انگلستان در مقابل جهان باید قوانین را حتی بیشتر زیر پا بگذارد


فکر می‌کنم تنها نیستم که می‌گویم می‌خواهم یک قانون تازه وارد شود RuPaul’s Drag Race: UK vs. جهان. من باید این انتظار را داشتم تمام ستارگان قوانین قابل اجرا خواهند بود، حتی اگر آن قوانین همیشه منجر به برخی موارد سختگیرانه شود (و قطعاً در این اولین نمایش هم همینطور بود!). مثل گذشته تمام ستارگان در فصل‌ها، ملکه‌ها یکدیگر را حذف می‌کنند و از پایین دو (یا بیشتر) ملکه انتخاب شده توسط خود رو انتخاب می‌کنند. اما بیا – این اولین بار است جهانی فصل با رقبایی از چندین اسپین آف بین المللی! می‌دانم که در بررسی‌ام گفتم که تنها چیزی که این سریال واقعاً به آن نیاز داشت، بازیگران بود، اما… من رسماً بعد از تجربه اولین ساشای فصل نظرم را تغییر می‌دهم. ما به یک قانون اساسی دیگر نیاز داشتیم – و این یک تغییر است که World of Wonder، تیم سازنده پشت کل مسابقه کشیدن حق رای دادن، آمد با. پس بگذارید از شما بپرسم: آیا تماشا کردید؟ با ریون نقاشی شده?

نقاشی شده با ریون یکی دیگر از مجموعه‌های مسابقه اصلی WOW Presents Plus است، مسابقه‌ای بین هنرمندان آرایش به میزبانی مسابقه کشیدن آلوم و برنده امی آرایشگر ریون. این سریال از چند جهت قالب را شکست، مهم‌ترین آن این بود که تا پایان فصل ۱، هنرمندان آرایش صفر حذف شدند.

درست شنیدی! هیچکس حذف نشد. در عوض به هنرمندان جوایزی اهدا شد نکته ها بر اساس اینکه آنها در بالا، امن یا پایین بودند. به‌جای اینکه به یک آرایشگر بگوید برای همیشه از سیستم خارج شود، این برنامه کمتر موفق‌ترین هنرمند را برای یک قسمت خاموش کرد.

با نقاط ریون نقاشی شده است
عکس: World of Wonder

بنابراین، برای مثال، شخصی که در قسمت ۱ بی صدا شده بود، در اپیزود ۲ شرکت نکرد و سپس در قسمت ۳ به مسابقه بازگشتند. ایده. در طول مسیر، امتیازهای اضافی برای شرکت کنندگان در نظر گرفته می شد تا شرکت کنندگان خاموش بتوانند به طور بالقوه چیزی را که از دست داده بودند، جبران کنند. این یک روش جدید و درخشان برای کار کردن با فرمت مسابقه واقعیت بود.

و – اسپویلر در پیش است – لازم بود از آن استفاده شود Drag Race: UK vs. جهان. من نیستم فقط این را گفت زیرا اولین ملکه حذف شده لیمون بود، یک سوپراستار کانادایی که در واقع جشن را با اجرای خود تغییر داد.

هشدار مماس: شما نمی توانید به لیمون بگویید که عملکرد او در زمانی که ۷ عدد از ۹ عدد – SEVEN OF NINE – غیراصیل بود! – همچنین ملکه هایی بودند که آهنگ اصلی خود را اجرا می کردند! زمانی که برندگان دو برنامه استعدادیابی فصل ۱۴ که ما همین چند هفته پیش تماشا کردیم، نمی‌توان لیمون را غیراصیل نامید. تنها کاری که لیمون انجام داد و قبلاً به معنای واقعی کلمه دیده بودیم، شیرجه رفتن شدید کشاله ران در یک شکاف بود – اما فقط به این دلیل که آجا آن شیرین کاری باورنکردنی را انجام داد. All Stars 3 آن را کمتر باورنکردنی نمی کند.

RuPaul's Drag Race UK vs the World - Lemon split
GIF: World of Wonder

اگر لیمو نکرد آن حرکت را انجام داد و به جای آن داشت فقط رقصید، مانند شریل هول و پانگینا هیل، آیا در امان بود؟ باگا چیپس و عناب حتی نرقصید. عناب حتی تکان نخورد! من کنده شده ام

و الف مماس بر مماس: ملکه ها چگونه مورد قضاوت قرار گرفتند و انتخاب ها انجام شد و سپس به صورت a ویرایش شدند بسیار قسمت سرگرم کننده تلویزیون هر ملکه ای روی صحنه و روی باند فرودگاه کشته شد. استعداد واقعی است و من همه این ملکه ها را دوست دارم و یک انتقاد از اینجا و آنجا به هیچ کس بهانه ای برای گسترش هر نوع نفرت نمی دهد. فقط گفتن!

به هر حال. یک سیستم امتیازی

ایرادی نداره که این هفته حذف شد، شرم آور بود که آنها نتوانند به دنیا نشان دهند که برای آوردن به مسابقات چه پولی پرداخته اند. درست است که در مورد هر کدام چنین است مسابقه کشیدن فصل و هر ملکه حذف شده اول. اما یادآوری انگلستان در مقابل جهان فصل معمولی نیست مسابقه کشیدن یا تمام ستارگان جایی که ده ها یا بیشتر از شخصیت های بزرگ همگی برای حضور در صفحه نمایش رقابت می کنند. فقط وجود دارد ۹ شرکت کننده حول و حوش این زمان. یک بازیگر ۹ نفره به راحتی در یک ساعت به اضافه مدیریت می شود مسابقه کشیدن. و اگر لیمون در عوض به مدت یک هفته “بی صدا” بود، در واقع فقط ۸ ملکه در یک زمان در بازی هستند.

Drag Race UK vs the World - بازیگران
عکس: World of Wonder

ما به این نیاز داشتیم، نه فقط به این دلیل که به توجیه بانک فوق العاده ای که برای یک ملکه لازم است تا به درستی برای نبرد آماده شود، کمک می کند، بلکه به این دلیل نمایش را بهتر کنید. من می خواهم ببینم لیمون در یک روسیال چه کاری می تواند انجام دهد! من می خواهم ببینم او در یک چالش تجاری برنده می شود! خدایان همجنس باز خوب، من می خواهم بازی قاپ او را ببینم! و اکنون به دلیل پایبندی به همان قدیمی، از آن غارت شده ایم تمام ستارگان فرمول منظورم این است که حتی روپل نیز با این تصمیم آزارش داده بود. به این واکنش نگاه کن! به طور جدی، شوک رو من را به یاد زمانی می اندازد که آلیسا دوباره به خانه فرستاده شد All Stars 2.

روپل
عکس: World of Wonder

اگر کسی می تواند قوانین را تغییر دهد، Ru، این شما هستید!

و این فقط یک درخواست خاص لیمو نیست. خواهد داشت همچنین مایه شرمساری بود که جانی جک نیز به خانه برود، در درجه اول به این دلیل که این دختر باندهای فوق العاده خشنی دارد و نمایش بدون حضور او بسیار کمتر جذاب خواهد بود. دیدن نماینده او برای هلند در صحنه اصلی مهم است! همین امر برای هر ۹ ملکه صدق می کند. داشتن همه از بین آنها برای حداقل ۲ یا ۳ قسمت بسیار سرگرم کننده بود و یک سیستم امتیاز دهی قابلمه را در حین جوشیدن به هم می زد.

شاید این کبوتر خیلی دوست داشتنی باشد، خیلی کومبایایی است. تعداد زیادی از مسابقه کشیدن طرفداران عوضی های آشفته ای هستند که برای درام زندگی می کنند و حذف ها دراماتیک هستند. اما این همچنین اگر تعداد زیادی ملکه برای مدت طولانی تری در حال دویدن برای تاج باشید، بسیار عالی است. و یک سیستم امتیازی لزوماً به این معنی نیست که هیچ حذفی وجود ندارد. شاید هر قسمت سوم یک قسمت حذفی باشد که چندین ملکه در آن کات می شوند. تصور کنید اگر سه قسمت بدون حذف می رفتیم و سپس در قسمت ۴، ۳ ملکه با کمترین امتیاز تجمعی همه به یکباره ریز ریز می شوند. اعصاب و اعصاب!

جین جک و لیمون
عکس: World of Wonder

همچنین، منظورم این است که من عاشق یک سیستم امتیازدهی هستم، زیرا واقعاً می‌خواهم ببینم Baga Chipz تلاش می‌کند تا با تمام ریاضیات همگام شود. کمدی، مردم کمدی!

اما در عوض ما اینجا هستیم و در رقابت بدون ملکه ای که واقعاً می توانست تمام راه را طی کند به جلو حرکت می کنیم. درعوض، تعدادی تلویزیون بالقوه خوب از ما دزدیده شده است. اما همین تمام ستارگان قوانین برای شما! این بازی واقعی است و بازی هنوز تغییر نکرده است.

قسمت های جدید از RuPaul’s Drag Race: UK vs. جهان اولین نمایش در آمریکا در WOW Presents Plus در روزهای سه‌شنبه ساعت ۴ بعد از ظهر به وقت شرقی.

جریان RuPaul’s Drag Race: UK vs. جهان در WOW Presents Plus

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر