انتقاد غازمی از رایس به خاطر دستورات روی زمین | مردم اندیکا در غار هستند


سردار سعید قاسمی خطاب به رئیس جمهور گفت: شما گفته اید در چابهار خانه های لاستیکی ساخته شود. چرا؟ شما گفتید که باید این کار را شش ماه پیش در اندیکا انجام دهید. چرا؟ چرا دروغ می گویند؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیورمیرزا، حسینی در اجتماع مردمی هسته جهاد و پیشرفت در جماران با حضور سید حسن خمینی و رئیس جمهور گفت: سید قاظمی: آقای رئیسی می دانید که ما به شما متعهدیم. جناب عالی و بچه های جوراب کامل با آنچه به دولت می سپارید بسیار متفاوت است. جنسیت با آنها متفاوت است. به همین دلیل خود را جهادی می نامند. دمای ایندیکا اکنون ۵۲ درجه است و می توانید برای یک کشور غارنشین کار کنید. مردم در غارهای اندیکا هستند.

قاظمی افزود: اگر از اتکا به غرب عبرت بگیریم برای ما عبرت است. او با احترام گفت که با تکیه بر غرب روی پای خود ایستاده است.

“چکار باید بکنیم؟” از رئیس پرسید. غصه نخور جز یک در هزار. چگونه باید صحبت کنیم، در این نهضت مسکن یک میلیونی که شما اشاره کردید، می توانیم بخشی از دغدغه شما را از طرف جنبشی که مطرح کردید برطرف کنیم. چرا وزیر محترم می فرمایند از ترکیه و چین مردم بیاورند؟ جهادگران چگونه آن را ثابت می کنند؟ گفتید خانه های لاستیکی در چابهار جمع آوری شود. چرا؟ شما گفتید که باید این کار را شش ماه پیش در اندیکا انجام دهید. چرا؟ چرا دروغ می گویند؟ چرا جهادگران را به حساب نمی آورند؟ استاندار محترم می فرمایند ردیف بودجه برای شما وجود ندارد. پس برو دنبالش

قاظمی ادامه داد: آقای ریس هشت ماه بعد از زلزله ما حتی یک ریال هم از دولت و عزیزانمان طلب نکردیم. مردم خوب و شایسته ۱۵ میلیارد کمک کردند. آقاجان گفت پولی که مردم برای زلزله جمع کرده اند، برو سعید قاسمی دیوانه را پیدا کن و این پول را به او بده.

اشتراک گذاری