انتظار می رود تصمیم تام بردی برای بازنشستگی به زودی صادر شود


تام بردی ممکن است طرفداران خود را برای مدت طولانی در تاریکی نگه ندارد.

سی‌بی‌اس اسپورت جمعه به نقل از منابع داخلی باشگاه برادی گزارش داد که کوارتر مدافع بوکانیرز قرار است در روزهای آینده تصمیم خود را اعلام کند. این منابع گفتند که این منابع “اطمینان” دارند که این بازیکن ۴۴ ساله پس از اتمام بیست و دومین فصل خود در NFL بازنشسته خواهد شد.

زمان اعلام برادی می تواند استراتژیک باشد، با برگزاری مسابقات قهرمانی کنفرانس برای یکشنبه و سپس Super Bowl دو هفته بعد. با این حال، انتظار پس از Super Bowl، می‌تواند برنامه‌های Books برای جایگزینی او را به آرامی آغاز کند.

یک منبع نزدیک به بردی به CBS Sports گفت: “او به بازی احترام زیادی می گذارد و برای سازمان تامپا و تمام کارهایی که آنها برای او انجام داده اند احترام زیادی قائل است.” او مشکل این تصمیم را درک می کند و هیچ کاری برای بهبود فینال انجام نمی دهد. انتظار دارم بدون توجه به اینکه چه تصمیمی بگیرد، به زودی آن را اعلام کند.

بوکانیرز
تام بردی، دستیار قدیمی، با برخی از بزرگترین حامیان این سه ماهه صحبت کرده است.
A.P.

صفحه ۶ همچنین در روز جمعه گزارش داد که دستیار قدیمی بردی در مورد همکاری با چهار نفر دیگر صحبت کرده است و این گمانه زنی ها را افزایش می دهد که قهرمان هفت دوره سوپربول می تواند برای بازنشستگی آماده باشد.

پس از باخت به تامپا بی در پیروزی رامز، بردی در مورد آینده خود تصمیمی نداشت. سال گذشته او گفت که می‌خواهد تا سن ۴۵ سالگی بازی کند – نقطه عطف مهمی برای آگوست – و در این فصل او شکست ناپذیر به نظر می‌رسید و با ۵۳۱۶ یاردی پاس و ۴۳ تاچ داون در لیگ NFL پیشتاز بود.

اما بردی بار دیگر تاکید کرد که خانواده او نقش کلیدی در تصمیم گیری این هفته ایفا خواهند کرد.

“بیا بریم!” او گفت: همسرم بزرگترین حامی من است. پادکست. او گفت: «وقتی مرا آنجا دید، خیلی مریض بود و فهمید که از من به عنوان شوهر و فرزند چه می‌خواهد. من مدتی را با آنها می گذرانم و آنچه را که می خواهند به آنها می دهم، زیرا آنها آنچه را که واقعاً به آن نیاز دارم در شش ماه گذشته به من می دهند – برای انجام کارهایی که باید انجام دهم و این را چند سال پیش گفتم. روابط مربوط به همه چیز است. همیشه آنطور که من می خواهم نیست. چون ما خانواده می خواهیم. و من زمان زیادی را با آنها می گذرانم و سعی می کنم بفهمم که آینده چه خواهد بود.

ممکن است به زودی متوجه شویم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر