ایران مسابقات لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ را با پیروزی مقابل چین آغاز کرد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا، لیگ ملت های ۲۰۲۲ گروه مردان از ۱۶ خردادماه با حضور تیم ملی والیبال ایران به همراه تیم جوانان خود در این مسابقات برگزار می شود.

در گروه مردان ۱۶ تیم از برزیل، لهستان، فرانسه، آمریکا، اسلوونی، صربستان، آرژانتین، ایتالیا، کانادا، ژاپن، ایران، چین، آلمان، هلند، بلغارستان و استرالیا به رقابت خواهند پرداخت.

این مسابقات در تاریخ دوم مردادماه با معرفی تیم های برتر به پایان می رسد.

این اولین بار است که یک بازیکن بلندپایه ایرانی با مربی ایرانی در این رقابت ها شرکت می کند. پیش از این ایران در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ با ایگور کولاکوف و در سال ۲۰۲۱ با ولادیمیر آلخنوف در لیگ برتر بوده است.

ایران در دور قبل (لیگ ملت‌های ۲۰۲۱) که با هدایت آلکانو روسی برگزار شد، بهترین نتیجه را کسب نکرد و در نهایت در رده دوازدهم قرار گرفت.

* هفته اول: گروه یک در برازیلیا، برزیل

خط تیم تاریخ و زمان (به وقت ایران)
۱ ایران ۳-۱ چین چهارشنبه ۹ ژوئن (۱:۳۰ بامداد)
۲ ایران – هلند جمعه ۲۰ ژوئن (۲۲:۳۰)
۳ ایران – استرالیا یکشنبه ۱۲ ژوئن (۴:۳۰ بعد از ظهر)
۴ ایران – ژاپن یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۰:۳۰)

* هفته دوم: گروه چهارم در صوفیه بلغارستان

خط تیم تاریخ و زمان (به وقت ایران)
۱ ایران – بلغارستان سه شنبه ۲۰ ژوئن (۲۱:۳۰)
۲ ایران – آمریکا پنجشنبه دوم تیرماه (۲۱:۳۰)
۳ ایران – برزیل جمعه ۳ جولای (۶ بعد از ظهر)
۴ ایران – کانادا شنبه ۴ جولای (۳ بعد از ظهر)

هفته سوم: گروه ششم در گدانسک لهستان

خط تیم تاریخ و زمان (به وقت ایران)
۱ ایران – لهستان سه شنبه ۵ جولای (۲۲:۳۰)
۲ ایران – ایتالیا پنجشنبه ۷ جولای (۱۶:۳۰)
۳ ایران – اسلوونی جمعه ۸ جولای (۱۹:۳۰)
۴ ایران – صربستان شنبه ۹ جولای (۱۹:۳۰)

شاگردان بهروز عطایی در هفته اول لیگ ملت ها در روزهای ۲۸ تا ۲۲ خردادماه به ترتیب به مصاف تیم های چین، هلند، استرالیا و ژاپن خواهند رفت و پس از آن روز یکشنبه ۲۱ خردادماه از برازیلیا راهی صوفیه بلغارستان خواهد شد.

تیم والیبال ایران در چارچوب هفته دوم لیگ ملت‌ها از ۳۰ خرداد تا ۴ تیر به ترتیب با تیم‌های بلغارستان، آمریکا، برزیل و کانادا به میدان می‌رود. کاروان والیبال ایران روز دوشنبه ۶ تیرماه صوفیه را به مقصد لهستان ترک می کند.

تیم والیبال مردان ایران در چارچوب هفته سوم و پایانی لیگ ملت‌ها مرحله گروهی خود را در روزهای ۵ تا ۲۸ تیرماه به ترتیب مقابل لهستان، صربستان، ایتالیا و اسلوونی به پایان می‌رساند.

کدام تیم ها به دور بعد صعود خواهند کرد؟

نتایج بازی های مرحله گروهی لیگ ملت های ۲۰۲۲ به صورت جدولی محاسبه می شود و در پایان مرحله مقدماتی هفت تیم برتر جدول برای رقابت با ایتالیای میزبان به مرحله نهایی صعود می کنند. از یک تا هشت

زمان و مکان جلسات مرحله نهایی

فینال مسابقات از ۳۰ تیرماه تا ۲ مردادماه در بولونیای ایتالیا برگزار می شود و در صورت صعود تیم ملی والیبال ایران به این مرحله، تیم ملی کشورمان در صورت عدم حضور در جمع هفت تیم برتر گروه، از لهستان به ایتالیا می رود. میز صحنه. ، به ایران بازمی گردد.

