ایالت کالیفرنیا کدام ممکن است متعلق به کلود مونه است، ۳۵ میلیون دلار بودجه دارد


خانه جای دل – را انتخاب کنید و انتخاب کنید جای دانش است.

خوب ارزش بازار معاصر کالیفرنیا-ደስ Unpleasant Gardens 35 میلیون دلار است.

رانچو سانتافه کدام ممکن است به طور سفارشی نوسازی شده است، علاوه بر این شناخته شده به عنوان ویلا نفیسا شناخته تبدیل می شود، در زمینی به مساحت ۳۹ هکتار مشرف به حیاط پشتی های معروف مونه در Giverney – فضای بی تجربه دقیق در Giverney، فرانسه است.

مسیرهای عشق، دریاچه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبشارها را در حین کاوش در حیاط پشتی های خارق العاده بیش اجتناب کرده اند ۳۰۰۰ گیاه، میوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید درخت بالغ اختراع کنید.

خانه بی نظیر بیش اجتناب کرده اند ۱۶۰۰۰ فوت مربع (۱۶۰۰۰ متر مربع) است را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسط صنعتگران ecu نوسازی شده است. این استراحتگاه دارای هفت {اتاق خواب} را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ توالت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای عالی اتاق استراحت عظیم با کف‌های مرمری خامه‌ای است. کف سنگ های غنی به طور معمول با پنجره ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید درهای عریض مخلوط کردن تبدیل می شود، عمیق تا حد زیادی تبدیل می شود.

علاوه بر این عالی تجهیزات گلف به صورت جداگانه با آتش ۲ نفره، آشپزخانه تجاری، خوردن، اتاق رسانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید محل کار در طبقه بالا موجود است.

این ملک در زمینی به مساحت 39 هکتار واقع شده است.
این ملک در زمینی به مساحت ۳۹ هکتار واقع شده است است.
املاک ویلیس آلن
این باغ ها از باغ ابر مونه در گیورنی الهام گرفته شده اند.
اطراف اجتناب کرده اند حیاط پشتی های Clover Monnet تحت تأثیر قرار گرفت شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستقیماً اجتناب کرده اند عکسها نظر برداری می کنند.
املاک ویلیس آلن
پل در باغ.
پل در حیاط پشتی.
املاک ویلیس آلن
«Coin Du Bassin Aux Nymphéas» اثر کلود مونه در شهر نیویورک  5 نوامبر 2021 در کنفرانس مطبوعاتی توسط مجموعه ماکلوی ساتبی ارائه شد.
Coin Du Bassin Aux Nymphéas در یک واحد ادعا مطبوعاتی توسط Cloud Monnet، شهر نیویورک در ۵ نوامبر ۲۰۲۱ در Sotheby’s Macbeth حاضر داده تبدیل می شود.
گتی ایماژ
اتریم.
اتریم.
املاک ویلیس آلن
شومینه عظیم.
املاک ویلیس آلن
باربیکیو در فضای باز و فضای باز برای ناهار خوری Al Fresco در نظر گرفته شده است.
باربیکیو را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوردن در خارج از درب برای الفرسکو.
املاک ویلیس آلن
اتاق بزرگ.
اتاق عظیم.
املاک ویلیس آلن
ورودی باغ ها
درگاه حیاط پشتی ها
املاک ویلیس آلن
استخر.
استخر.
املاک ویلیس آلن

در جای تولید دیگری ملک، ۲ مهمانخانه مجزا با مساحت کل بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰۰۰ فوت مربع را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰ {اتاق خواب} دستی روی استخر قرار دارند.

چشم اندازها در خارج از درب برای ادغام کردن مشخصه آبشار را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبگرم مخفی، پایین تنیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسکتبال، پایین ورزشی کودکان، ۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید میدانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استخر با حیاط پشتی های یوگا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیتیشن است. حیاط پشتی ها میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات را فراهم می کنند – را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاید به تصویر کشیدن بعدی خواهید کرد.

این ملک علاوه بر این توسط ۵۰ اسب دفاع کردن تبدیل می شود.

مونیکا سیلوستر این لیست را با املاک ویلیس آلن به اشتراک می گذارد.

“حیاط پشتی های خارق العاده ویلا در نفیسهسیلوستر به پست ذکر شد: “اموال سفارشی خارق العاده – با الهام اجتناب کرده اند حیاط پشتی مونه را انتخاب کنید و انتخاب کنید عشق او به آثار هنری.” الهام {به خودی خود} عالی کلید خانوادگی احترام است، با این حال نمی توان انکار کرد کدام ممکن است این حیاط پشتی تحت تأثیر قرار گرفت اجتناب کرده اند ابر مونت می تواند یک تأثیر هنری است کدام ممکن است عشق را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکوه ملک را به شخصی جلب می تنبل.

برخی اجتناب کرده اند سبزیجات طبیعی شکوه کشاورزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید راحتی خانه را جمعاً مخلوط کردن می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصول روزانه را فراهم می کنند.