المپیکی ها شرایط قرنطینه “غیر معقول” را در چین توصیف می کنندیک ورزشکار مدعی شد که غذاهای غیرخوراکی و نداشتن تجهیزات تمرینی زندگی المپیکی‌های قرنطینه شده با کووید-۱۹ را بدبخت می‌کند.

والریا واسنتسووا، ورزشکار بیاتل روسی، عکسی از یکی از وعده های غذایی غیر اشتها آور را در اینستاگرام منتشر کرد که در آن ماکارونی ساده، گوشت ذغالی و بدون سبزیجات را نشان می دهد.

شکمم درد می کند، رنگ پریده ام بسیار زیاد است و دور چشمم دایره های سیاه بزرگی دارم. من می خواهم همه اینها تمام شود. من هر روز گریه می کنم. او نوشت: “من خیلی خسته هستم، ادعا کرد که همان وعده غذایی برای” صبحانه، ناهار و شام برای پنج روز از قبل سرو شده است.”

او نوشت: «استخوان‌هایم از قبل بیرون زده‌اند»، و اضافه کرد که روزی که پست گذاشت به جای گوشت، تمام چربی را خورد «زیرا خیلی گرسنه بودم».

واسنتسووا در حالی که غذا را بیرون از در می انداخت، جعبه هایی را که برای همسایه هایش گذاشته بودند بازرسی کرد – که او را به این نتیجه رساند که ورزشکاران غذای بدتری نسبت به دیگران دریافت می کنند.

برای مثال، پزشک تیم او سبزه گرفت. “راستش نمی فهمم، چرا این نگرش نسبت به ما ورزشکاران وجود دارد؟” او گفت.

برخی از ورزشکارانی که تست آنها مثبت است، مجبور به ورود به هتل های ارائه شده توسط مقامات چینی می شوند. دیگران اجازه دارند در دهکده المپیک قرنطینه شوند.

رئیس هیئت آلمانی، دیرک شیملپفنیگ، شرایط قرنطینه را پس از مثبت شدن آزمایش اریک فرنزل، رقیب ترکیبی نوردیک، “غیر معقول” توصیف کرد. روزنامه FAZ گزارش داد که آلمان به دنبال اتاق‌های بزرگ‌تر، تمیزتر و مواد غذایی منظم‌تر است تا ورزشکارانی که قرنطینه را ترک می‌کنند بتوانند در مسابقات شرکت کنند.

با سیم های پست

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر