این شامپو و قطره های نرم کننده بدون ضایعات به فروش می رسد


پلاستیک همه جا هست و به نظر نمی رسد به این زودی ها از بین برود. گفته می شود که ایالات متحده با تولید بیش از ۴۶ میلیون تن در سال، بزرگترین تولید کننده پلاستیک در جهان است! اما به لطف شرکت‌هایی که محصولات نوآورانه‌ای بدون زباله‌های پلاستیکی تولید می‌کنند، راهی وجود دارد که بتوانیم از پلاستیک کمتری در زندگی خود استفاده کنیم و به نجات کره زمین از تولید این همه زباله کمک کنیم.

این قطره های دوستدار زمین نوهبو را از محصولات مراقبت از مو و بدن بدون مواد زائد پلاستیکی Sunrise Session وارد کنید. با داشتن شامپو، نرم کننده و شستشوی بدن ذخیره شده در فیلم محلول در آب، یک روش کاملاً سازگار با محیط زیست برای شستن مو و بدن خود خواهید داشت – بدون نیاز به ظروف پلاستیکی! هر محصول از مواد مشتق شده از زمین و شیمی سبز ساخته شده است که در صورت برخورد با آب در دست شما حل می شود. به علاوه، لایه اضافی برای مو و بدن شما و همچنین تخلیه حمام شما بی خطر است.

مراقبت از مو و بدن پلاستیک بدون مواد زائد Sunrise Session (کیت دیسکاوری / 180 قطره)

هم اکنون خریداری کنید

این قطره ها درست مانند شامپو، نرم کننده و شوینده بدنی هستند که معمولا استفاده می کنید، اما بهتر هستند زیرا فاقد سولفات، بدون پارابن، بدون ظلم، بدون پلاستیک و وگان هستند. فقط قطره را در کف دست خود قرار دهید، یک گودال آب در دستان خود تشکیل دهید و صبر کنید تا حل شود. ترکیب بدون پلاستیک آن نه تنها برای کاهش استفاده از پلاستیک شما تفاوت زیادی ایجاد می‌کند، بلکه سفر و کمپینگ را نیز آسان‌تر می‌کند، زیرا فضای بیشتری در کیف خود خواهید داشت که بطری‌های پلاستیکی دست و پا گیر را اشغال می‌کنند.

در این کیت دیسکاوری، ۶۰ قطره شامپو، ۶۰ قطره نرم کننده و ۶۰ قطره شستشوی بدن دریافت خواهید کرد. این شامپو حاوی جلبک دریایی غنی از مواد مغذی به همراه مرکبات دارای ویتامین C است که تارها را تقویت می کند، تجمع را از بین می برد و به پوست سر شما انرژی می بخشد. این نرم کننده با جلبک های دریایی ساخته شده است که رشته های آسیب دیده را صاف، تقویت می کند و به بازسازی آن کمک می کند. موهای شما خوب به نظر می رسد و احساس خوبی پیدا می کند، پوست شما نیز همینطور. شستشوی بدن سم زدایی به تغذیه، آبرسانی و نرمی پوست شما کمک می کند.

این کیت ۱۸۰ قطره در حال حاضر با ۲۰٪ تخفیف برای MSRP به فروش می رسد و امروز فقط ۷۹.۹۹ دلار قیمت دارد! با استفاده از این قطره های حمام فوق العاده، همین امروز مصرف پلاستیک خود را کاهش دهید.

قیمت ها ممکن است تغییر کند

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر