افسر اصلاح جزیره رایکرز تجاوز جنسی توسط زندانی را توصیف می کند


یک افسر اصلاح و تربیت جزیره رایکرز می گوید که یک زندانی با خشونت سعی کرد او را مورد آزار و اذیت قرار دهد – به گفته اتحادیه او، او را به یکی از نزدیک به ۲۲ نفر از کارگران زندان تبدیل کرد که در کمتر از یک سال در آنجا مورد تجاوز جنسی قرار گرفتند.

این افسر که به دلیل نگرانی در مورد امنیت خود خواست نامش فاش نشود، اخیراً به The Post گفت که در ۲۵ ژوئیه توسط یک زندانی بلند مرتبه که برای یک رپ با اجبار در برانکس پشت میله های زندان بود مورد حمله قرار گرفت.

او به یاد می آورد: “وقتی داشتم از منطقه مسکونی بیرون می آمدم، یک مرد قد بلند و سنگین بدنبال من دوید.” «او دستش را دور گردنم انداخت. دست دیگرش را گرفت و سعی کرد به منطقه شخصی من نفوذ کند. نمی توانستم نفس بکشم. سعی میکردم وارد خودم بشم [defensive] حالت. ”

این زن که به مدت پنج سال افسر اصلاح و تربیت در این زندان آشفته بوده است، گفت که یک زندانی دیگر مهاجم او را از او بیرون کشید اما او در حالت شوک رها شد.

او گفت: «وقتی برای اولین بار این اتفاق افتاد، درست پس از پایان روز، در همان هفته اول، برقراری ارتباط با دوست پسرم یا هر مردی برای من بسیار سخت بود.

جزیره رایکرز
یک افسر اصلاحات جزیره رایکرز جزئیات وحشتناکی از حمله یک زندانی به او را به اشتراک گذاشت.
JCRice

من نمی خواستم در آغوش بگیرم زیرا همان تصویری را ایجاد کرد که از آن روز داشتم. باید ببینم پشت سرم چه خبر است. من هنوز کابوس می بینم. هر بار که سایه ای را می بینم دچار حمله پانیک می شوم.

این زن که قبلا با بچه ها کار کرده بود، افزود: «من آنجا نبودم که به کسی سختی بدهم. من در واقع یک ارتباط واقعی با کارم داشتم.

“قلب من هنوز شکسته است.”

نگهبان می گوید که زندانی او را تعقیب کرد، دستش را دور گردن او انداخت و سعی کرد به او نفوذ کند، قبل از اینکه یک زندانی دیگر او را بکشد.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

سوابق نشان می دهد که مهاجم ادعایی او که ۶ فوت ۷ دارد، در ۷ ژوئیه به دلیل دست زدن به زور در زندان بود. سخنگوی انجمن خیریه افسران اصلاح و تربیت گفت که او به دلیل حمله به نگهبان ۵ فوتی ۶ به همین جنایت متهم شده است.

به گفته COBA، او یکی از ۲۲ دفتر اصلاح و تربیت بود که از ابتدای سال ۲۰۲۱ در مرکز جزیره رایکرز مورد تجاوز جنسی قرار گرفتند.

سنای ایالتی دایان ساوینو (D-SI / بروکلین) از جمله کسانی است که تلاش می کند تجاوز جنسی به هر افسر اصلاحی را جرم جلوه دهد.

دایان ساوینو
دایان ساوینو در حال تلاش است تا تجاوز جنسی به یک افسر اصلاحی را در نیویورک یک جنایت تبدیل کند.
گریگوری پی مانگو

ساوینو ساوینو، که قوانین ایالتی را برای تبدیل چنین جنایاتی به جنایت پیشنهاد کرده است، گفت: “همه ما در مورد وضعیت رایکرز بسیار نگران هستیم.”

او گفت: “بیشترین توجه از سوی همکاران چپ من صورت گرفته است که فکر می کنند بهترین ایده این است که درها را باز کرده و همه را بیرون بگذارند.” «آنچه پشت میله‌های زندان در حال وقوع است، حداقل در زیر میله‌های زندان [former Mayor] بیل دی بلازیو، ظالمانه بوده است. شما زنانی دارید که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند و می‌ترسند سر کار بروند.»

در همان زمان، سلول انفرادی، که COBA اصرار دارد که می تواند حملات را مهار کند، تبدیل به تیر برق برای جنجال در سیاست های محلی شده است.

رابرت هولدن
رابرت هولدن، عضو شورای شهر، بر این است که سلول انفرادی به عنوان یک اقدام تنبیهی در زندان ها مدون شود.
ویلیام فرینگتون

بسیاری از اعضای شورای شهر نیویورک تلاش کرده اند به استفاده زندان شهری از این عمل پایان دهند و آن را دراکونیایی و مطابق با اصلاحات مدرن زندان نامیده اند.

اما رابرت هولدن، عضو شورای شهر، D-Queens، قوانینی را برای مدون کردن استفاده از مسکن محدودکننده برای پاسخگو نگه داشتن زندانیان تحت فشار قرار می دهد.

هولدن گفت: «هیچ تنبیهی، هیچ مسئولیت شخصی، برای کوتاهی در اقدام یا گوش ندادن به افسران اصلاح و تربیت وجود ندارد. “شما آنها را در معرض خطر قرار می دهید، به خصوص زمانی که هیچ تفکیک تنبیهی وجود ندارد.”

جزیره رایکرز
افسر اصلاح ناشناس می گوید که از زمان حمله هنوز کابوس هایی را تجربه می کند.
EPA

همانطور که The Post در سال ۲۰۲۱ گزارش داد، تنگنای کارکنان در بحبوحه COVID-19 و سایر مسائل باعث شد زندانیان در تابستان در Rikers وحشی شوند و آنها به یکدیگر چاقو بزنند و از راهروها عبور کنند و تجهیزات را از بین ببرند.

در سپتامبر، هولدن از فرماندار درخواست کرد. کتی هوچول برای رسیدگی به این ضرب و شتم به گارد ملی فراخواند.

افسر زن مورد حمله که با The Post صحبت می کرد گفت که دیگر شخصاً با عموم مردم سروکار ندارد. او همچنین از طریق مراقبت های بهداشتی و کلیسای خود مشاوره دریافت کرده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر