افراد با دانش و بصیرت جلوی جریان فتنه را می گیرند و رسانه ها باید نقش روشنگری خود را ایفا کنند.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه اصحاب رسانه باید نقش روشنگرانه خود را در حوادث اخیر ایفا کنند خاطرنشان کرد: فردا (اول مهرماه) پس از اقامه نماز جمعه و در حین راهپیمایی، گسترش فتنه رفع می شود. افراد آگاه و عاقل.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رضا ثقاتی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به رفتار مخرب و غیرعادی اغتشاش گران و تخریب اموال عمومی توسط این افراد، آتش زدن اماکن متبرکه را نقشه منافقین دانست. نفاق آنها برچیده شده است و ضدانقلاب با چنین رفتاری انتقام ضرباتی را که در روشنگری و روشنگری مساجد خورده است می گیرند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه توضیحات فرجا در زمان درگذشت همرزم عزیزمان مرحوم امینی روشن و روشنگر بود، خاطرنشان کرد: با این حال رسانه های ضد انقلاب، اما اگر ایرادات، مسیر تفاهم و پذیرش، تضعیف این توضیحات را برای برخی دشوار کرده است.

وی برجسته سازی نژادپرستی در ماجرای مرگ این هموطن را پروژه ای ضد انقلاب دانست و با بیان اینکه رسانه ها باید نقش روشنگرانه خود را در حوادث اخیر ایفا کنند، گفت: در جنگ رسانه ای امروز، امپراتوری رسانه ای غرب. با همه امکانات و ابزار در مقابل جریان حق و حقیقت می ایستد و بین مردم، دولت و نظام اسلامی شکاف ایجاد می کند.

تشکری بیان کرد: صحنه سازی دشمن به گونه ای است که با مقدسات مانند حجاب و اماکن مقدس درگیر شود و رفتار خائنان از جمله توهین به زن محجبه، قلب هر انسانی را به درد می آورد. .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه گسترش فتنه فردا (اول مهرماه) بعد از نماز جمعه و اسفندماه شکسته می شود، برخی رویه ها را اصلاح کرد. حوزه فرهنگی و گشت ارشاد نیاز مردم است اما برخی با سوء استفاده از این طرح نیازهای عمرانی اقدام به تخریب اموال عمومی از جمله آتش زدن اتوبوس انتقال خون، آمبولانس، خودروهای مردمی، بانک ها و غیره کردند. استان غیر قابل قبول

به اشتراک بگذارید