انتظار می رود طوفان های زمستانی در پنسیلوانیا، نیوانگلند، برف ببارد


بر اساس پیش بینی ها، طوفان بزرگ زمستانی که برق نزدیک به ۳۵۰ هزار خانه و کسب و کار را از تگزاس تا دره اوهایو قطع کرد، روز جمعه در برف و یخ خواهد بارید.

ریک اتو گفت که انتظار می رود یک فوت یخ در شمال نیویورک و شمال نیوانگلند جمع شود، اما قبل از اینکه در روز جمعه و شنبه به دریا برود، بیم آن می رفت که بتواند به خدمات سفر و برق شمال شرق آسیب جدی وارد کند. . هواشناس خدمات ملی هواشناسی در کالج پارک، مریلند.

او گفت: کشت برف بسیار راحت تر از برف است.

اتو گفت: «حتی پس از اینکه طوفان در اواخر جمعه و شنبه به دریا رسید، انتظار می‌رود برف و یخ در آخر هفته خنک شود.

برق نزدیک به ۳۵۰۰۰۰ خانه و کسب و کار از تگزاس تا اوهایو به دلیل باران یخ زده و برف روی تنه درختان و خطوط برق مهر و موم شده قطع شد و بخشی از طوفان زمستانی که برف بر فراز آلاباما می بارید باعث طوفان برف شد. غرب میانه و گهگاهی تگرگ و صدها قطع برق بخش هایی از تگزاس را به همراه داشت.

قطعی شدید برق در تنسی، آرکانزاس، تگزاس و اوهایو گزارش شد، اما طوفان‌ها در جنوب و شمال شرق روز پنجشنبه گسترش یافتند.

راسل ودن، مدیر مدیریت اضطراری شهرستان هال، بعد از ظهر پنجشنبه به شبکه تلویزیونی WWBC گفت که طوفان یک نفر را کشته، یک زن را زخمی و سه نفر دیگر را زخمی کرده است. وی گفت که یک خانه به شدت آسیب دیده است.

در طول زمستان، طوفان‌ها غیرعادی اما ممکن هستند و دانشمندان می‌گویند با گرم شدن سیاره، جو مورد نیاز برای ایجاد طوفان در حال افزایش است.

70 مایلی شرق بلوار استادیوم.  چهارشنبه، 2 فوریه 2022 کلمبیا، مو
۷۰ مایلی شرق بلوار استادیوم. چهارشنبه، ۲ فوریه ۲۰۲۲ کلمبیا، مو
A.P.

بیش از ۲۰ اینچ (۵۱ سانتی متر) برف در راکی ​​جنوبی گزارش شده است و بیش از یک فوت برف در بخش هایی از ایلینوی، ایندیانا و میشیگان باریده است.

FlightAware.com اعلام کرده است که بیش از ۹۰۰۰ پرواز برنامه ریزی شده برای پنجشنبه یا جمعه در ایالات متحده از زمان شروع طوفان در ایالات متحده لغو شده است.

برای دومین شب متوالی، مقامات فرودگاه بین المللی دالاس فورت ورث برای اسکان مسافرانی که توسط خطوط هوایی ایالات متحده آمریکا پس از لغو یک پرواز بازداشت شده بودند، پرواز کردند. فرودگاه در بیانیه ای اعلام کرد: چهارشنبه شب، فرودگاه بالش، پتو، پوشک و شیر خشک برای ۷۰۰ مسافر ارائه کرد و پنجشنبه شب آنها آماده بودند تا به مشتریان خود که نیاز به اقامت در ترمینال ها دارند، کمک کنند. .

برف بر روی افرادی که در خارج از هواپیما در والا، تگزاس در فرودگاه بین المللی دالاس فورت ورث کار می کردند، بارید.
برف بر روی افرادی که در خارج از هواپیما در والا، تگزاس در فرودگاه بین المللی دالاس فورت ورث کار می کردند، بارید.
A.P.

دره اوهایو در روز پنجشنبه به شدت آسیب دید و پرواز شماره ۲۱۱ در فرودگاه بین‌المللی سینسیناتی / کنتاکی شمالی در روز پنجشنبه لغو شد. سخنگوی فرودگاه به Cincinnati Incquair گفت که تمام پروازها بعد از ظهر پنجشنبه لغو شد، به جز خطوط هوایی دلتا و خطوط هوایی ایالات متحده آمریکا.

سخنگوی ناتالی چادون به لوئیزویل کویر ژورنال گفت که تمام پروازهای بعدازظهر و عصر پنجشنبه در فرودگاه بین المللی محمدعلی لوئیزویل لغو شد و پروازهای جمعه ممکن است تغییر کند. یو پی اس روز پنجشنبه برخی از فعالیت ها را در فرودگاه ورلدپورت به حالت تعلیق درآورد که اقدامی غیرعادی است.

درختان و جاده ها در ریچاردسون، تگزاس.
درختان و جاده ها در ریچاردسون، تگزاس.
A.P.

به گفته poweroutage.us، سایتی که گزارش‌های خدمات شهری را رصد می‌کند، نزدیک به ۳۰۰۰۰۰ خانه و کسب‌وکار از بین رفته‌اند که عمدتاً در تنسی و اوهایو هستند. تا روز پنجشنبه، نزدیک به ۱۵۰۰۰۰ مشتری تنسی برق خود را از دست داده بودند که حدود ۱۳۵۰۰۰ نفر تنها در منطقه ممفیس – یا یک سوم مشتریان نور، گاز و آب ممفیس.

گیل کارسون، سخنگوی مصرف گفت که ممکن است چند روز طول بکشد. او گفت: “این یک روند سریع نخواهد بود.”

پس از تصادف ۱۶ وسیله نقلیه در بزرگراه ممفیس، ۶ نفر به بیمارستان منتقل شدند. سازمان آتش نشانی ممفیس در توییتر اعلام کرد که وضعیت این دو پس از انتقال به اورژانس پس از تصادف بزرگراه آستین پی وخیم است. چهار نفر دیگر به شدت مجروح شدند.

در ممفیس درختان زیر سنگینی برف افتادند که باعث افتادن تنه و شاخه های درختان شد. خودروهای پارک شده زیر برف پوشانده شده بود و مسئولان چندین محله در اطراف شهر هشدار دادند که برخی خودروها از پیاده روها لیز می خورند.

در همین حال، حدود ۷۰۰۰۰ نفر در اوهایو قدرت خود را از دست دادند که بیشترین درصد در جنوب شرقی اوهایو در تاریکی بود.

در تگزاس، بازگشت به شرایط آب های زیرزمینی در فوریه ۲۰۲۱، که شبکه برق این ایالت را برای روزها بسته بود و باعث مرگ صدها نفر در بدترین آهنگرهای تاریخ ایالات متحده شد، تقریباً یک سال بعد باعث ناراحتی شدید شد.

در مواجهه با یک چالش جدید از سوی گرید تگزاس، فرماندار جمهوری خواه گرگ ابوت می گوید که سخت کار می کند تا در برابر طوفان مقاومت کند. تگزاس مجبور شد حدود ۷۰۰۰۰ سرویس را در صبح پنجشنبه با تقریبا ۴ میلیون تاخیر در هر نقطه در سال ۲۰۲۱ تعطیل کند.

ابوت و مقامات محلی گفتند که وقفه روز پنجشنبه به دلیل وزش باد شدید یا برف و خطوط سقوط بوده است، نه آسیب شبکه. در پایان روز، قدرت به بیش از نیمی از کسانی که قدرت خود را از دست داده بودند، بازگشت.

طوفان روز سه شنبه شروع شد و آمریکای مرکزی را در روز چهارشنبه به لرزه درآورد، همان روزی که هاگ پانکسوتاوونی فیل شش هفته دیگر از زمستان را اعلام کرد. طوفان آخر هفته گذشته به شمال نروژ آمد و بخش زیادی از ساحل شرقی را در نوردید.

مرکز شهر دالاس دارای خانه های پوشیده از برف در سواحل غربی دریاچه راک است.
مرکز شهر دالاس دارای خانه های پوشیده از برف در سواحل غربی دریاچه راک است.
A.P.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر