اقامت هیدن پانترا در هنگام نبرد در اوکراین همراه خود ولادیمیر کلیچکو سابق


آگهی. در مراسم آشکار از کتاب در لا در سال ۲۰۰۹، هیدن پانتایر، بازیگر بوکس، ولادیمیر کلیچکو، قهرمان بوکس با کیفیت صنعتی وزن، کدام ممکن است موقعیت بی نظیر را در سریال «قهرمانان» به کارگردانی کلر بنت NBC تفریحی کرد، جلب رضایت کرد.

او اکنون منصفانه قهرمان دقیق در زادگاهش ولدیمیر است.

این شخص ۴۵ ساله همراه خود عنوان مستعار «دکتر. استیلهامر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادر ۵۰ ساله‌اش ویتالی – شهردار کیف، پایتخت اوکراین از سال ۲۰۱۴ – از چهره‌های کلیدی اپوزیسیون اوکراین بوده‌اند.

Panteier به نوبه شخصی همه عامل را علاوه بر این هالیوود از انگشت داد. {در این} مدت، او {به دلیل} روابط کاریزماتیک شخصی شناسایی شده است است.

پس از جدایی از ولادیمیر در سال ۲۰۱۸، او همراه خود برایان هیکرسون، بازیگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشاور املاک، اتصال برقرار کرد. آگهی. در ماه مه ۲۰۱۹، این زوج در لا نبرد فیزیکی داشتند کدام ممکن است در نتیجه کشف هکرسون در یک واحد شورش خشونت آمیز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰۰ یارد {دورتر از} پانتئون ماند.

این پرونده در ماه اکتبر متوقف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این ۲ منصفانه ماه بعد یک بار دیگر همراه خود هم متحد شدند. در روز ولنتاین ۲۰۲۰، هیکرسون دستگیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید به شرارت جنایتکارانه متهم شد.

پانتیه و ولدیمیر با پسرشان کایا.
پانتیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولدیمیر همراه خود پسرشان کایا.
اینستاگرام @haydenpanettier

در ژوئیه ۲۰۲۰، او برای سومین بار دستگیر شد، سپس به اتهام {ضرب و شتم} از حداکثر منظور جراحت به شریک زندگی متهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ۴۵ روز زندان محکوم شد.

پانتی یر در توئیتر شخصی نوشت: “ممکن است حاضرم سهم خودم را انجام دهم به همان اندازه مشخص شوم کدام ممکن است این شخص یک بار دیگر به کسی صدمه نمی زند.” ممکن است از سیستم حمایتی ام کدام ممکن است به ممکن است شجاعت داده {است تا} صدایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقامت ام را یک بار دیگر به انگشت بیاورم سپاسگزارم.

همراه خود وجود تصمیم دفاعی ۵ ساله، او ۲ ماه پس از آزادی به هیکرسون ملحق شد.

ماه قبلی، پانتی یر را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیکرسون همراه خود مشتریان در اقامتگاه سانست مارکیس در لا حاوی شدند، کدام ممکن است تعدادی از آنها همراه خود {تلفن های همراه} ضبط شد – اولین باری است کدام ممکن است این بازیگر برای مدت زمان بسیار طولانی جلوی دوربین گذشت است.

این آخرین باری بود که Panettiere جلوی دوربین بود (راست). "نشویل" با همبازی اش کانی بریتون.  آن نمایش در سال 2018 به پایان رسید.
پانتی یر (سمت راست) فینال بار همراه خود کانی بریتون در نشویل جلوی دوربین سر خورد. آن حاضر در سال ۲۰۱۸ به نوک رسید.
ABC

Pantheire کدام ممکن است اکنون ۳۲ سال دارد، روزی کدام ممکن است تنها ۱۱ ماه داشت کار در فروش تلویزیونی را تحریک کردن کرد. آگهی. او در سال ۱۹۸۹ در پالیزید، نیویورک متولد شد، او زن منصفانه کاپیتان FDNY را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه بازیگر سابق اپرا است. ستاره رویایی او در جستجوی مادرش، در دوران دبستان، موقعیت‌های به طور منظم در «اقامت منصفانه اقامت» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «آفتاب اصلی» داشت. او در مدرسه نهم در دانشگاه بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث انعطاف‌پذیری اصولاً در حرفه‌اش شد – تکرار نیمه‌هایی در «علی مک‌بیبل» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «در وسط مالکوم» را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این فیلم‌های «شاهزاده برفی» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «تیتان‌ها را به خاطر بسپار» دیزنی.

