ایالت اوهایو در یک واحد تفریحی بهاری اجتناب کرده اند دواین هاسکینز تجلیل می تدریجی.


کارکنان فوتبال ایالت اوهایو به خاطر تفریحی افتتاحیه شخصی در تفریحی روز شنبه در یادها خواهد ماند.

شرکت کننده ۲۴ ساله سابق Buccaneer را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع در اطراف اول NFL در ۹ آوریل بر تأثیر برخورد منصفانه وسایل نقلیه کمپرسی در آزادراه فلوریدا جنوبی کشته شد.

ESPN گزارش داد، در گذشته اجتناب کرده اند تفریحی، ایالت اوهایو در حالت اوقات فراغت در استادیوم اوهایو قرار داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مربیان برگردان یا سنجاق “DH” به تن داشتند. اولین حروف در پایین نوشته شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سی جی استرود بلوز شماره ۷ هاسکینز را پایین اوج مدافع حال بر تن داشت.

هواداران مکانی را برای یادبود هاسکین در خارج اجتناب کرده اند ورزشگاه برپا کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه ویدیوی نیم ساعته در گذشته اجتناب کرده اند اینکه سرمربی کارکنان رایان دی گیمرها را برای دعا در پایین مخلوط تدریجی چاپ شده شد.

او در روز پنجشنبه اظهار داشت: “ما ۲ کار برای احترام به دواین انجام می دهیم. مفهوم خوبی است کدام ممکن است این شنبه در اطراف هم مخلوط شویم تا کارکنان شخصی را جشن بگیریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده های شخصی را در بهار جشن بگیریم، با این حال برای احترام به همه، را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصاً این صحیح است.

“خیلی لذت بخش {خواهد بود}، با این حال معمولاً در کل روز ایده ها عمیقی بر ایده خاطرات ما اجتناب کرده اند تفریحی دیویی در آن استادیوم موجود است.”

هواداران را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها برای لحظاتی در ورزشگاه اوهایو مخلوط می شوند.
A.P.
در خارج اجتناب کرده اند استادیوم اوهایو، مراسم یادبودی برای دواین هاسکینز برگزار شد.
گتی ایماژ
دواین هاسکینز سال قبلی را با استایلیست ها گذراند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جاری ادای احترام به پیتسبورگ بود کدام ممکن است کشته شد.
گتی ایماژ

هاسکینز ۴۸۳۱ یاردی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۰ تاچ داون را در فصل ۱۳-۱ اوهایو ایالت اوهایو ۲۰۱۸ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۰ تاچ داون را برای فصل های تکی Big Ten را انتخاب کنید و انتخاب کنید School انجام داد. او در گذشته اجتناب کرده اند گذراندن فصل قبلی با استایلیست ها در پانزدهمین فاصله مسابقات در واشنگتن در سال ۲۰۱۹ نمایندگی کرد.