اوکراین ممکن است از نقشه جهان ناپدید شود | به دلیل اشتباهات آنها، روسیه مسئول نیست


دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت روسیه در توئیتی اعلام کرد که اوکراین ممکن است به دلیل هر اتفاقی که افتاده از نقشه جهان ناپدید شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از اسکای نیوز، دیمیتری مدودف، معاون شورای امنیت روسیه در توئیتی نوشت: ممکن است اوکراین به عنوان یک کشور در اثر تمام اتفاقات از نقشه جهان ناپدید شود. زیرا روسیه مسئول اشتباهات آنها نیست.

مدودف تصریح کرد: پس از کودتای ۲۰۱۴ اوکراین استقلال خود را از دست داد و تحت کنترل مستقیم غرب قرار گرفت که ناتو فکر می کرد امنیت آن را تضمین می کند. در نتیجه همه این اتفاقات، اوکراین ممکن است حاکمیت خود را از دست بدهد و از نقشه جهان ناپدید شود.

وی ادامه داد: در واقع ناتو به تامین امنیت اوکراین اهمیتی نمی دهد، بلکه به فکر رسیدن به مرز روسیه از طریق اوکراین است. زمانی که رهبران اتحادیه اروپا اوکراینی ها را مجبور می کنند تا جان خود را برای عضویت در اتحادیه اروپا فدا کنند.

مدودف خاطرنشان کرد که ناتو، برخلاف منطق و عقل سلیم، به نزدیک شدن به مرزهای روسیه ادامه می دهد، که تهدید واقعی درگیری جهانی و مرگ بسیاری از مردم است.

او گفت مطمئن است که عاملان اوکراینی به دلیل اعمال فجیعی که علیه مردم اوکراین و روسیه مرتکب شده اند به دست عدالت خواهند رسید.

به اشتراک بگذارید