اوکراین مسکو را به ریختن مجبور بیش اجتناب کرده اند ۴۰۰ هزار نفر به روسیه متهم می تنبل.


اوکراین روز پنجشنبه یک دسته کامل هزار اوکراینی را اجتناب کرده اند مسکو خرس محاصره شخصی به روسیه به اجبار منتقل می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید افسران معتقدند کدام ممکن است متعدد اجتناب کرده اند آنها شناخته شده به عنوان “گروگان” برای مذاکره با توجه به تسلیم کی یف گروگان گرفته خواهند شد.

لودمیلا دنیسووا، بازرس اوکراین می گوید ۴۰۲۰۰۰ نفر – اجتناب کرده اند جمله ۸۴۰۰۰ کودک – ریختن شدند.

روسیه ارقام مشابهی را به {افرادی که} جابجا شدند داده است، اگرچه می گوید آنها نیاز دارند آزاد شوند. اجتناب کرده اند تحریک کردن تهاجم حدود ۴۰۰ هزار نفر به روسیه تبعید شدند».

افسران روسی می گویند کدام ممکن است در جاری تامین سرپناه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تیز کردن ارزش برای پناهجویان هستند.

پاولو کیریلنکو، فرماندار قلمرو دونتسک اظهار داشت: «افراد به زور ریختن می شوند.

به مشاوره دنیسووا، {در میان} افرادی که توسط نیروهای روسی تخلیه شدند، منصفانه زن ۹۲ ساله در ماریپل وجود داشت کدام ممکن است لازم بود به تاگانروگ، در جنوب روسیه نقل محل قرارگیری تنبل.

ساکنان در صف انتظار برای دریافت کمک از صلیب سرخ اوکراین در خارکف اوکراین هستند.
ساکنان در صف پیش بینی برای اکتسابی کمک اجتناب کرده اند صلیب سرخ اوکراین در خارکف اوکراین هستند.
فیلیپه دانا / AP
مردی در آپارتمان خود در یک ساختمان آپارتمانی ویران در شهر خارکف روسیه در اوکراین ایستاده است.
مردی در یک واحد آپارتمان فروریخته در حمله روسیه به خارکف اوکراین ایستاده است.
افرایم لوکاتسکی / AP

افسران اوکراینی روس ها را متهم کرده اند کدام ممکن است پاسپورت های افراد را ضبط کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را به “کمپ های فیلتر” در شرق اوکراین منتقل کرده اند.

به مشاوره دارایی ها اوکراینی، برخی می گویند کدام ممکن است می توان آنها را به جزیره ساخالین در اقیانوس آرام در شمال ژاپن فرستاد. به مدت ۲ سال به آنها توصیه حرفه داده تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرخص نمی شوند.

افسران اوکراینی در ماریوپول روز پنجشنبه گفتن کردند کدام ممکن است حدود ۱۵۰۰۰ غیرنظامی پس اجتناب کرده اند تسلط نیروهای روسی بر شهر بندری جنوبی، ریختن شدند. این شهر با ۴۰۰۰۰۰ نفر باند در دوران صلح، بیشترین آسیب را در کل نبرد داشته است. افسران اوکراینی می گویند کدام ممکن است وضعیت این شهر با بیرون وعده های غذایی، آب، نشاط را انتخاب کنید و انتخاب کنید از گرما وخیم است.

بر مقدمه گزارش رسانه های روسی، اتوبوس ها اخیرا یک دسته کامل نفر را به کرملین منتقل کرده اند، کرملین کدام ممکن است اجتناب کرده اند ماریلو به روسیه پناهنده تبدیل می شود.

مردی وارد آوار خانه‌ای می‌شود که بر اثر حمله در خارکف، اوکراین، روسیه تخریب شده است.
مردی اجتناب کرده اند روی ذرات خانه در جاری سوختن کدام ممکن است توسط روسیه در خارکف اوکراین ویران شده است قدم می زند.
فیلیپه دانا / AP
یک سرباز اوکراینی در حال بررسی انهدام اخیر APC ساخت روسیه در خارکف اوکراین است.
منصفانه سرباز اوکراینی در جاری تجزیه و تحلیل انهدام منصفانه APC مونتاژ روسیه در خارکف اوکراین است.
افرایم لوکاتسکی / AP

کیریلنکو اظهار داشت کدام ممکن است اجتناب کرده اند ادعاهای روسیه مبنی بر شکست در اوکراین توسط نیروهای روسی برای راضی کردن ساکنان ماریلول برای نقل محل قرارگیری به روسیه تخلیه شده است.

منصفانه ماه پس اجتناب کرده اند حمله ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به روسیه، نظامی اوکراین به حمله شخصی علیه روس ها بالا داد.

در کل نبرد، افراد ما همچنان تلفات با کیفیت صنعتی می دادند. نیروی دریایی اوکراین گفتن کرد کدام ممکن است منصفانه پایگاه غول پیکر دریایی روسیه را در نزدیکی شهر بندری بردیانسک غرق کرده است. روسیه می گوید پس اجتناب کرده اند نبرد های با کیفیت صنعتی مدیریت شهر ایزیوم در شرق این ملت را به انگشت گرفته است.

پس از بمباران روسیه در خارکف اوکراین، مردی به لاشه هواپیما نزدیک شد.
پس اجتناب کرده اند بمباران روسیه در خارکف اوکراین، مردی به لاشه هواپیما نزدیک شد.
افرایم لوکاتسکی / AP

در نشست غافلگیرکننده ناتو در بروکسل، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین بار تولید دیگری اجتناب کرده اند متحدان غربی تقاضا هواپیما، تانک، موشک، سیستم های حفاظت اثیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر تسلیحات کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: “کشورش اجتناب کرده اند خوب ارزش های مشترک ما حفاظت می تنبل.”

رئیس جمهور جو بایدن کدام ممکن است در کنوانسیون نمایندگی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قصد داشت روز جمعه به لهستان بازدید تنبل، به زلینسکی ضمانت داد کدام ممکن است کمک های بیشتری در راه است. متحدان غربی می ترسند کدام ممکن است نبرد تحریک کردن شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین به آنچه تمایل دارد نرسد.

پوتین کدام ممکن است اجتناب کرده اند حضور نیروی دریایی روسیه در کیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاهای تولید دیگری غمگین است، درگیر است کدام ممکن است پوتین اجتناب کرده اند سلاح های شیمیایی، آلی یا هسته ای استفاده تنبل.

پوتین، سخنگوی کرملین روز چهارشنبه هشدار داد کدام ممکن است روسیه در صورت نامشخص شدن به “هیچ تهدیدی” ممکن است اجتناب کرده اند سلاح هسته ای استفاده تنبل.

با سیم پست