افراد می خواهند سد پلرود را باز ببینند | داده ها نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران برتر است.


روحانی ذکر شد: گذشته تاریخی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران داستان خوبی است.

به گزارش دیارمیرزا به نقل اجتناب کرده اند شبات، حجت الاسلام تاکی روحانی این هفته در اولین نماز جمعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشش جمعه رودسر گفت: اهل خوف را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوف ۲ سطح دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خداوند فلسفه روزه تکل در ماه مبارک رمضان را خاص کرده است. تقلید اجتناب کرده اند خدا.

امام جمعه رودسر اولین محل قرارگیری قدسی را بهشت ​​موعود برای انسان ها خاص می تدریجی. انسان ترسو کسی است کدام ممکن است به تماس گرفتن خداوند می آید.

روحانی خاطرنشان کرد: اسرار را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسرار دقیق روزه داری به قدری پیچیده است کدام ممکن است روزه داران باید در ماه مبارک رمضان برای حضور در عندالله امتحان شده کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهادگران نیز {در این} مسیر امتحان شده می کنند به همان اندازه اقدامات اجباری را انجام دهند. عبادت الهی.

خداوند را به خاطر حضور پرانرژی در رودسر را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور در نماز عبادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاسی جمعه این هفته شهرستان رودسر سپاسگزاریم. این برای افراد در همه شهرها واقعاً ضروری است.

امام جمعه رودسر همراه خود مشاوره را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشاوره اجتناب کرده اند این اقدام، آن را مصداق بارز حکومت انقلابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهادی دانست.

روحانی همراه خود ردیابی به امتحان شده استاندار گیلان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیران ذیربط ذکر شد: اجتناب کرده اند این منبر مقدس استفاده می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ ضرر را دلیل می دهم، بعد از همه استاندار گیلان به خوبی اجتناب کرده اند همه این مشکلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتیازات آگاه است.

در شکسته نشده افراد شرق گیلان به طور قابل توجهی شهرستان های رودسر را انتخاب کنید و انتخاب کنید املش می خواهند زمانی شاهد افتتاح سد پیلود باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدواریم همراه خود افتتاح این ماموریت مسئولان {در این} زمینه امتحان شده بیشتری کنند. ، آب کشاورزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آشامیدنی نیز حال است.

رئیس اقامه نماز جمعه شهرستان رودسر علاوه بر این به احداث تصفیه خانه طویل ردیابی کرد. نتوانست.

روحانی ذکر شد: مونتاژ تصفیه خانه تمام شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد پیش بینی آن را اجتناب کرده اند مسئولان دارند. این موسسه برای اشخاص حقیقی برهنه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی خانمان مسکن تهیه می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یک روز واحد روز شاهد امتحان شده مسئولان بنیاد مسکن در رودسر هستیم.

جا دارد اجتناب کرده اند مسئولین بنیاد مسکن شهر کدام ممکن است در بخش مسکن ورزش می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نیازمندان کمک می کنند تشکر کنم. .

به رویداد ولادت امام مجتبی (علیه السلام) رودسری باید مراقب اطعام اخیر دیدگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایتام را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهیه سفره افطاری {در این} ایام باشیم. امام مجتبی (ع) را برپا تدریجی.

روحانی ۲۹ فروردین سالروز ابلاغ ابلاغیه مهمی اجتناب کرده اند سوی امام خمینی (ره) است از در این امروز جمهوری اسلامی ایران در تقویم جمهوری اسلامی به پرونده رسیده است.

وی افزود: نظامی جمهوری اسلامی ایران جدا از سربازان آزادی خواه جمهوری اسلامی ایران ۴۶ هزار شهید تقدیم کرده است. همه می دانیم کدام ممکن است امام راحل چگونه برای حفاظت اجتناب کرده اند نظامی شورش کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نظامی زمزمه کردند. همین الان تضعیف نظامی همراه خود ادعا کردن اینکه تخریب ریاکاری دروغین است، حرام است.

امام جمعه رودسر ذکر شد: امام خمینی (ره) {در این} مکان نگذاشتند نظامی ناهموار شود، ما ثمره درگیری را دیدیم. ما این تعابیر را می شنویم، شگفت زده می شویم.

روحانی همراه خود ردیابی به اصل مقام معظم مدیریت در خصوص درگیری جمهوری اسلامی ایران ذکر شد: این حق اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس عزیزمان است کدام ممکن است شهدای زیادی بدهد.» در زمان درگیری، سیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید زلزله را انتخاب کنید و انتخاب کنید در زمان اپیدمی کرونا، ما در همه زمان ها همراه با افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاستا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نماد بی تجربه شخصی بودیم.

وی افزود: گذشته تاریخی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران گذشته تاریخی قابل توجهی است. ناو جماران، موشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید از کیت مختلف دفاعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروی دریایی.

امام جمعه رودسر همراه خود گرامیداشت یاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یادآوری شهدای جمهوری اسلامی ایران افزود: همین جا.”

روحانی در سخنانی خطاب به دشمن ذکر شد: راه ما راه حسین (ع) است را انتخاب کنید و انتخاب کنید دشمن باید ما را بشناسد. به همان اندازه آخر می ایستند.

در نهایت اجتناب کرده اند خداوند متعال خواستاریم کدام ممکن است نیروهای مسلح ما را در پناه امام زمان (عج) محافظت تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر عظمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانایی آنها بیفزاید.

اشتراک گذاری