الکساندر ولکانکوفسکی اجتناب کرده اند Chan Sung Jung UFC 273 Opportunities, Prediction


الکساندر ولکانوفسکی امتحان شده خواهد کرد تا الگو شکست ناپذیری شخصی را در UFC افزایش دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای سومین بار اجتناب کرده اند وزن پر شخصی شناخته شده به عنوان “زامبی کره ای” چان سونگ جونگ در UFC 273 در جکسونویل، فلوریدا حفاظت تنبل.

ابتدا پیش بینی می سر خورد ولکانوفسکی در ماه مارس در یک واحد مسابقه سه گانه به مصاف مکس هالووین برود، با این حال هالوی {به دلیل} آسیب دیدگی همسترینگ اجتناب کرده اند ورزشی خارج شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به UFC منصفانه ماه تا حد زیادی جایگزین داد تا برای دومین ضربات پنالتی یونگ (با شکست خوزه آلدو در UFC 163) کنار هم قرار دادن شود. متنوع یونگ – وزن پر شماره ۴ را برای این مکان نامناسب می دانند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید نزدیک به اینکه بازار شرط‌بندی تا ۸۰۰- (۸۸.۹%) قهرمان گفتن شد، پیروزی یونگ (+۵۵۰) در روز شنبه می‌تواند برای آماندا نانز ناامیدکننده باشد کدام ممکن است برای جولیانا پنا (بسته +۷۰۰).

خواه یا نه یونگ ممکن است پنجمین قهرمان وزن پر در گذشته تاریخی UFC باشد؟ یا آنطور کدام ممکن است بازار هدایت می تنبل بازار حدس زدن منصفانه طرفه ورزشی می تنبل؟

الکساندر ولکانوفسکی (سمت چپ) و میدان چان سونگ جونگ.
الکساندر ولکانوفسکی (سمت چپ) را انتخاب کنید و انتخاب کنید چان سونگ یونگ پیش اجتناب کرده اند UFC 273 حضور دارند.
Zuffa LLC

پیش‌سوراخ بینی‌های ممکن است یونگ را ۱۶ نسبت کاهش می‌دهد (۵۰۹+ احتمال غیرمستقیم)، با این حال ممکن است جاده پول زیر ۶۰۰+ (۱۴.۳ نسبت غیرمستقیم) را حساس نمی‌کنم. ممکن است برای یونگ خوب ارزش قائلم کدام ممکن است با ضربه زدن (ماموریت +۹۱۵) یا اجتناب کرده اند راه در اطراف (ماموریت +۶۲۰) دریافت کرد شود. خواهید کرد می توانید آن شانس ها را به همین ترتیب تا +۱۱۰۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید +۷۰۰ بدست آمده کنید.

ممکن است ترجیح می‌دهم شرط ببندم کدام ممکن است نبرد در شکاف (ماموریت +۱۱۱، {فهرست شده} در +۱۲۵ WynnBet) یا کمتر اجتناب کرده اند ۴.۵ راند (فهرست +۱۳۰ در MGM) با شبیه به قیمت تمام شود.

عنوان مستعار یونگ نماد می دهد کدام ممکن است این ناپایدار است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکنیک انتخاب گیری ولکانوفسکی (هفت نبرد اجتناب کرده اند ۱۰ نبرد جدیدترین) فوق العاده پرهزینه است. اگر یونگ ولکانوفسکی ابتدا آزاد نشود، حدس می‌زنم کدام ممکن است قهرمان پای رئیس را برداشتن تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام او را بردن تنبل.

ورزشی مشخص است – نبرد اجتناب کرده اند راه در اطراف (در +۱۲۵ WynnBet) به بالا می رسد.