هنگام تفریحی در حاضر “قهرمانان”، پانتهیر همراه خود همدست اقامت شخصی میلو ونتیمیلیا (“این ما هستیم”) ۱۸ ساله بود.

دایانا جنکینز کدام ممکن است اکنون ۲۰ ساله است، بدون شک یکی از است ستاره های «خانه دارهای دقیق بورلی هیلز» است. هر ۲ در چالش عکاسی “نیمه ۲۳” جنکینز نمایندگی کردند به همان اندازه از چالش های حقوق بشر بهره مند شوند.

آگهی. آنها در گذشته از راه اندازی شد آن در سال ۲۰۱۳ همراه خود یکدیگر اتصال داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه سال بعد دخترشان کایا به دنیا به اینجا رسید.

پانتییر با برایان هیکرسون، زندانی مکرر، تربیت خشونت آمیزی داشت.
پانتییر همراه خود برایان هیکرسون، زندانی مکرر، تربیت خشونت آمیزی داشت.
اریک شاربونو / شاتر استوک

Pantheire، منصفانه سرود سراسری کدام ممکن است توسط منصفانه خواننده کانتری از سال ۲۰۱۲ به همان اندازه ۲۰۱۸ نواخته شده است، کنار هم قرار دادن نبرد همراه خود سال ها اختلال استرس پس از سانحه است کدام ممکن است او را از نشویل برده است. فینال موقعیت او

ممکن است در نظر گرفته شده می کنم سوء تفاهم های زیادی موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشخاص حقیقی زیادی هستند کدام ممکن است در نظر گرفته شده می کنند این مناسب نیست، این مناسب نیست، این رخ داده است است. [a sufferer’s] آگهی. در سال ۲۰۱۵، او با توجه به ناامیدی پس از زایمان ابراز اولویت کرد.

این مثبت استً خارج از مدیریت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده دردناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلهره آور است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانمها به حمایت زیادی خواستن دارند.»

این بازیگر اضافه کرد: «وقتی با توجه به ناامیدی پس از زایمان ارائه می دهیم می گویند، در نظر گرفته شده می کنید خوشایند، ممکن است نسبت به کودکم بافت بدی دارم. ممکن است آرزو می کنم به فرزندم صدمه بزنم. ممکن است آرزو می کنم به فرزندم صدمه بزنم. ممکن است قبلاً به هیچ وجه چنین احساسی نداشتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی از دختران نیز چنین احساسی دارند.

ولادیمیر و برادرش ویتالی کلیچکو - شهردار کیف اوکراین - اسطوره های بوکس هستند.
ولادیمیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادرش ویتالی کلیچکو – شهردار کیف اوکراین – اسطوره های بوکس هستند.

او را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولدمیر اوکراین. این بازیگر توضیحی نداد کدام ممکن است چرا این مراسم برگزار شد.

پدر هایدن، آلن، کدام ممکن است اکنون شناخته شده به عنوان منصفانه مشاور املاک در شهر نیویورک واقعاً کار می کند، به پست اظهار داشت: “آنها فوق العاده فوق العاده مخفی هستند.” آنها نمی خواهند ممکن است {در این} مورد چیزی بگویم.

آگهی. در سال ۲۰۱۹، منبعی به People اظهار داشت:[Hayden’s] دخترش در اطراف اقامت می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتیازات عکس در ذهنش است.

وقتی روسیه در ماه فوریه به میهن سابقش حمله کرد، پانتیه در وب های اجتماعی گفت: “کایا ایمن است، ۹ در اوکراین.”

ویتالی، مانند برادرش، پس از حمله روسیه به اوکراین به یک قهرمان کوچک تبدیل شد.
ویتالی، مربوط به برادرش، پس از حمله روسیه به اوکراین به ۱ قهرمان کودک تغییر شد.
خبرگزاری فرانسه توسط گتی ایماژ

آموزش داده شده است تبدیل می شود ولدمیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادرش ۲ بهتر از بوکسور گذشته تاریخی هستند. آنها همراه خود هم بیش از شمارنده ۱۰۰ میلیون دلار به انگشت آوردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولادیمیر مدال طلا را در المپیک ۱۹۹۶ به انگشت آورد.

