«انصاری و نورانی» سخنران ویژه برنامه بزرگداشت شهدا را منصوب کرد


رئیس ستاد سازمان بسیج سپاه قدس گیلان گفت: ویژه برنامه بزرگداشت شهیدان «انصاری و نورانی» با سخنرانی معاون هماهنگ کننده سپاه قدس در رشت برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرهنگ رضا رنجبر با بیان اینکه شهدا در عرصه های مختلف نقش بسزایی در افزایش نشاط معنوی مردم دارند، اظهار داشت: شهدای پاکشان چراغ هدایت ملت هستند لذا واجب است. برای تکریم شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی برای همه افسران الگوی خود قرار دهید.
وی با توجه به اینکه استان گیلان یکی از استانی ترین استان های کشور است، گفت: اولین شهادت استاندار کشور و حضور پنج شهید در حادثه هفتم تیر نشانه ولایت مداری مردم استان است. آرمان های این نظام مقدس در لحظات حساس.
مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با اشاره به برگزاری مراسم سالگرد شهادت شهیدان انصاری و نورانی در استان گیلان افزود: مراسم سالگرد شهادت شهیدان انصاری و نورانی روز پنجشنبه ساعت ۱۰ صبح در تالار مرکزی برگزار می شود. . رشت با حضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شرکت می کند.
رنجبر با تاکید بر لزوم توجه به حفظ خون پاک شهدای کشور به ویژه شهدای کارمند استان گفت: با پیگیری های انجام شده، گلباران در محل شهادت برگزار می شود. مراسم تشییع پیکر شهیدان انصاری و نورانی روز پنجشنبه ساعت ۱۹:۳۰ با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار می شود.
وی با بیان اینکه خانواده های شهدا گنجینه های هدایت کشور در لحظات حساس هستند، تصریح کرد: خانواده شهیدان انصاری و نورانی تصمیم گرفتند پس از برگزاری مراسم سالگرد شهادت با نماینده عالی دولت استان گیلان دیدار کنند.
رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان در حاشیه برپایی نمایشگاه عکس شهدای انصاری و نورانی در محل شهادت و پیاده روی فرهنگی شهرداری رشت گفت. شهدای کریمی و خیرقا، برنامه شب شعر و نماز، سرور ویژه شهیدان انصاری و نورانی در استان گیلان از دیگر برنامه های ستاد بزرگداشت شهیدان انصاری و نورانی است.
رنجبر داشتن میز خدمت را یکی از وظایف مهم مسئولان در نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: مقرر شد در نماز جمعه و مناطق کم برخوردار استان گیلان میز خدمت برای مسئولان تشکیل شود.
وی با تاکید بر لزوم توسعه نیروها به الگوی شهیدان انصاری و نورانی در کشور، افزود: با توسعه نیروهایی مانند شهیدان انصاری و نورانی می توان آینده نظام جمهوری اسلامی را تثبیت کرد، لذا آموزش های مدیریتی ویژه ای در این زمینه انجام شد. دوره مدیران استانی عنوان شهیدان سبک مدیریتی انصاری و نورانی را در استان گیلان احیا می کند.
یکی از این مراسم بزرگداشت شهیدان انصاری و نورانی روز پنجشنبه ساعت ۱۹:۰۰ در مسجد سیدر رودسر و چهارشنبه ساعت ۱۹:۰۰ در مسجد جامع لنگرود برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید