اقدام جنجالی کیمیا علیزاده در اینستاگرام


کیمیا علیزاده یکی از مشهورترین ورزشکاران تاریخ ایران است. او با مدال آوری در بازی های المپیک، اولین بانوی تاریخ ورزش ایران بود که در المپیک مدال گرفت. کیمیا علیزاده هیچ عکسی از همسرش در اینستاگرام ندارد و همه آنها را پاک کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فرارو، کیمیا علیزاده یکی از مشهورترین ورزشکاران تاریخ ایران است. او با مدال آوری در بازی های المپیک، اولین بانوی تاریخ ورزش ایران بود که در المپیک مدال گرفت.

این تنها موضوعی نبود که کیمیا را زیاد مطرح کرد، زیرا بلافاصله پس از کسب مدال، از ایران مهاجرت کرد و به آلمان پناهنده شد. این اتفاق در حالی رخ داد که رسانه های اروپایی توجه زیادی به این پرونده داشتند و مهاجرت این ورزشکار ایرانی را برجسته می کردند. خروج کیمیا از ایران اما بدون سخنان واحدیت نبود. از همان روز اول شایعه شد که او به درخواست همسرش از کشور خارج شده و تمایل زیادی ندارد. اما این پرونده با واکنش کیمیا مواجه شد و موضوع را تکذیب کرد.

این در حالی است که در ایران بسیاری از رسانه ها نقش همسرش را در مهاجرت او توصیف کردند. این موضوع از آن جهت حائز اهمیت است که اکنون کیمیا دو اقدام جنجالی در اینستاگرام انجام داده که شایعات مختلفی را برای او به همراه داشته است. اولین آنها مربوط به انتشار پستی با لباس عروس بود که با عبارتی عجیب به ماجرای طلاق او دامن زد. این طلاق در روزهای اخیر در یکی دو سایت ایرانی بازتاب داشته است. آخرین مورد اما مربوط به پاک شدن تصاویر همسر سابقش در اینستاگرام است. این اقدام راه را برای مذاکرات جدید هموار کرد. علیرغم این مسائل، هیچ خبری رسمی در مورد این شایعات از سوی کیمیا منتشر نشده است.

به اشتراک بگذارید