برنامه کامل لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ (به وقت ایران):

** گروه یک هفته اول میزبان: برزیل – برزیل

** گروه دوم، هفته اول، میزبان: کانادا – اتاوا

چهارشنبه ۱۸ ژوئن

گروه اول:

ایران ۳ – چین وان

اسلوونی صفر – ایالات متحده آمریکا۳

گروه دوم:

بلغارستان ۱ – صربستان ۳

کانادا صفر – آلمان۳

پنجاسنبه

گروه اول:

ژاپن – هلند; ساعت ۱:۳۰ بعد از ظهر

برزیل – استرالیا; ساعت ۴:۳۰ بعد از ظهر

ژاپن – چین; ساعت ۲۲:۳۰

گروه دوم:

لهستان – آرژانتین؛ ساعت یک بامداد

فرانسه – ایتالیا; ساعت چهار صبح است

آلمان – آرژانتین؛ ساعت ۱۹:۳۰

جمعه ۲۰ ژوئن

گروه اول:

هلند – ایالات متحده آمریکا; ساعت ۱:۳۰ بعد از ظهر

برزیل – اسلوونی; ساعت ۴:۳۰ بعد از ظهر

هلند – ایران; ساعت ۲۲:۳۰

گروه دوم:

صربستان – فرانسه; ساعت یک بامداد

لهستان – ایتالیا; ساعت چهار صبح است

صربستان – آرژانتین؛ ساعت ۱۹:۳۰

شنبه ۲۱ ژوئن

گروه اول:

ژاپن – آمریکا؛ ساعت ۱:۳۰ بعد از ظهر

استرالیا – اسلوونی; ساعت ۴:۳۰ بعد از ظهر

ایالات متحده – برزیل; ساعت ۲۲:۳۰

گروه دوم:

بلغارستان – آلمان; ساعت یک بامداد

فرانسه – کانادا؛ ساعت چهار صبح است

آلمان – صربستان; ساعت ۲۱:۳۰

یکشنبه ۲۲ ژوئن

گروه اول:

اسلوونی – چین; ساعت ۱:۳۰ بعد از ظهر

ایران – استرالیا; ساعت ۴:۳۰ بعد از ظهر

برزیل – چین; ۵:۳۰ بعد از ظهر.

ایران – ژاپن; ۲۰:۳۰

هلند – استرالیا; ساعت ۲۳:۳۰

گروه دوم:

بلغارستان – لهستان; ۳۰ دقیقه صبح

کانادا – ایتالیا؛ ۰۳:۳۰.

فرانسه – لهستان; ساعت ۱۹:۳۰

آرژانتین – ایتالیا؛ ساعت ۲۲:۳۰

دوشنبه ۲۳ ژوئن

گروه دوم:

بلغارستان – کانادا؛ ساعت ۱:۳۰ بعد از ظهر

** گروه سوم، هفته دوم، میزبان: فیلیپین – کوئینسون

** گروه ۴، هفته دوم، میزبان: بلغارستان – صوفیه

شنبه

گروه سوم:

اسلوونی – هلند; ساعت ۱۱:۳۰ شب

آرژانتین – ژاپن؛ ساعت ۱۵:۳۰

گروه چهارم:

استرالیا – کانادا؛ ساعت ۱۸:۳۰

ایران – بلغارستان; ساعت ۲۱:۳۰

چهارشنبه ۱ تیر

گروه سوم:

چین – فرانسه؛ ساعت ۱۱:۳۰ شب

آلمان – ایتالیا; ساعت ۱۵:۳۰

گروه چهارم:

برزیل – لهستان; ساعت ۱۸:۳۰

صربستان – ایالات متحده آمریکا; ساعت ۲۱:۳۰

Panjasnaba Doom Thiramaha

گروه سوم:

فرانسه – هلند; ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر

چین – آلمان؛ ساعت ۱۱:۳۰ شب

آرژانتین – اسلوونی; ساعت ۱۵:۳۰

گروه چهارم:

