اینها ۱۰ ایالتی هستند که در آنها به احتمال زیاد یک بشقاب پرنده را مشاهده خواهید کرد


اشیاء اسرارآمیز که در آسمان پرتاب می‌شوند، مدت‌هاست که منبع جذابی در سراسر جهان بوده‌اند.

ده ها گزارش گزارش شده مشاهده بشقاب پرنده هر ساله در ایالات متحده ثبت می شود – و اکنون ایالت هایی که به احتمال زیاد در آنها مشاهده می کنید مشخص شده اند.

بشقاب پرنده ها به یک موضوع داغ در واشنگتن تبدیل شده اند – از رد شدن به عنوان یک تئوری توطئه حاشیه ای به یک بحث جدی امنیت ملی تبدیل شده اند.

بسیاری از مقامات اطلاعاتی و نیروهای نظامی ایالات متحده در سال های اخیر برای مستندسازی این پدیده های مرموز اقدام کرده اند.

و گزارش تاریخی پنتاگون در سال گذشته نشان داد که ۱۴۳ مورد مشاهده توسط ارتش از سال ۲۰۰۴ تاکنون بدون توضیح باقی مانده است.

داده‌های مشاهده از زمان شروع رکوردها تا کنون از تمام ۵۰ ایالت توسط GreatLakeStakes با یک برنده واضح تجزیه و تحلیل شده است.

کالیفرنیا پایتخت بشقاب پرنده های ایالات متحده است و ۱۵۰۷۲ مورد مشاهده در ایالت گلدن گزارش شده است.

فلوریدا با ۷۵۱۳ مشاهده در جایگاه دوم قرار دارد.

واشنگتن با ۶۷۲۰ گزارش، تگزاس با ۵۶۳۱ مشاهده در رتبه چهارم، نیویورک با ۵۴۰۳ گزارش در رتبه پنجم و آریزونا با ۴۶۰۴ گزارش قرار دارند.

در پایان ده کشور برتر پنسیلوانیا با ۴۵۹۲ مشاهده، اوهایو با ۴۱۱۰، ایلینوی با ۴۰۲۵ و میشیگان با ۳۳۸۳ مشاهده هستند.

در نقطه مقابل این مقیاس داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی قرار دارند که از زمان شروع رکوردها به ترتیب فقط ۲۶۴ و ۳۵۵ گزارش ثبت کرده اند.

اما علی‌رغم گزارش پرشمار یوفوهای کالیفرنیا، تاج وحشتناک‌ترین ایالت به تگزاس به لطف تعداد زیادی از رؤیت ارواح می‌رسد.

ایالت لانگ هورن دارای ۷۳۸۲ مشاهده گزارش شده است که کالیفرنیا، اوهایو و میشیگان هر کدام با ۶۹۷۳، ۲۹۰۳ و ۲۷۰۴ مورد پس از آن قرار دارند.

و با ترکیب تجربیات ماوراء الطبیعه با جمعیت هر ایالت، شانس شما برای دیدن چیزی فراطبیعی در مین – به دنبال آن ورمونت و مونتانا – بالاتر است.

این امر پس از آن صورت می گیرد که پنتاگون نتوانست توضیحی برای ۱۴۳ مشاهده “پدیده هوایی ناشناس” (UAP) که پس از گزارش توسط خلبانان مورد بررسی قرار گرفتند، ارائه دهد.

بشقاب پرنده ها به یک موضوع داغ در واشنگتن تبدیل شده اند - از رد شدن به عنوان یک تئوری توطئه حاشیه ای به یک بحث جدی امنیت ملی تبدیل شده اند.
بشقاب پرنده ها به یک موضوع داغ در واشنگتن تبدیل شده اند – از رد شدن به عنوان یک تئوری توطئه حاشیه ای به یک بحث جدی امنیت ملی تبدیل شده اند.
ktsimage

گزارش بسیار موردانتظار در مورد بشقاب پرنده ها در سال گذشته تنها یک مورد را توضیح داد – یک بادکنک در حال تخلیه.

در همین حال، یک کارشناس هشدار داده است که پهپادهای نظامی روسیه و چین می توانند مشاهدات اسرارآمیز یوفو را توضیح دهند.

نیک پوپ، که در مورد یوفوها برای دولت بریتانیا تحقیق می‌کرد، گفت که موضوع پدیده‌های هوایی ناشناس از زمان انتشار گزارش پنتاگون در ژوئن تاریک شده است.

پوپ به سان گفت: «جامعه بشقاب پرنده ها بحث را به هم می ریزد، زیرا باید باور کنید که بیگانگان یا هواپیماهای بدون سرنشین هستند.

“من فکر می کنم دنیای واقعی ظریف تر از این است. این یک وضعیت دوتایی نیست و کاملاً ممکن است سناریویی را تصور کرد که در آن مشاهدات می‌توانند هم پهپادهای چینی و هم روسی و بیگانگان باشند. اینطور نیست که اینها متقابلاً منحصر به فرد باشند.»

این مقام سابق وزارت دفاع گفت که بحث بشقاب پرنده به دلیل «طبیعت انسانی» «ساده‌تر» می‌شود.

پاپ هشدار داد که ایالات متحده ممکن است پشت رقبای خود در تلاش برای توضیح این مشاهدات مرموز باشد.

در یکی از مشاهده‌های گزارش‌شده، یک خلبان جت‌بلو، طبق گزارش‌ها، آنچه را که به گفته او یک بشقاب پرنده در حال «تغییر» در وسط هوا در ارتفاع ۳۷۰۰۰ فوتی بر فراز تگزاس بود، مشاهده کرد.

و در دسامبر سال گذشته، The Sun گزارش داد که چگونه به نظر می رسد ویدئویی که از کابین خلبان هواپیما گرفته شده است، ناوگانی متشکل از ۱۲ بشقاب پرنده را نشان می دهد که در حال پرواز هستند.

خلبانی که این فیلم را گرفته بود می‌توان شنید که با حیرت به نورهای وهم‌آوری که ظاهر شده و سپس در ابرهای بالای اقیانوس آرام ناپدید می‌شوند، واکنش نشان می‌دهد.

این داستان در ابتدا در The Sun ظاهر شد و با اجازه در اینجا تکثیر شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر