اوباما اجتناب کرده اند بازرسی “شخصی خدمت” روسیه با توجه به کنوانسیون داده ها نادرست انتقاد می تدریجی


روز پنجشنبه، برخی در توئیتی دانستن درباره هماهنگی اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا با روسیه، کدام ممکن است برخی آن را «گذشته تاریخی بازنگری» نامیدند، نوشتند.

رئیس جمهور سابق در کنفرانسی دانستن درباره داده ها نادرست را انتخاب کنید و انتخاب کنید دموکراسی دموکراسی در دانشکده شیکاگو نمایندگی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد کدام ممکن است اجتناب کرده اند پاسخ در سراسر جهان به کمک اوکراین به اوکراین الهام بخش شده است. پس اجتناب کرده اند حمله ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به ملت در ماه فوریه. او بازگشت به شد کدام ممکن است در دوران ریاست جمهوری شخصی، مجبور بود شرکای آمریکایی را برای اقدام علیه روسیه “کشش” تدریجی.

من می خواهم می گویم شناخته شده به عنوان منصفانه مبارز علیه تهاجم به کریمه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرق اوکراین، اجتناب کرده اند پاسخ اروپا دلگرم هستم. از در سال ۲۰۱۴، مجبور شدم فریاد بزنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدم بردارم تا به روشی پاسخ دهم کدام ممکن است دوست داریم شخصی را دموکرات غربی ببینیم.

با این وجود، اوباما در توییتر با ابراز نارضایتی اجتناب کرده اند ریاست جمهوری شخصی، رئیس جمهور را مورد انتقاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمسخر قرار داد.

ماکس آبراهام، کارشناس تروریسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ​​درک ایمنی بین‌الملل در دانشکده نورث ایست، اجتناب کرده اند پاسخ اوباما انتقاد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را “منصفانه بازرسی خودخواهانه” خواند.

” به تاریخچه منفعت طلبانه اوباما با توجه به نحوه پاسخ مقامات به فینال حمله روسیه به اوکراین در سال ۲۰۱۴ مورد توجه قرار گرفت کنید.

مدل همینگوی، سرپرست اجرایی Real Claire Investments، اوباما را مورد تمسخر قرار داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در توییتر نوشت: “چپ ppled” = روسیه شبح می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان اجتناب کرده اند مسلح کردن اوکراین امتناع می تدریجی.”

متعدد اجتناب کرده اند مشتریان زمان انتخابات ریاست جمهوری اوباما در سال ۲۰۱۲ را به یاد می آورند کدام ممکن است در آن میت رامنی، نامزد جمهوری خواه، روسیه را شناخته شده به عنوان دشمن اولیه ژئوپلیتیکی ما به سخره گرفت. اوباما آن را «نوزده دهه هشتاد» خواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد کدام ممکن است «تمایل دارد به پوشش خارجی بازگردد».

توسط استیون میلر، سردبیر The Spectator به اشتراک گذاشته شده است. عکسی اجتناب کرده اند رامنی در جاری سرگرم کننده

@Joffrey Goldberg اگر کسی اجتناب کرده اند اوباما با توجه به دهه ۸۰ در رامنی پرس و جو تدریجی، خواه یا نه کسی از آن آگاه است؟ چاک راس، خبرنگار Free Beacon، ذکر شد: داده ها نادرست سؤال خوبی در یک واحد کنوانسیون است.

باراک اوباما در سال 2016 با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دیدار می کند.
باراک اوباما در سال ۲۰۱۶ با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دیدار می تدریجی.
Kremlin.ru

در یک واحد موضوع، حساب محافظه کار سوپراستار توییتر AGhamilton29 یادآوری می تدریجی: “این موضوع به سختی منحصر به فرد پیش {می رود}.”

“اوه، مطمئنم یادم می آید کدام ممکن است این به سختی منحصر به فرد {خواهد بود}. به یاد دارم، پس اجتناب کرده اند اینکه جدایی طلبان روسیه امپراتوری روسیه را سرنگون کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ملت بی طرفانه حمله کردند، ما ساده ضعیف بودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریم ها را هدف قرار دادیم. همه کمک اوباما را می خواستند. ” [w] او در توییتی نوشت: «هماهنگی ایران».

پس اجتناب کرده اند آن، در کمتر اجتناب کرده اند منصفانه سال، اوباما به طور علنی اجتناب کرده اند پوتین مشاوره کرد.

در شبیه به مناسبت، او ذکر شد کدام ممکن است اوباما در همه زمان ها “ظالم” {بوده است}، با این حال پیش سوراخ بینی نکرد کدام ممکن است “پوتین چگونه به اوکراین حمله خواهد کرد” ۵ سال پیش.

او ذکر شد: “من می خواهم روی او در مزرعه حدس زدن {نمی کنم} – ۵ سال پیش او را پیش سوراخ بینی نکرده بودم.”

به آموزش داده شده است پل نیلند، تاجر اوکراینی کدام ممکن است ۲۰ سال در اوکراین مسکن کرده است، روسیه هشت سال پیش در دوران ریاست جمهوری او به اوکراین حمله کرد.

درک هانتر نویسنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقاله نویس محافظه کار در سال ۲۰۱۲، دیمیتری مدودف، رئیس جمهور روسیه، زمان دستگیری اوباما را با ادعا کردن این جمله کدام ممکن است “من می خواهم انعطاف پذیرتر خواهم بود” عالی کرد. مدودف در {پاسخ به} اوباما ذکر شد کدام ممکن است پیام شخصی را به پوتین منتقل خواهد کرد.

حتی افسران سابق کاخ سفید اوباما موافق هستند کدام ممکن است مقامات او با روسیه مهربان بود.

جیمز کلاپر، سرپرست سابق سیا به سی ان ان ذکر شد کدام ممکن است در دوران ریاست جمهوری او در سال ۲۰۱۴، کریمه باید مقاوم تر اجتناب کرده اند روسیه می بود.