لهستان – کانادا؛ ساعت ۱۵ بعد از ظهر

صربستان – برزیل; ساعت ۱۸ بعد از ظهر

آمریکا – ایران; ساعت ۲۱:۳۰

سومین جمعه تیرماه

گروه سوم:

آلمان – هلند; ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر

آرژانتین – چین; ساعت ۱۱:۳۰ شب

ژاپن – ایتالیا; ساعت ۱۵:۳۰

گروه چهارم:

صربستان – کانادا؛ ساعت ۱۵ بعد از ظهر

ایران – برزیل; ساعت ۱۸ بعد از ظهر

استرالیا – بلغارستان; ساعت ۲۱:۳۰

شنبه ۴ جولای

گروه سوم:

آرژانتین – هلند; ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر

ژاپن – فرانسه; ساعت ۱۱:۳۰ شب

ایتالیا – اسلوونی; ساعت ۱۵:۳۰

گروه چهارم:

کانادا – ایران، ساعت ۱۵.

لهستان – استرالیا; ساعت ۱۸ بعد از ظهر

ایالات متحده آمریکا – بلغارستان; ساعت ۲۱:۳۰

یکشنبه ۵ جولای

گروه سوم:

آلمان – فرانسه ساعت ۱۹:۳۰

ژاپن – اسلوونی; ساعت ۱۱:۳۰ شب

ایتالیا – چین; ساعت ۱۵:۳۰

گروه چهارم:

صربستان – استرالیا; ساعت ۱۵ بعد از ظهر

ایالات متحده آمریکا – لهستان; ساعت ۱۸ بعد از ظهر

بلغارستان – برزیل; ساعت ۲۱:۳۰

** گروه ۵، هفته سوم، میزبان: اوزاکا، ژاپن

** گروه ششم هفته سوم میزبان: گداسنک لهستان

شنبه

گروه پنجم:

ایالات متحده – آلمان; ۱۰:۳۰ شب.

کانادا – آرژانتین؛ ۱۳:۳۰

گروه ششم:

بلغارستان – ایتالیا; ساعت ۱۹:۳۰

ایران – لهستان; ساعت ۲۲:۳۰

چهارشنبه ۶ تیر

گروه پنجم:

برزیل – آلمان; ۱۱، ۱۰ دقیقه

ژاپن – استرالیا; ساعت ۱۴:۴۰

گروه ششم:

هلند – چین; ساعت ۱۹:۳۰

اسلوونی – صربستان; ساعت ۲۲:۳۰

پنججانبه ۱۶ THIRMA

گروه پنجم:

فرانسه – ایالات متحده؛ ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر

آلمان – استرالیا; ۱۰:۳۰ شب.

کانادا – برزیل؛ ۱۳:۳۰

گروه ششم:

ایران – ایتالیا; ساعت ۱۶:۳۰

بلغارستان – اسلوونی; ساعت ۱۹:۳۰

لهستان – چین؛ ساعت ۲۲:۳۰

جمعه ۱۷ جولای

گروه پنجم:

آرژانتین – استرالیا; ۸، ۱۰ دقیقه

فرانسه – برزیل; ۱۱، ۱۰ دقیقه

ژاپن – کانادا؛ ساعت ۱۴:۴۰

گروه ششم:

هلند – بلغارستان; ساعت ۱۶:۳۰

ایران – اسلوونی; ساعت ۱۹:۳۰

ایتالیا – صربستان; ساعت ۲۲:۳۰

شنبه ۱۸ جولای

گروه پنجم:

فرانسه – آرژانتین؛ ۸، ۱۰ دقیقه

کانادا – ایالات متحده آمریکا; ۱۱، ۱۰ دقیقه

آلمان – ژاپن; ساعت ۱۴:۴۰

گروه ششم:

بلغارستان – چین; ساعت ۱۶:۳۰

صربستان – ایران; ساعت ۱۹:۳۰

لهستان – هلند؛ ساعت ۲۲:۳۰

یکشنبه ۱۰ تیر

گروه پنجم:

آمریکا – آرژانتین؛ ۸، ۱۰ دقیقه

استرالیا – فرانسه; ۱۱، ۱۰ دقیقه

برزیل – ژاپن; ساعت ۱۴:۴۰

گروه ششم:

چین – صربستان; ساعت ۱۶:۳۰

ایتالیا – هلند; ساعت ۱۹:۳۰

اسلوونی – لهستان; ساعت ۲۲:۳۰

اشتراک گذاری