انتقاد خداداد عزیز از شایعه بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی.


خداداد عزیزی پیشکسوت فوتبال ایران ویدئویی از خود منتشر کرد و به شایعات بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی ایران پاسخ داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، خداداد عزیزی درباره شرایط تیم ملی و حواشی پیش آمده در پرونده. کارکنان فنی وی بیان کرد: برخی از آقایان وزارت ورزش و سجادی یک آنها چندین بار با کی روش صحبت کرده اند و جالب است که بازگشت و کی روش از کجا می آید؟ دوباره تو شما می خواهید ما را مستعمره فوتبال پرتغال کند؟ ما دوباره دست در دست هم مقابل کی روش و خودمان خواهیم ایستاد گفتن به شنا و پیاده روی بروید تبدیل می شود بشین فراموش کردی

وی ادامه داد: لطفا قرارداد قبلی را لغو کنید تا همه بدانند که چه قرارداد ننگینی با او بستید و با فوتبال، بازیکنان، مربیان و مسئولان ما چه کرده است. چرا میخوای دوباره تحقیر بشی؟ دنبال چی میگردی؟ آیا جز کی روش در فوتبال ما گزینه دیگری وجود ندارد؟ آیا ما مستعمره او شویم و هر کاری که او می خواهد انجام دهیم؟

این بازیکن پیشکسوت فوتبال گفت: کیروش برای بازی های دوستانه قرارداد بست و پورسانت گرفت. لیگ ما را بست و کسی را راه نداد؟ آیا می خواهید دوباره برگردید؟

آسیسی گفت: در جام جهانی چه گذشت؟ هر دو بار بیرون بودیم. برانکو، مهاجرانی و جلال طالبی هم از بازی خارج شدند. حالا می خواهی برای ما تخم بگذارد؟ چگونه دو بازیکن می توانند به دفتر ریاست جمهوری بروند و شما را متقاعد کنند که اسکوزی به درد نمی خورد، چه زمانی راه حلی ارائه خواهید کرد؟ نهاد ریاست جمهوری در مورد فوتبال چه تصمیمی می گیرد؟ آیا با آقای سجادی جلسه ای خواهید داشت و ایشان تصمیم می گیرند؟ پس فدراسیون فوتبال چه می کند؟ آقایان! شما اشتباه می کنید، اگر این اشتباه را انجام دهید، من اولین نفری هستم که با آن مخالفم و همیشه در مقابل آن خواهم ایستاد. اگر این روش را بیاورید و دوباره اشتباه کنید، باید مسئولیت آن را بپذیرید، چون نهاد ریاست جمهوری تصمیم گرفت، آن هم برای دو بازیکن. وقتی دو بازیکن به نهاد ریاست جمهوری رفتند و تصمیم گرفتند، از خاک فوتبال پشیمانم.

به اشتراک بگذارید