اکنون یک مشاور ویژه در مورد ناجی بایدن منصوب کنیدآگهی. در سال ۲۰۱۸، وکیل ایالات متحده در دلاور شروع به تحقیق بی سر و صدا در مورد فعالیت های مالی هانتر بایدن کرد. نظرسنجی های خروجی نشان می دهد که او نمی تواند در سال ۲۰۲۰ شرکت کند دولت فدرال تا کی دوام خواهد آورد؟

در این مرحله، باید فرض کنیم که اگر لپ‌تاپ هانتر و گزارش پست در سال ۲۰۱۹ ارسال نشود، هیچ تحقیقی در حال انجام نیست.

این به نوبه خود شواهدی از فعالیت مشکوک هانتر را آشکار کرد (علی رغم تلاش‌های رسانه‌ها و فناوری بزرگ برای سرکوب گزارش‌های ما). تجارتی که به دلیل روابط بین المللی و قدرت سیاسی داخلی پدرش تکه تکه شده است و اکنون – برای سود خود رئیس جمهور جو بایدن.

در هر صورت، تحقیقات وزارت دادگستری از رئیس جمهور و خانواده او دشوار است. و این قبلاً نشانه های سیاسی روشنی را نشان داده است: مریک گارلند، دادستان کل، خود با کارکنان کاخ سفید بازی می کند.

خیلی دیر است که گارلند توضیح دهد که چرا او به مشاور ویژه اشاره نکرده است.

این ایده مدتی است که مطرح شده است. و تنها اخبار فاش شده ادامه دارد: شریک تجاری سابق “همکاری کامل” با فدراسیون داشت. ادعای کنگره مبنی بر اینکه سرویس مخفی سوابق مربوط به سفرهای هانتر را تصاحب کرده است. اخباری مبنی بر اینکه هانتر بانک در ماه می ۲۰۱۵ احضاریه ای در رابطه با رابطه خود با بانک چین دریافت کرد.

یعنی فدراسیون از زمان منجی ناظر است. اوباما مدیریت. با در نظر گرفتن همه اینها، بایدن مدت ها پیش باید تحقیقات را مستقل انجام می داد. در این میان، او توانسته است به طور کامل به عنوان مثال درباره آنچه قرار است دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با روسیه انجام دهد – حتی به عنوان یک مشاور ویژه، تحقیق کند.

و آیا می توانید تصور کنید که اگر ترامپ تحقیقات درباره اریک یا دان جونیور را در اولین دوره ریاست جمهوری خود به ارث برد و آن را به وزارت دادگستری خود انتصابی واگذار کرد، خشم و عصبانیت را تصور کنید؟

تا زمانی که گارلند از سرویس دادستانی مستقل حذف شود یا کارکنانش شکایت کنند، آمریکایی ها دلایل خوبی برای مشکوک شدن به اینکه سیاست در آستانه عدالت است، دارند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر