کسب اطلاعات در مورد وضعیت همراه خود کارگران شخصی صحبت تدریجی – مشاوره می‌شود کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند آنها درگیر دخالت بالقوه هستند.

مک در گذشته اجتناب کرده اند راه‌اندازی سهام ۹ درصدی، ۵۴ نسبت حق بیمه را برای سهام ۵۴.۲۰ دلاری شخصی در توییتر ادعا می‌تدریجی، با این حال تحلیلگران جفرسون پیش بینی رای «۹» را دارند – همراه خود این استدلال کدام ممکن است این اصرار خیلی کم است. برای فریب هیئت.

تحلیلگران جفری در ادعا ای به خریداران گفتند:

او اضافه کرد کدام ممکن است توییتر اجتناب کرده اند «برت تیلور»، سرپرست مسئله سابق fb، «مدیریت مقاوم فناوری» دارد.

برت تیلور، رئیس هیئت مدیره توییتر.
به مشاوره برت تیلور، رئیس هیئت مدیره توییتر، ایلان ماسک قصد شخصی را برای گرفتن این نمایندگی ادعا کرده است.
رویترز

ماسک قبلاً آرم داده است کدام ممکن است کنجکاوی ای برای عجله بخشیدن به در دسترس بودن شخصی ندارد – او به هیئت مدیره ذکر شد کدام ممکن است این اصرار “بهتر از را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقی مانده” است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر رد شود، “در مکان من می خواهم {تجدید نظر} خواهد کرد”. ماسک در جاری حاضر بهترین سهامدار این نمایندگی است.

خریداران در ابتدا به خریدهای احتمالاً ماسک پاسخ سازنده دادند، با این حال سهام توییتر به همان اندازه اواسط پنجشنبه یک زمان کوتاه زیرین تر بود.

جس کوهن، تحلیلگر ارشد Investing.com، ذکر شد کدام ممکن است رد این اصرار ممکن است در روزهای بلند مدت جنجال بیشتری در توییتر تحمیل تدریجی.

کوهن به رویترز ذکر شد: «پس اجتناب کرده اند اینکه هیئت مدیره توییتر جایگزین رد اصرار را پیدا کرد، پرس و جو اینجا است کدام ممکن است خواه یا نه ماسک می‌خواهد اجتناب کرده اند این نمایندگی متنفر باشد هر دو خیر.

کارکنان توییتر
توییتر قصد دارد خوب مونتاژ نهایی همراه خود کارمندان در اواخر روز پنجشنبه برگزار تدریجی.
خبرگزاری فرانسه اجتناب کرده اند طریق گتی ایماژ

در حالی کدام ممکن است در دسترس بودن ماسک آرم دهنده شیوع در فینال قیمت سهام توییتر است، متعدد اجتناب کرده اند تحلیلگران به یاد می آورند کدام ممکن است سهام این نمایندگی بالای ۷۰ دلار در سال قیمت کاهش یافته تبدیل می شود.

به همان اندازه کنون، ماسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروی کار مدیریت حال توییتر بازخورد متفاوتی با توجه به نحوه کار این نمایندگی در بلند مدت ابراز کرده اند.

گری بلک، همراه بلند مدت مدیریت صندوق، در توییتر ذکر شد کدام ممکن است هیئت مدیره “جایگزین های قابل توجهی” برای کاهش اصرار دارد. به همان اندازه روزی کدام ممکن است Elon خاص شده باشد، می توان آن را به محل قرارگیری TWTR اضافه کرد. نتیجه بالقوه: سایر نمایندگی های رسانه ای قابل دستیابی است همراه خود TWTR یک جوان بدهند. مشکی اضافه شد.

متعدد اجتناب کرده اند تحلیلگران بازار نسبت به این اصرار تردید دارند، در حالی کدام ممکن است برخی تولید دیگری استدلال کرده اند کدام ممکن است قیمت کاهش یافته مسقط جایگزین خوبی برای توییتر است.

دانیل ایوز، تحلیلگر Webbush یکی اجتناب کرده اند اعضای هیئت مدیره است کدام ممکن است پیش بینی {می رود} اصرار را اکتسابی تدریجی – خوب قیمت کاهش یافته “قابل دستیابی است به انگشت آید”.

ایوز ذکر شد: “به نظر می رسد برای سایر یک جوان پرهزینه دردسر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیئت مدیره توییتر مجبور خواهد بود خوب اصرار پرانرژی برای پذیرش اصرار را انتخاب کنید و انتخاب کنید/هر دو کالا آن در توییتر انجام دهد.”

در روزهای بلند مدت سوالات زیادی با توجه به متعادل کردن زمان musc (تسلا، اسپیسکس) وجود می تواند داشته باشد، با این حال در پایان بر ایده این فایل پیشنهادی توسط توییتر پذیرفته تبدیل می شود هر دو اصلاً قبول نمی شود.

همراه خود سیم پست