برادران کلیچکو در کنار همراه خود رئیس جمهور ولدمیر زلنسکی، همراه خود ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه برخورد با می شوند. پس از اصابت منصفانه موشک در جریان ماه مارس، آنها از میان آوارهای کیف حرکت کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به رسانه های اجتماعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر رسانه های خبری رفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیگنال هایی از ویرانی را نماد دادند.

پس از حمام خون، ولدیمیر به بوچا سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پست گذاشت ویدئوی گرافیکی او اجساد را “غیر ارتش” توضیح دادن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوتین را به “فناوری کشی” متهم کرد.

ممکن است در بوچا، حومه پایتخت اقامت می کنم. ولادیمیر در ویدئویی در ۳ آوریل اظهار داشت: آنچه در همین جا {اتفاق افتاد} – را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنچه در اوکراین در حال وقوع است – جراحی خاصی نیست، این از دستگاه ارتش نیست، این غیرنظامی است.

سپس دوربین به اجساد روی پایین ظاهر شد کرد.

پانتئون در این رویداد محبوبیت پیدا کرد، "قهرمانان."
پانتئون در حاضر “قهرمانان” جامعه NBC تفریحی کرد.
© NBC

«آنها از ناحیه اوج مورد اصابت گلوله قرار گرفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگشت هایشان از پایین بسته بود.

این فناوری کشی افراد اوکراین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این شبیه به چیزی است کدام ممکن است رژیم روسیه، رژیم پوتین، نظامی روسیه، غیرنظامیان را همراه خود انگشت های بسته از پایین را انتخاب کنید و انتخاب کنید عکس گرفتن رفتن آنها می کشند.

برادران به نظر می رسد شدند. ای بی سی نیوز یکشنبه قبلی برای تقاضا کمک.

ولادیمیر در مصاحبه ای اظهار داشت: «ما در گذشته {از هر} عامل به از دستگاه خواستن داریم. با ABC News یکشنبه همراه خود ویتالی. ما نخواهیم شد همراه خود منصفانه مشت از کشورمان حفاظت کنیم.

در بالاترین مرحله بین سال‌های ۲۰۰۴ به همان اندازه ۲۰۱۵، برادران مدیریت بوکس با کیفیت صنعتی وزن را به انگشت گرفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید قول دادند کدام ممکن است به هیچ وجه برای مادرشان نجنگند. با این حال در حالی کدام ممکن است ویتالی در همه زمان ها برای اسکان نزدیک بود، دارایی ها اوکراینی گفتند کدام ممکن است او اقامت جت بیشتری را در لندن، میامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لا محدوده کرده است.

کارل نهامر، صدراعظم اتریش اخیراً با برادران کلیچکو دیدار و درباره اعمال تحریم ها علیه روسیه گفتگو کرد.
کارل نهامر، صدراعظم اتریش اخیراً همراه خود برادران کلیچکو دیدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسب اطلاعات در مورد اعمال تحریم ها علیه روسیه گفتگو کرد.
E.P.A.

ولادیسلاو فاراپونوف، تحلیلگر اوکراینی، به آنلاین اظهار داشت: «ویتالی مدتی است کدام ممکن است در پوشش {بوده است}، با این حال متنوع از ما از اینکه ولادیمیر به همان اندازه این حد حاوی ، شگفت زده شده ایم.

او اقامت شکوه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارایی های زیادی در در کشور دیگر دارد. پیش بینی نداشتم والد برای وارد شدن به بوچا شجاع را انتخاب کنید و انتخاب کنید شجاع باشد. هر ۲ [the brothers] آنها در گذشته از درگیری مظهر سربلندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروزی های غول پیکر ملت بودند با این حال اکنون تصویر حفاظت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمنی غول پیکر هستند. بعد از آنها را در امتداد طرف هم ظاهر شد می کنیم، بافت می کنیم کدام ممکن است کیف در اشکال بزرگی قرار ندارد.

Panettier به نوبه شخصی در ماه فوریه در اینستاگرام شخصی نوشت کدام ممکن است بدون شک یکی از است فداکارترین حامیان او {خواهد بود}: “ممکن است برای خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستانم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه افرادی که در جاری نبرد هستند دعا می کنم.