اعتراض کانادایی ها به کامیون داران ضد وکس مانع تجارت بین المللی خودرو می شود


رانندگان کامیون کانادایی در اعتراض به مقررات COVID-19 باعث شدند خودروسازان برای تولید ترمز کنند زیرا “کاروان آزادی” همچنان به توقف تردد در پل سفیر که دیترویت را به ویندزور، انتاریو روز چهارشنبه متصل می کند، ادامه داد.

این اختلال اقتصادی با محکومیت مقامات آمریکایی و کانادایی مواجه شد، زیرا اعتراضی که ماه گذشته ترافیک در اتاوا را با مشکل مواجه کرد، یک گذرگاه مرزی بین آلبرتا و ایالات متحده را نیز مسدود کرد. بیش از دو سوم از ۵۱۱ میلیارد دلار کالایی که هر سال بین دو کشور مبادله می شود، از مرز عبور می کند.

تولیدکنندگان بزرگ خودرو اعلام کردند که تولید خود را متوقف خواهند کرد زیرا معترضان برای سومین روز ترافیک ورودی کانادا را در مسیر عرضه دیترویت مسدود کردند. تویوتا اعلام کرد که تولید خودرو در سایت انتاریو خود را تا پایان هفته متوقف خواهد کرد. استلانتیس، خودروساز فورد و کرایسلر نیز اعلام کردند که تولید در دو کارخانه کانادایی متوقف خواهد شد.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید، «من فکر می‌کنم برای همه در کانادا و ایالات متحده مهم است که بفهمند تأثیر این انسداد – تأثیر بالقوه – بر کارگران، بر زنجیره تأمین چیست، و اینجاست که ما بیشترین تمرکز را داریم.» روز چهارشنبه گفت.

مردم هاکی بازی می کنند در حالی که وسایل نقلیه مسیر منتهی به پل سفیر را که دیترویت و ویندزور را به هم متصل می کند، مسدود می کنند، زیرا کامیون داران و حامیان آنها همچنان به اعتراض علیه دستورات واکسن COVID-19 ادامه می دهند.
مردم هاکی بازی می کنند در حالی که وسایل نقلیه مسیر منتهی به پل سفیر را که دیترویت و ویندزور را به هم متصل می کند، مسدود می کنند، زیرا کامیون داران و حامیان آنها همچنان به اعتراض علیه دستورات واکسن COVID-19 ادامه می دهند.
رویترز

ما همچنین به دنبال ردیابی اختلالات احتمالی در صادرات محصولات کشاورزی ایالات متحده از میشیگان به کانادا هستیم.

ایالات متحده در تلاش بود تا ترافیک مرزی را به یک گذرگاه کمتر مسافرتی میشیگان تغییر مسیر دهد، همانطور که فرماندار بانک کانادا است. تیف ماکلم از معترضان خواست که از قدرت کنار بروند.

مکلم گفت: “اگر انسدادهای طولانی در نقاط ورودی کلیدی به کانادا وجود داشته باشد، می تواند تأثیر قابل اندازه گیری بر فعالیت های اقتصادی داشته باشد.”

ما در حال حاضر یک زنجیره تامین جهانی پرتنش داریم. ما به این نیاز نداریم.»

معترضان به دستورات واکسن با کامیون‌ها و سایر وسایل نقلیه مزین به تابلوها و پرچم‌های کانادا در ON-3 در نزدیکی پل سفیر در 9 فوریه 2022 در ویندزور، کانادا تجمع کردند.
معترضان به دستورات واکسن با کامیون‌ها و سایر وسایل نقلیه مزین به تابلوها و پرچم‌های کانادا در ON-3 در نزدیکی پل سفیر در ۹ فوریه ۲۰۲۲ در ویندزور، کانادا تجمع کردند.
گتی ایماژ

بیل بلر، وزیر آمادگی اضطراری کانادا گفت که اعتراضات “باید قبل از وارد شدن خسارت بیشتر پایان یابد.”

ساکنان اتاوا گفته‌اند که رانندگان کامیون به آنها حمله کرده و آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند – در حالی که ازدحام کاروان به تورنتو سرایت کرده است در میان سرکوب پلیس در پایتخت این کشور.

رانندگان کامیون گفتند که آنها به طور مسالمت آمیز به دستورات و مقررات دولتی واکسن اعتراض کردند.

معترضان از روز دوشنبه پل بین دیترویت، میشیگان و ویندزور، انتاریو را بستند.
معترضان از روز دوشنبه پل بین دیترویت، میشیگان و ویندزور، انتاریو را بستند.
گتی ایماژ

«این همه جنسیت‌ها، همه نژادها، همه گرایش‌های جنسی، همه مشاغل را در بر می‌گیرد. کامیون داران ممکن است ایستاده باشند، اما این مربوط به کامیون داران نیست. برایان بریس، سازمان دهنده هفته گذشته به فاکس نیوز گفت: این درباره آمریکاست.

برخی از رهبران حزب محافظه کار مخالف از کامیون داران حمایت کرده بودند و ادعا کردند که مقررات COVID-19 انگیزه سیاسی دارد، ادعایی که توسط نخست وزیر جاستین ترودو سرنگون شد.

ترودو، یک لیبرال، گفت: “ما همچنان می دانیم که قوانین و راهنمایی های علم و بهداشت عمومی بهترین راه برای مقابله با این بیماری همه گیر است، راهی است که می خواهیم به طرف مقابل برسیم.”

با سیم پست

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر