اپل واچ سری 7 مجهز به دیسک شارژ جدید ساخته شده از آلومینیوم به جای پلاستیک است


با عرضه اپل واچ سری 7 در چند روز آینده ، هنوز اخبار کمی وجود دارد که ما به تازگی کشف کرده ایم. پس از حذف تحریم ساعت اپل امروز ، ما توانستیم سیم برق جدیدی را که روی جعبه ظاهر می شود ، بررسی کنیم.

همانطور که یوتیوبر ایتالیایی دید iMatteo، دیسک شارژ جدید اپل واچ سری 7 از آلومینیوم به جای پلاستیک ساخته شده است. نه تنها این ، بلکه در حال حاضر شامل یک اتصال USB-C است و نه USB-A ، همانطور که قبلاً گزارش کردیم.

یکی از تغییرات اپل واچ سری 7 این واقعیت است که می توان آن را سریعتر شارژ کرد ، اما برای انجام این کار ، اپل نیاز به تغییر دیسک شارژ برای استفاده از لبه بیرونی جدید آلومینیومی داشت ، همانطور که اشاره شد. iJustineبه

اپل مدعی است که اپل واچ سری 7 به لطف کابل جدید قادر است 33 درصد سریعتر شارژ شود و عمر باتری 80 درصد را برای 45 دقیقه شارژ قول می دهد. البته کاربران برای استفاده از شارژ سریع به آجر 20 واتی اپل نیاز دارند که به همراه iPad Air ، iPad Pro یا HomePod mini عرضه می شود.

اپل واچ سری 7 منتشر شد

گذشته از این ، نقطه فروش این ساعت جدید صفحه بزرگتر 41 و 45 میلی متری آن است ، در مقایسه با نسخه های قبلی 40 و 44 میلی متری. این صفحه بزرگتر باعث ایجاد چند صفحه ساعت جدید ، رابط کاربری محکم و صفحه کلید QWERTY با QuickPath می شود تا کاربران بتوانند هنگام استفاده از Apple Watch Series 7 کلمات را بکشید.

این اپل واچ جدید در حال حاضر برای پیش سفارش در دسترس است ، اگرچه ممکن است تا اواسط ماه نوامبر طول بکشد تا در صورت خرید آنلاین از فروشگاه Apple ، آن را خریداری کنید. مشتریان همچنین می توانند سعی کنند اپل واچ سری 7 را روز جمعه هنگامی که به طور رسمی در فروشگاه های اپل و سایر خرده فروشان عرضه می شود ، دریافت کنند.

هر آنچه را که باید در مورد Apple Watch Series 7 بدانید در اینجا بررسی کنید.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار با درآمد استفاده می کنیم. ماه


برای مشاهده اخبار بیشتر در مورد اپل ، 9to5Mac را در YouTube تماشا کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=qdYHcPByenkدیدگاهتان را بنویسید